Sprawdź jaki łańcuszek srebrny damski wybrać na prezent. Poznaj kilka rodzajów splotów

Branża jubilerska produkująca damską biżuterię stale cieszy się uznaniem szerokiego grona klientów. Nie ma się czemu dziwić! To właśnie biżuteria jest jednym z najbardziej trafionych, a zarazem pożądanych upominków jakie można podarować bliskiej kobiecie. Dlaczego? Odpowiedź jest dziecinnie prosta! Nie dość się, że wyróżnia się dużą uniwersalnością to dodatkowo wysoką elegancją o jakiej marzy każdy z nas! Najchętniej wybieranym rodzajem biżuterii jest łańcuszek srebrny damski. W niniejszym artykule przedstawimy Ci jego kilka rodzajów. Sprawdź jaki wybrać!

Dobierz rodzaj łańcuszka do upodobań bliskiej Ci osoby

Dla wielu osób wybór biżuterii wydaje się jedną z najprostszych czynności ale czy na pewno tak jest? Niestety nie! Świat jubilerski bogaty jest w wiele różnych rodzajów dodatków, przez co wybór najlepszego czasami może okazać się sporym wyzwaniem. Dotyczy to również srebrnych łańcuszków. Wyróżniają się one zarówno inną długością jak i innym rodzajem splotu. W niniejszym artykule skupimy się na splotach, które dla wielu osób dalej owiane są tajemnicą. Mało kto wie ale łańcuszek łańcuszkowi nierówny.

Najpopularniejszym splotem jest tzw. pancerka. Na rynku można ją spotkać zarówno w wersji delikatnej jak i nieco bardziej masywniejszej. Inną odmianą pancerki jest singapur, czyli innymi słowy mówiąc skręcona pancerka. Wyróżnia się subtelną elegancją oraz delikatnością. Dzięki temu możemy śmiało powiedzieć, że pasuje praktycznie do każdej stylizacji. Nie przesadzimy jeśli powiemy, że to właśnie pancerka jak i jej odmiany uznawana jest za jedną z najbardziej uniwersalnych rodzajów łańcuszków wpasowujących się w upodobania nawet największych koneserek dodatków jubilerskich.

Srebrny łańcuszek damski, czyli uniwersalny dodatek pasujący do każdego

Oczywiście wspomniane rodzaje splotów to nie jedyne jakie dostępne są na rynku. Można również spotkać splot zwany linką charakteryzujący się niewielką grubością. Jest bardzo cienki, dzięki czemu będzie to doskonały wybór dla kobiet preferujących nierzucające się w oczy dodatki biżuteryjne. Ostatnim bardzo popularnym splotem jest tzw. ankier, gdzie łączone są ze sobą nieco owalne kółeczka. Musimy zaznaczyć, że każdy rodzaj przedstawionego splotu łańcuszka doskonale będzie prezentował się z różnego rodzaju zawieszkami.

Oczywiście nie możemy również zapomnieć o ważnej właściwości jaką posiada łańcuszek srebrny damski. Srebro wyróżnia się wysoką jakością, co widoczne jest szczególnie w tym jak biżuteria wygląda po latach użytkowania. Wspomniane dodatki jubilerskie znajdziesz w atrakcyjnej ofercie sklepu Murrano. Dodatkowo to właśnie tutaj masz możliwość wyjątkowej dedykacji, co jeszcze bardziej podkreśla nie tylko wyjątkowość upominku ale także i bliskiej osoby! Nie zwlekaj i zapoznaj się z ofertą. Włoskiej produkcji biżuteria z pewnością przez lata będzie się doskonale prezentować!

materiał partnera

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content