Tarnobrzeg: Wbrew woli mieszkańców prezydent wydał zgodę na budowę masztu telekomunikacyjnego w Zakrzowie

Protest i podpisy 306 mieszkańców osiedla Zakrzów nie pomogły. Prezydent Tarnobrzega wydał zgodę na budowę masztu telekomunikacyjnego w centrum osiedla. Protestujący proponowali lokalizację bazy na terenie Parku Przemysłowo-Technologicznego, w strefie wolnej od zabudowań mieszkalnych.

Uzasadnieniem decyzji Pana Prezydenta jest stwierdzenie, że wyżej opisana stacja nie będzie uciążliwa dla środowiska i ludzi.
Protest mieszkańców osiedla Zakrzów i podpisy w ilości 306 sztuk zostały zlekceważone zarówno przez Pana Prezydenta a także zignorowane i wyśmiane przez inwestora. Inwestor – P4 Sp. z o.o. argumentując wskazaną wyżej lokalizację stwierdził, że planowanej inwestycji sprzeciwia się niewielka część społeczności lokalnej, która nie bierze pod uwagę potrzeb pozostałych mieszkańców Tarnobrzega.
Wynika z tego, że stacja bazowa telefonii komórkowej ma zapewnić prawidłową łączność sieci dla wszystkich mieszkańców miasta (ok.47 tysięcy osób) i wszystkich osiedli Tarnobrzega. Jak zatem ma się ta argumentacja do zaproponowanej zmiany lokalizacji bazy na teren Parku Przemysłowo-Technologicznego w Zakrzowie, który jest położony zaledwie o 150-200 metrów dalej ale w strefie wolnej od zabudowań mieszkalnych.
Inwestor stwierdził, że lokalizacja bazy na ulicy Przemysłowej zapewni prawidłowy zasięg sieci telefonii komórkowej a nowa propozycja lokalizacji ok.150 metrów dalej już nie spełni zakładanych zadań i będzie bezcelowa.
Taka argumentacja w świetle planów zapewnienia łączności sieci dla wszystkich osiedli naszego miasta wydaje się wręcz absurdalna i dziwi nas fakt, że Prezydent naszego miasta nie liczy się ze zdaniem mieszkańców i swoich wyborców a za jedynie słuszne uznaje stanowisko inwestora. Mieszkańcom Zakrzowa pozostaje podziękować Panu Prezydentowi za okazany szacunek. Będą o tym pamiętać przy kolejnych wyborach ” – czytamy na profilu zarządu osiedla

PYTANIA W TEJ SPRAWIE WYSŁALIŚMY DO RZECZNIKA

Komentarz inwestora czyli P4 sp. z o.o. znajduje się w artykule pn. Protest nie został zignorowany, jesteśmy gotowi na spotkanie z mieszkańcami”. Inwestor o budowie masztu telekomunikacyjnego w Zakrzowie

Subskrybuj
Powiadom o
108 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hurtownia piwa Mocny Maszt
27 dni temu

Teraz czas na spalarnię miejską na terenie oczyszczalni

Jan
27 dni temu

Do Krosna dym nie doleci.

obywatel
27 dni temu
Reply to  Jan

Dym NIE!!!!
– ale kasa pojedzie do mieszkańca z Krosna jak już przejrzą tarnobrzeskie osły, barany , owce na OCZY że KASA poszła do Krosna ( i dymitrowa) .
Od początku temu Komitetowi Oszustów chodziło o KORYTO – tylko i wyłącznie !!!?

Robert
26 dni temu
Reply to  Jan

Tak to właśnie stare komuchy i ich pociotki, liczą się ze zdaniem obywateli. Na wybory chodzić trzeba i wybierać ludzi zacnych i mądrych, – tak wiem gdzie ich szukać.

ODYSEUSZ
27 dni temu

Arogancja i buta władzy zawsze kroczy przed jej upadkiem !!!

obywatel
27 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Jaka arogancja i buta ???
To tylko zwykły cynizm, hamstwo, skur…o ???

Jeżeli komuś się wydaje , że sołtys to ktoś ??????? to jest w błędzie , z nikim się nie liczy bo tak to ma z KO zwanego KOZ.

Dobre sobie ??? Kilkaset metrów robi różnicę w zasięgu ??? Bełkot urzędniczy nie zna granic, teraz jeszcze wypierd ..ą drzewa na osiedlu przywiśle, postawią spalarnie a wszystko za zgodą Bezradnych z komunistycznym rodowodem .

Tarnobrzezanka
27 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

A ja czekam na otwarcie galerii
Bożek odtrąbił.sukcrs Były wielkie zachwyty.
A tymczasem w ielcu beż zadecia i wiwatów otworzy się kolejna piękna galeria

Ale tam pracują A nie robia fotki
Ostatnia fotka .Bożka z anioli nad bardzo żałosna.
Biały fartuch i uśmiech beż kąpieli tandetny lans rodem z Pcimia

obywatel
27 dni temu
Reply to  Tarnobrzezanka

A tam ???

” Wielu czeka na dopłaty do wody” – obiecane publicznie ???

NAWET DZIAD NIE PRZEPROSIŁ mieszkańców i dalej pcha tej uśmiechnięty ryj w mediach ???

Żaden uczciwy mieszkaniec miasta nie może pozować na fotce na której jest mieszkaniec z Krosna !!!

Zresztą może zapytać się wice co z obietnicą ???
( Czy oddali już dwa CZEKI po 35 mln albo czy już gdzieś znalazł).

Komitet OSZUSTÓW i Partia oszustów z rodowodem komunistycznym ???

fach
27 dni temu

To się nazywa słuchać głosu mieszkańców i im służyć 😉 Nawet Zakrzów, który wykazał się m.in. nadzwyczajną mobilizacją w głosowaniu poprzedniego budżetu obywatelskiego, doświadcza wyrobienia gminy. Głosujcie dalej za tzw. mniejszym złem 🙂

Olo
27 dni temu
Reply to  fach

Widzisz, pisałeś nie raz o protestowaniu, a tutaj protest 304 osób nie przyniósł rezultatu. Trzeba być mądrym przy urnie.

fach
27 dni temu
Reply to  Olo

Zależy jaki rezultat, bo rezultat w postaci uwidocznienia podejścia obecnego kierownictwa gminy do woli mieszkańców został osiągnięty. A żeby być mądrym przy urnie trzeba m.in. sprawdzić z kim mamy do czynienia w gminie 😉 Dlatego im więcej pożytecznych, przemyślanych i publicznych inicjatyw obywatelskich w mieście, tym lepiej 🙂 Przy okazji moje wyrazy szacunku i podziękowania dla tych 304 osób, za konstruktywny sprzeciw wobec gminy, dzięki któremy wszyscy możemy być mądrzejsi w najbliższych wyborach samorządowych.

Olo
27 dni temu
Reply to  fach

Tylko że niezależnie jak dużo i jak dosadnie nasze protesty mówiłyby nam o władzach miasta, to one decydują w jego sprawach i żadne protesty nie powstrzymają ich przed zrobieniem lub pozwoleniem na zrobienie tego czy tamtego.

fach
26 dni temu
Reply to  Olo

No i? Po pierwsze oni decydują o tych sprawach dlatego, że my ich wybraliśmy. Po drugie odpowiednie protesty są w stanie spowodować np. wycofanie uchwały, a nawet odwołanie wójta, ale do tego trzeba się zaangażować, zebrać i zorganizować. Po trzecie można odpuścić i nadstawić jeden policzek, potem drugi, potem kark, potem plecy, a potem zad, ale równie dobrze można bronić swojego interesu 🙂 Jak dla mnie warto dla samego tego, jak różne persony miotają się potem w wypowiedziach lub pismach, nie mówiąc już o wiedzy przy wyborach 😉

Maria
26 dni temu
Reply to  fach

Głosów sprzeciwu z pewnością byłoby więcej ale widocznie akcja miała być okrojona do minimum.

wybór
26 dni temu
Reply to  fach

Rozumiem, że nie Bożek. To w takim razie kto? Kalinka, Mastalerz czy Zych?

fach
25 dni temu
Reply to  wybór

A to już wiadomo kto będzie kandydować? 😉 Ale ok, odpowiem. Zakładając że będą i że będą kandydatami odpowiednio bezpartyjnym, z PiS-u, z PO i z Konfederacji, to na tego z partii, która będzie wtedy przewodzić w rządzie lub samodzielnie go tworzyć. Można mnie skrytykować, że dopuszczam powrót Mastalerza itd. 🙂 Jednak lokalna sieć wzajemnych powiązań i miejscowe trendy są mniej-więcej stałe niezależnie kto jest prezydentem, więc niech przynajmniej pieniądze płyną do miasta szerokim strumieniem.

walt
25 dni temu
Reply to  wybór

jeśli wybór będzie między : Bożek,Mastalerz,Zych,Kalinka/Nowak to będzie to wybór bardzo ale to bardzo trudny i absolutnie ja wybiorę mniejsze zło choć nie wiem wcale co nim będzie/byłoby…. na dziś.
czasy jednak są rewolucyjnie dynamiczne bo szykuje się korekta i dużo gorsza koniunktura i większe ceny niż przez ostatnie 20 lat…. dlatego może się wyłoni ktoś nowy,świeży… ale wielkiej kasy bym na to nie stawiał.

Łysy
25 dni temu
Reply to  walt

Z Mastalerzem toś ładnie wyskoczył może jeszcze mleczny Janek ma kandydować? Powinni zrobić jakąś publiczną debate przed wyborami bo obiecywać na plakatach to i ja bym potrafił

walt
25 dni temu
Reply to  Łysy

znając jego parcie i zupełny brak wstydu to nie wątpię iż wierzy,że część ludzi tęskni za nim a jego świta wiernych harcerzy wciąż go w tym utwierdza 🙂

Zdradzony
27 dni temu

To wyraźny sygnał, co mogą zrobić w sprawie spalarni. Nie liczą się z nikim. Ktoś musi ich zatrzymać. Przykry cios dla mieszkańców Zakrzowa, którzy przecież tak popierali tę władzę. Prawdziwa zdrada. Do wyborów daleko, tu musi być natychmiastowa i szybka reakcja.

obywatel
27 dni temu
Reply to  Zdradzony

Ha, ha, ha – cóż nożna napisać ???

” Sprawiedliwości stało się zadość , w końcu macie to na co zasługujecie”’!!!

mieszkaniec
27 dni temu
Reply to  Zdradzony

Potański był wpatrzony w Bożka jak w obraz. Nie uszanowł tego Bożek i też Kitka.
.Bożek zresztą zdradza po kolei najbardziej wiernych .
A taki miał być kochany, taki dobry nauczyciel i dyrektor szkoły . Dla uczniów mógł być dobry bo nie wymagał ,ale do zarządzania miastem nie miał kwalifikacji i umiejetności i tyle w temacie.
Najlepiej Bożek wychodzi na zdjęciach nad jeziorem rano z Partyką.
Kogo my wybraliśmy. ?????

Stefan
27 dni temu
Reply to  mieszkaniec

Przecież było wiadomo jaki będzie to prezydent, taki sam jak radny -interpelacji 0.

Także mieszkaniec
27 dni temu
Reply to  mieszkaniec

Co zrobi przewodniczący? Skuli uszy, czy zachowa się jak trzeba? Odwołanie prezydenta, chyba, że jego odwołają, a to będzie dopiero ironia losu. Walka wyborcza się rozpoczyna. Jedno jest pewne, mamy do czynienia z bezwzględnymi ludzi zdolnymi do wszystkiego. Nie jest to zabawne.

obywatel
27 dni temu
Reply to  mieszkaniec

Wyjątkowo bezwzględny, cyniczny, wyrachowany , zakłamany SKUR. ….K
– wykorzystujący każdą sytuację pod siebie ,to jest prawdziwy obraz !!!

Aż dziw, że jeszcze lokalne media ( lub miernoty dziennikarskie) pokazują TO COŚ .

Wojciech
26 dni temu
Reply to  mieszkaniec

Strach otworzyć lodówkę, bo a nóż to wyskoczy.

Wierny
26 dni temu
Reply to  Zdradzony

Jedyny sposob, to poswiecenie ziemi przez proboszcza, tak jak to robia w S.W.

Rozwiązanie problemu Tbg
27 dni temu

Prezydent nie słucha mieszkańców, nawet przewodniczący RM z Zarzowa nie pomógł. Panie Przewodniczący może warto razem z radnymi złożyć na sesji wniosek o odwołanie prezydenta, bo przecież na to zasłużył.

emil
27 dni temu

Co chcecie od Darka przecież on z „gęby” żyje !!! A maszt to efekt nadmiernej ambicji Bogusia , a Darek i Waldek pokazali mu gdzie jest jego miejsce. Nadzieja Zakrzowa tylko w Kamilku i jego kocie.

mieszkaniec
27 dni temu
Reply to  emil

Tylko ,że Kamilek zapomnial jak się układał z Bożkiem.Ludzie Kalinki zostali na stołlkach w urzędzie i w spółkach i radach nadzorczych.. Patrz np doktor na urzędzie.
Jak ci ludzie takie wydają decyzje to wybór Kamilka nic nie zmieni. Ci sami doradcy prezydenccy zostaną.

POPiS
26 dni temu
Reply to  mieszkaniec

Niech odwoła BP i powoła na przewodniczącego KK, to będzie prawdziwe odzwierciedlenie tej koalicji rządzącej naszym miastem.

Imperium
26 dni temu
Reply to  emil

A ja myslalem ze tylko Jarek ma kota.??

obywatel
27 dni temu

Histeryk NIGDY nie szanował ludzi , zwłaszcza zwykłych szarych obywateli, mieszkanców miasta , jest przekonany o swojej ” wyższości” i bezkarności .
Otoczył się sitwą dorobkiewiczów chcących dorobić się kosztem miasta ( spółki miejskie, kolesiami z komitetu wyborczego KOZ, TTBS itd).

Człowiek ZERO który publicznie obiecywał dopłaty do wody dla mieszkańców i czego nigdy nie zrealizował , człowiek który wprowadził podatek cmentarny od zasiłku pogrzebowego jeszcze ma czelność pokazywać się publicznie .
Wszystko dla koryta, koryta, koryta – typowy histeryk z poje….i wizjami !!

Zakrzowiak
26 dni temu
Reply to  obywatel

Ty naprawde wierzyłeś w to ze złotousty nauczyciel będzie dobrym gospodarzem miasta? Na takie stanowisko potrzeba zdolnego charyzmatycznego menedżera najlepiej kogoś z doświadczeniem kto prowadził własny biznes a nie narcystycznego nauczyciela który całe życie jest na utrzymaniu podatników.

As
26 dni temu
Reply to  Zakrzowiak

W sumie to pomażyć dobra rzecz. Pokaż mi , który z dotychczasowych prezydentów lub kandydatów w ostatnich wyborach był lepszy od Bożka. Żeby być wybranym nie wystarczy być jak piszesz menadżerem . Trzeba mieć jaszcze poparcie polityczne.

obywatel
26 dni temu
Reply to  As

Miałem nadzieję , że będzie inaczej ???
W końcu to ” nauczyciel” który powinien sobą coś reprezentować ( dawać przykład np młodym) a wyszło to co jest ???
Tacy ludzie powinni zniknąć z życia publicznego raz na zawsze ( i to najszybciej ).
Obiecywał wiele rzeczy a wyszło jak zawsze ale w sumie ( teraz po fakcie) jasno widać , że jeżeli ktoś mówi ” bezpartyjny” a za plecami działacze polityczni z Komitetu Oszustów ( po, SLD, nowoczesna, ZSL itp) a tym samych ich kasa to świadczy że to od początku było KŁAMSTWO zwłaszcza jak im daje się KORYTO ( stołki i kasę tylko za poparcie ).
Powtarzam !!! Przynajmniej PIS – czy mieli odwagę startować pod swoich szyldem !!!!( co nie zmienia faktu, że pozostając w komitywie , na stołkach w urzędzie i spółkach zupełnie się zaprzedali też dla KORYTA) – chodzi o etyczne i moralne zachowanie !!!

Sam KK swego czasu wspominał o ” spotkaniach w gabinecie” a to wiele mówi dla tych co korzystają z organów myślowych ????

ex uczeń
26 dni temu
Reply to  obywatel

Sorry, ale ja nauczycieli tarnobrzeskich niemile wspominam.

Absolwentka
26 dni temu
Reply to  ex uczeń

Ja też szczególnie tych z Kopernika co uczyli w latach 90tych

Też absolwentka
25 dni temu
Reply to  Absolwentka

Teraz widzę że wizerunek został wykreowany na korzyść dla ludu tarnobrzeskiego

Najgorsze to to że Bożek nie przyuje nawet odrobiny krytyki i nie ma dystansu do własnej osoby.
Ma przewagę w radzie miasta i korzysta z ludzi z pisu którzy pracują w urzędzie radach nadzorczych i innych placówkach

As
26 dni temu
Reply to  obywatel

Wiem jaką sympatią pałasz do Bożka , ale zmartwię Cię , bo według mnie wygra kolejne wybory. Oczywiście o ile weźmie w nich udział. Na tym portalu nie ma zbyt wielu fanów , ale dziś nie widzę nikogo w nieście , kto mógłby mu zagrozić

As kier
26 dni temu
Reply to  As

Chyba nie weźmie, bo nie ma szans. Podmienią go kolejną marionetką.

obywatel
27 dni temu

Wcześniej złoży kolejny projekt o wzroście wynagrodzenia sołtysowi niż zrobi to o czym piszesz , chyba że chce ochronić jeszcze twarz bo na resztę już za późno .

To dzięki także niemu mamy Toto w urzędzie ???

Jakby bezradni mieli odrobinę ” czegokolwiek” to by odwołali” ” nie udzielili absolutorium już dawno ” i sami bezradni nieudacznicy poskładali by mandaty ” !!!!

Ale zera moralne i etyczne tego nie zrobią bo trzyma ich KASA, KORYTO jak to w Komitecie oszustów z postkomunistycznym rodowodem ( po, ko, SLD, ZSL, nowoczesna, milicja, PZPR, UB, SB, Ormo , ZSMP itd) i ich potomstwo??????

mieszkaniec
27 dni temu

Tylko , że inni radni nie zagłosują bo dużo tracą,

Tbg
27 dni temu
Reply to  mieszkaniec

Będą mieli szansę zachować się jak trzeba. Nie ważne jak się zaczyna ważne jak się kończy.

Maria
27 dni temu

W 2017r nie wydano pozwolenia na tą budowę m.in. z powodu szkodliwych skutków dla społeczności tu mieszkającej a teraz ta społeczność nawet nie została poinformowana o kolejnych staraniach zabudowy BTS.

tarnobrzeżanin
27 dni temu
Reply to  obywatel

Po cichu jak u nas .

obywatel
27 dni temu

Ale u nas to już trochę trwa przy milczącej aprobacie pomagierów w radzie I CISZA a lokalne szmatlawce nie rusza tematu ( patrz TTBS) ale na jeba…y lans pójdą ( otwarcie obwodnicy) i będą lansować DZIADA MROZA ????

Tomek
27 dni temu
Reply to  Maria

W 2017 nadajniki sieci komórkowych były szkodliwe do czasu pandemii. WTEDY TO POD PRZYKRYWKĄ PANDEMII „nasi” posłowie zmienili prawo aby można było podkręcić nadajniki pod 5G. Teraz juz szkodliwe promieniowanie nie jest tak szkodliwe bo normy zostały wielokrotnie zwiększone. W papierach wszystko gra, stacje można wszędzie stawiać. Tak się robi szarego luda w ch.

Rodgger
27 dni temu

To jest kolejną plama na honorze ludzi tu mieszkających.

Dorian
27 dni temu

To absolwenci LO, kierujący się sentymentem do szczenięcych lat zgotowali nam ten los

obywatel
27 dni temu
Reply to  Dorian

Jeśli tak twierdzisz , że to ” absolwenci ło” no to mamy odpowiedź kogo ta szkółka kształci ( raczej belfry) i jaki poziom jest ???

Dora
27 dni temu
Reply to  Dorian

Byłoby to może zabawne, ale przyciągnął ze sobą ogon, który nim rządzi ze szkodą dla tarnobrzeżan. Słaby sterowany z tylnego siedzenia prezydent.

Mirka
27 dni temu
Reply to  Dora

Może nawet większym błędem było wybranie takich bezradnych radnych. Tak źle chyba jeszcze nie było. Prezydent figurant i bezrefleksyjni służący władzy radni. Oni chyba się tej władzy zwyczajnie boją skoro są tak posłuszni i małomówni.

emil
26 dni temu
Reply to  Dora

i to jest sedno, sprawy. Lody od początku kręci ogon-patrz na obsadę wodociągów.Przewodniczącego bezradnych nie dopuszczono do tortu, a on ma plany startować na wiejską,pozostaje mu tylko Szymek.

Zdziwiony
26 dni temu
Reply to  emil

Nie mogę już patrzeć na tych radnych. Zastraszani w prymitywny sposób przez kitkę
Ja nie będziesz głosował tak jak chcemy to na twoim osiedlu nic nie zrobimy i nie będziesz radnym w przyszłej kadencji a wtedy nie będzie diety
Bo te diety to. Jedyna motywacja bycia radnym
Po kompetencji radnych tej kadencji tak należy sądzić

Wygon
27 dni temu

Boże chroń mieszkańców Tarnobrzega

Volt
27 dni temu

Rządzenie to nie koncert życzeń.Każda decyzja powoduje że jedni są zadowoleni a inni nie.Tu kilkuset niezadowolonych a tysiące zadowolonych ze to nie u nich ten maszt powstał.Samo życie i napinka czy zmiana władzy nie wiele da bo będzie podobnie czyli patrz wyżej.

Urzędnik
27 dni temu
Reply to  Volt

Odezwał się urzędnik z kasą po 20 tys miesięcznie

Maria
27 dni temu
Reply to  Volt

W 2017r. po decyzji odmawiającej budowę stacji tel. kom. mieszkańcy Zakrzowa zostali poinformowani, że powyższa zabudowa stanie w okolicy ronda przy strefie zakrzowskiego parku. W poprzedniej odmowie jest wyraźnie, że nie może tu powstać m.in. na szkodliwość społeczną. Teren w Zakrzowie bez zmian, dotychczasowa zabudowa też na swoim miejscu… tylko ludzie z inną wiedzą i myślą w urzędzie. Dla mieszkańców ogromne zaskoczenie i tajemnica.

Volt
27 dni temu
Reply to  Maria

To co w roku 2017 było szkodliwością społeczna dziś niekoniecznie nią jest podobnie ja z urodą Pani Mario

obywatel
27 dni temu
Reply to  Volt

Nie ma większych szkodników ( pasożytów) niż ci obecni !

NA PREMIE WAM BRAKUJE – aha miał być kolejny sukces a wyszło jak zawsze ( galeria, dopłaty do wody itd).

Ciekawe teoria : kiedyś ????
Kiedyś Dziubiński odmówił, Mastalerz odmówił bo mieszkańcy pewnego budynku byli przeciw a STARY DZIAD chciał i prawie mu się udało ale było drażliwe ( udawał kłamca że nie wiedział )???

Wojciech
26 dni temu
Reply to  Volt

Kobiety się nie starzeją, tylko są coraz piękniejsze.

Łysy
25 dni temu
Reply to  Wojciech

Tak jak Doda 😉

obywatel
27 dni temu
Reply to  Volt

Najbardziej zadowoleni zawsze to CI co mieszkają daleko od budowy – CO CWANIAKU z URZĘDU ???
Typowy bełkot urzędasa czującego się mądrzejszy i wartościowszy od innych ( ludu).
Słowem taki urzędas obszczymur i posraniec .

Tom
27 dni temu

Przed każdymi wyborami czytałem tu że władze trzeba zmienić z tego czy tamtego powodu Zmieniono już wiele razy.Efekt ten sam znów słyszę wezwania do zmiany.Tylko naiwniak to kupi bo przecież wiadomo że chodzi tylko o koryto jak tu w prawie w każdym.wpisie dowodzi celebryta tego forum niejaki obywatel

obywatel
26 dni temu
Reply to  Tom

Waść przyjrzyj się uważnie : w Tbg rządzi ta sama klika od lat z komunistycznym rodowodem – tylko szyld zmienia się aby ogłupiać lud ( był Mastalerz a teraz bożek ale za nimi stoi TA SAMA EKIPA , zresztą za rybką też ) a to zawsze pilnowało koryta .

Jeśli chodzi o celebrytów to popatrz co wyprawia stary dziad jak wcześniej poprzednicy także wypowiadasz się o czymś o czym nie masz pojęcia .

Tom
26 dni temu
Reply to  obywatel

Nie dostrzegasz albo nie chcesz dostrzec że wszyscy przywoĺani przez Ciebie rządzili lub rządzą z naszego przyzwolenia .Nikt nikogo nie zmuszał do głosowania na nich albo siedzenia w domu.Dla Ciebie kazdy kto tu zabiera głos nie po Twojej myśli jest komunustą,lewakiem albo urzędnikim.Swiat Ci odjeżdża a A Ty zostałeś w gumofilcach z których wystaje słoma Język którym posługujesz się na tym forum to język ludzi z pod budki z piwem,.Człowiek kultularny nie będzie z Tobą dyskutował językiem knajckim bo nie zniży się do Twojego poziomu.Pozostało Ci spojrzeć w lustro i oprowadzić dyskusje z człowiekiem którego w tym lustrze widzisz.Życze powodzenia w walce z wiatrakami

obywatel
26 dni temu
Reply to  Tom

Oszust , kłamcą , złodziej zawsze podniesie ryja jak pisze się PRAWDĘ w sposób jasny w prostym języku ( potocznym)

Właśnie najbardziej obraża się na podane słowa ( prawdziwe) ścierwo którego to dotyczy i zawsze podpiera się to ścierwo kulturą lub ” niskim poziomem ” – to takie typowe dla ścierwa nie by wykształconego ( po niby studiach – politologii, historii, socjologii itp bezużytecznych kierunkach ) .

Właśnie dlatego tak jest i w tym mieście , że takie coś jak tobie podobni pchają swoje ryje do koryta??
CZAS GŁOŚNO O TYM MÓWIĆ aby mieszkańcy zobaczyli ???

Tom
26 dni temu
Reply to  obywatel

Tacy jak Ty że swoim chamskim sławnictwem na użytek gawiedzi nazywanym dla niepoznaki potocznym zawsze stanowili mniejszość i byli są i będą na śmietniku poważnej dyskusji bo tam ich miejsce.Deprcjonowanie wykształcenia innych dowodzi kompleksu niższości waćpanie towarzyszu.O wyczynach złej i dobrej zmiany mówi się od dawna wiec nie uważaj się za pierwszego w tym temacie.Kazdy z kandydatów do władzy obiecuje złote góry i rzeki miodem i mlekiem płynące i ktoś kto w to wierzy a potem jest rozczarowany jak celebryta tego forum do dyplomowany naiwniak.Liczyc można tylko na siebie.Liczący na władze jak obywatel zawsze będzie rozczarowany bo nie wie że każda władzą deprawuje a im jest większa tym deprawuje więcej. Niepojęte dla obywatela jak się wydaje

obywatel
26 dni temu
Reply to  Tom

„Niepojęte ” – że można obiecywać – czyli być zwykłym oszustem, kłamcą i złodziejem ( okrada z wyboru ludzi uczciwych).
Kompleksów żadnym nie mam i nigdy nie miałem z powodu wykształcenia a wręcz przeciwnie ?????

Właśnie ludzie ( podobni do ciebie – domniemywam że taki obecny półinteligent po beznadziejnym kierunku i miernej uczelni – szkoły).
którzy siedzą CICHO i GODZĄ SIĘ NA TAKIE RZECZY, NA TAKICH Ludzi w samorządzie niczym się NIE RÓŻNIĄ od NICH .

Żadna szkoła , wykształcenie , ukończenia uczelnia nie spowoduje że ktoś stanie się mądrzejszy, inteligentniejszy, przyzwoity, uczciwy, ludzki , rozumny – przestań pierdolić inteligencie że kulturalny język zrobi z kogoś człowieka mądrego , rozumnego, uczciwego itd – takie teksty kieruj do ciemniaków jak za komuny wedle typowej stalinowskiej propagandy w wydaniu gebellsowskim).

Ludzie wyrażający swoje opinie, oceny odważnie , w sposób prosty, jasny dosadny zawsze stanowili mniejszość ????

Niewolnicy, strachliwy, bojaźliwi, obojętni zawsze byli w większości ALE DO CZASU ???

walt
25 dni temu
Reply to  Tom

masz zdrowie,że z tym trollem podejmujesz dyskusję w ogóle 🙂
szkoda czasu i energii.
najzabawniej,że oskarża komunistów a przecież to mleczni pisowcy położyli wszystko i wyprzedali za bezcen co za komuny Siarkopol zbudował 🙂
i potem waleni w ryja przez partię co widać na poziomie pompowania kudłatego syna z klanu katechetek od sagatowskiej w stalowej nadal marzy się im pisuar 🙂
a potem znowu obudzą się z ręką w nocniku.

obywatel
25 dni temu
Reply to  walt

Goń na otwarcie drogi obwodowej i stan obok kumpla że środowiska .
W tbg jest pisuar ??? Ha, ha, ha – to farbowane lisy tylko ( popatrz w geny). ???

Twój bełkot jest równie pusty jak twoje poglądy – ideologia lewacka nie zadziała !!!

walt
25 dni temu
Reply to  obywatel

z pisu tarnobrzeskiego to mleczni,katecheta,kiełb się na jana powoływał,klan kalinków,nowaków,do niedawna obłąkany zych… całkiem sporo was i wiele szkód już temu miastu wyrządziliście 🙂
pamiętamy !

Gość
25 dni temu
Reply to  walt

To zwykły rusk troll jest. Gada z tymi Odyseuszami i fachami jako jeden z niewielu na forum

obywatel
25 dni temu
Reply to  Gość

Ha, ha, ha – jak nie hejter to troll ( ruski) itd , itp .????
Skąd to się u was bierze ???
Wy to tacy jak nie po waszej myśli to już nie gadać ???

walt
25 dni temu
Reply to  obywatel

jak ktoś pisze,że w Tbgu nie było pisu to po co w ogóle z takim kłamcą zaczynać ?
a przecież pamiętamy i widzimy z których list i z czyjej poręki do sejmiku trafia dziubek,kto motyce,stasiakowi i całej reszcie załatwia robotę,kogo przyjechał ortyl obsadzić w kopalni i takiej tam.

obywatel
25 dni temu
Reply to  walt

W tbg nie ma PIS- u i na gdy nie było – to tylko farbowane lisy a cel mają jeden KASA Koryto i władza ( dla siebie i swoich ).
W Tbg coś może się zmienić jak wejdą nowi ludzie nie skażeni powiązaniami z byłymi i obecnymi bo to jest jedno i to samo tylko szyldy inne ????
Potrzebna jest zmiana kierunku a nie tych co patrzą w tym samym kierunku co obecni i poprzednicy ???
Od zalewu, pomników, ławeczek, kolekcji , muzeów nic się nie zmieni !!!

obywatel
25 dni temu
Reply to  walt

Zgadzam się z tobą ( odnośnie tych osobników) ale mnie z tym nie wiąż , bo to nawet nie moje widoki !
Wymieniasz tylko zera o których można powiedzieć że są ( lub byli) na stołkach a korzyści z tego miasto nie miało i mieć nie będzie .
A co do SZKÓD – to jest nieprzerwane pasmo szkód od lat dla miasta że tacy ludzie byli i są w tym także ci z KO obecni ??

Wizja niezmienna ” zalew, muzeum (kolekcje), WITACZE, palmy, potańcówki, dożynki, zabawa , rozrywka: ścianki, boiska pod balonem itp pierdoły dla turystów i bankietowców ???)

Disney
25 dni temu
Reply to  walt

Spiepszaj dziadu

tomek
25 dni temu
Reply to  walt

te nie dosc ze pierdl isz bez sensu to jeszzc e obrazasz innych?

Wierny
26 dni temu

Byloby najlepiej gdyby miejscowy proboszcz, poswiecil ten kawalek gruntu.POGANIN z Krosna nie mialby odwagi wyrazic zgode.

Gregory
26 dni temu

Z tymi odległościami. Raz 200 m to za daleko, innym razem 56 m to za blisko – https://nadwisla24.pl/2022/11/03/tarnobrzeg-uwaga-kierowcy-w-sobote-ul-wislna-bedzie-nieprzejezdna/#comment-211574
Lewoskrętu w drogę do ZUS-u nie można było zostawić, ponieważ trzeba było skumulować ruch na rondzie przy stacji kolejowej, ale masztu z antenami w Zakrzowie nie należy skumulować z innymi obiektami technicznymi na obszarze TPPT, tylko można postawić przy domach. Odlot.

Oskurowany
26 dni temu
Reply to  Gregory

Nawet wilcza czy lew pożera obcych, a swoich pożera. W Tarnobrzegu nawet swoich pożre, brak zasad, empatii po prostu niewytłumaczalne chamstwo. Takich spraw jest więcej.

Romek
26 dni temu

Dużo komentarzy i żalu do Prezydenta ? A gdzie jest Rada Miasta a gdzie Przewodniczący? Większość komentujących idzie do każdych wyborów i wybiera postkomunę do rządzenia, radnych którzy tworzą fikcje a potem wszyscy nażekają i mają pretensje. W kolejnych wyborach będzie ten sam scenariusz wybrany zostanie POpierany z POstkomuny kandydat na prezydenta, radni którzy są już kilka kadencji nic nie robiący a mieszkańcy nadal będą narzekać !!! To kto wybiera w Tbg Prezydenta i Radnych ?

Hipolit
26 dni temu
Reply to  Romek

Jak by dieta radnego wynosiła 100 zł zamiast 1000 to podejrzewam nie było by tylu chętnych „służyć mieszkańcom”

Dzikowiak.
26 dni temu

I widzicie jak nam plują w twarz. Tarnobrzeg nigdy nie miał szczęścia do prezydentów. Spalarnia też powstanie tylko zrobią to tak aby nikt się nie dowiedział po cichu być może nawet w nocy. Mam kolejny pomysł elektrownia atomowa na terenie byłej kopalni siarki.

iga
26 dni temu
Reply to  Dzikowiak.

ok,lotnisko zrobimy i też w nocy

Dzikowiak.
26 dni temu
Reply to  iga

Po co lotnisko jak ma być w Turbii podobne do tego w Mielcu i mają samoloty pasażerskie latać. Tak twierdzi senator Janina

Machowiak
26 dni temu
Reply to  Dzikowiak.

Ze spalarnią nie pójdzie im tak łatwo, mają merytorycznego przeciwnika. Zobaczymy co zrobią radni, jak będą za, to znaczy, że są warci mniej niż …. Czy będą takimi tchórzami i ulegną naciskom? Wezmą wtedy odpowiedzialność za zatrucie i zniszczenie naszego miasta. To na nich spadnie to odium. Może jednak będą mieli w sobie choć odrobinę honoru.

Łysy
26 dni temu
Reply to  Machowiak

Honor to mieli ci co walczyli w 39 i 44 teraz liczy się kasa i układy

Machowiak
26 dni temu
Reply to  Łysy

Narazić ludzi na utratę zdrowia dla kasy i układów, to rzeczywiście dla uczciwego człowieka wielki dylemat?

tomek swietokrzyskie
25 dni temu
Reply to  Dzikowiak.

tam juz cos powstalo slynny zalew tarnobrzeski

iga
25 dni temu

jezioro jak coś,rozumiem ,ze we wsi niema internetu,stąd ta dezinformacja?

tomek swietokrzyskie
25 dni temu
Reply to  iga

ale wy nie jestescie ponoc juz wsia

ziemowit
26 dni temu

konfederacja -bis!

parasol
26 dni temu

Przynajmniej bedzieta mieli mocny sygnał od plaja

huta huta
25 dni temu
Reply to  parasol

i lysiejace glowy

janwdupowkręt
26 dni temu

KIEDY REFERENDUM W KWESTII ODWOŁANIA NIEUDACZNIKA SOŁTYSA???

iga
25 dni temu
Reply to  janwdupowkręt

jak wyjdziesz z pupy

Brzenczyslaw
25 dni temu
Reply to  janwdupowkręt

Rok do wyborów a ty chcesz referendum ? Poza tym kiedyś jak lewica tarnobrzeska chciała odwołać Dziubinskiego to nawet wystarczającej liczby głosów nie zebrali.

QQRYQ
25 dni temu

SIWY BAJERANT CZUJE , ŻE TO BĘDZIE JEGO JEDYNA KADENCJA WIĘC LECI PO BANDZIE

flejker
25 dni temu

Te 300 osób chyba podpisało petycje na zasadzie „nie bo nie”. Też bym się nawet nie odnosił do tak dziecinnej argumentacji. Winię brak doedukowania i narodową skłonność do „vetowania” wszystkiego jak leci.

https://nafalinauki.pl/czy-mieszkanie-w-poblizu-masztu-telefonii-komorkowej-szkodzi-zdrowiu/

walt
25 dni temu
Reply to  flejker

ledwie sto lat temu tacy ludzie protestowali przeciw antenom radiowym 🙂

pewnie zresztą sami telefonii komórkowej wcale nie używają wszak drżą o własne życie 🙂

wielkie brawa
25 dni temu
Reply to  walt

ludu galicyjsko tarnobrzeski najbardziej trafna inwestycja na tym zdjeciu jest wasz slynny park technologiczny

obywatel
25 dni temu
Reply to  flejker

To Waść takie KONSULTACJE. I wsłuchiwanie się w głos mieszkańców ???

A TAK miało być pięknie ( obiecując w kampanii ) ???

Pamiętam czasy jak to margaryna była zdrowa ( a masło szkodliwe) i jak to czekolada prawdziwa była szkodliwa ( a wyroby czekoladopodobne zdrowe ), jak to kawa naturalna była zła ??????

Też pisali o tym autorytety naukowe a po latach okazało się , że to tylko propagandą ????

Krzysztof
25 dni temu

Nie jestem już mieszkańcem TBG
Więc nie jestem zainteresowany obroną władzy ale wszystkich protestujących chcę uspokoić naprawdę w pobliżu masztu nie ma żadnego zagrożenia całość emisji pod masztem i w pobliżu masztu jest pomijana.Promieniowanie anteny, tj. fale rozchodzą się prawie równolegle do anteny ! Chyba , że ktoś ma mieszkanie na wysokości anteny i w bliskiej odległości.
Proponuję tym wszystkim niedowiarkom sprawdzić po wybudowaniu masztu tzn. z komórką sprawdzić zasięg obok masztu – będzie minimalny lub wcale .
Dodatkowo maszt będzie stanowił darmową ochronę odgromową obiektów w pobliżu.
Inną sprawą jest arogancja władzy i jeżeli jest grono osób , którym się to nie podoba to albo należy ich do tego pomysłu przekonać albo uszanować ich decyzje i o tym należy pamiętać na kogo głosujemy i komu oddajemy władzę !!! .

Wojciech
25 dni temu

Po otwarciu drogi obwodowej, z ciekawości przejechałem samochodem od ronda przy ul. Sikorskiego do ronda przy Tarnobrzeskim Parku Przem.-Techn. w Zakrzowie. Jestem zdziwiony organizacją ruchu, który dopuszcza wjazd samochodów ciężarowych do centrum miasta (nie dotyczy zaopatrzenia ). Praktycznie droga obwodowa nie do końca spełnia oczekiwania mieszkańców Tarnobrzega. Przy rondzie w Zakrzowie stwierdziłem brak Znaku kierunku i miejscowości (E-2a drogowskaz tablicowy umieszczony obok jezdni) oraz znaku B-18 tj. zakazu wjazdu pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej ponad….t ) w kierunku centrum miasta. Na rondzie przy ul. Sikorskiego powinien byc znak zakaz wjazdu samochodów ciężarowych. W obecnym stanie organizacji ruchu wybudowanie drogi obwodowej nie odciązy ruchu w centrum miasta jak również nie wyeliminuje ruchu samochdów ciężarowych z centrum miasta. Proszę władze naszego miasta o ustosunkowanie się do moich spostrzeżeń.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
108
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content