Zagrali w „Meczu Wspomnień” z okazji 65-lecia Siarki Tarnobrzeg (fotoreportaż oraz video)

„Mecz Wspomnień” z udziałem byłych zawodników Siarki, rozegrany został z okazji jubileuszu 65-lecia klubu. Rywalizację na boisku wygrali zawodnicy w czarnych koszulkach, którzy pokonali „żółtych”  6:3 (1:2).

Bramki dla „czarnych” strzelili: Mieczysław Ożóg 3x, Adam Mażysz, Marcin Truszkowski i Janusz Hynowski. Gole dla „żółtych” zdobyli Dawid Korona, Daniel Beszczyński i Przemysław Stąporski.

W żółtych strojach zagrali: Mariusz Słomka, Daniel Beszczyński, Dawid Korona, Mariusz Stępień, Jacek Kuranty, Dariusz Papierz, Michał Kozłowski, Mariusz Łukawski, Rafał Oleniacz, Paweł Krzemiński, Przemysław Stąporski – trener Stanisław Gielarek.

W czarnych strojach zagrali: Łukasz Róg, Modest Boguszewski, Józef Stefanik, Bartosz Madeja, Tadeusz Grula, Michał Gielarek, Mieczysław Ożóg, Adam Mażysz, Roman Żuchnik, Janusz Hynowski, Janusz Stelmach i Marcin Truszkowski – trener Jacek Zieliński.

video: Piotr Morawski

foto: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Część
10 dni temu

Ok

095544234-9892cbd5-1672-4d39-8da9-b3e418f373f9~2.jpg
Redakcjo
10 dni temu

Nic ważniejszego ani ciekawszego nie dzieje się w mieście? Czemu nie pokażecie np. postępów remontu ul. Wiślnej?

szczepan
10 dni temu
Reply to  Redakcjo

a skąd wiesz, że nie pokażą?
65-lecie klubu chyba jest dość ważnym wydarzeniem – choć nieco spartolonym organizacyjnie, to ciągle ważnym.

Redakcjo
10 dni temu
Reply to  szczepan

Ok, w takim razie zobaczymy, czy do północy pojawią się artykuły o innych ważnych sprawach, m.in.:
– remontu ul. Wiślnej,
– ruchu na drodze obwodowej,
– dofinansowania z polskiego ładu na przebudowy ulic w mieście,
– sytuacji w szpitalu.

Kibic
10 dni temu
Reply to  Redakcjo

I sytuacji w TBS i RDM i MOPR
Wszystkie nieprawidłowości i trudnosci pozamiatane .

walenty
10 dni temu
Reply to  Redakcjo

apropo co z droga obwodowa? czyzby malo uczeszczana?

driver
10 dni temu
Reply to  walenty

tarnobrzeg to mala miejscowosc na uboczu z malym natezeniem ruchu obwodnica nie byla tu bardzo potrzebna

Ugień
10 dni temu
Reply to  driver

Tak jak ty fajo

driver
9 dni temu
Reply to  Ugień

o co ci chodzi knurku

Ugień
9 dni temu
Reply to  driver

pan locha się odezwał i wali

Ugień
9 dni temu
Reply to  driver

wara buroku do Tarnobrzega

driver
9 dni temu
Reply to  Ugień

spoko juz tam jade nowa obwodnica oczywwiscie

Gość
9 dni temu
Reply to  Redakcjo

Raczej o egipskich ciemnościach na „obwodnicy sześciu świateł”. Kiedy Mielecki Rejon Energetyczny ( bo ten tarnobrzeski nasi nieudolni samorządowcy dali sobie zlikwidować) rozjaśni tą drogę. Czy z uwagi na zwierzęta powinna być ona oddana do użytku beż oświetlenia.
Kiedy marszałek Ortyl powoła nowego dyrektora Wojewodzkiego Szpitala w Tarnobrzegu bo jak widać od 7 miesięcy dyrektora Stolarskiego przerosła ta funkcja. Oddziału chorób wewnętrznych jak nie było tak nie ma a miał być od 25 lutego. A żeby było strasznie i nie śmiesznie dla mieszkańców Tarnobrzega dyrektor nic w tej sprawie nie robi !!!!

Łysy
9 dni temu
Reply to  Gość

Po co w ogóle te lampy jak cały czas są zgaszone ? Przynajmniej na tych ostrych zakrętach powinno się świecić bo można tam wylądować w lesie i na działkach

Szczepan
9 dni temu
Reply to  Redakcjo

A kim Ty jesteś żeby taki wymagania stawiać redakcji?
Portal jest niezależny, piszą o czym chcą. Będą mieli ochotę to zrobią relacje ze spaceru ślimaka nad Wisłą.

Ten z rowerem
9 dni temu
Reply to  Redakcjo

Ruch na drodze obwodowej średni.

Jazda rowerem, na pasie równoległym do obwodnicy, z mniejszym hałasem od silników samochodów, znośna. W święta, zdecydowanie mniejszy ruch samochodów. Oby było świąt jak najwięcej :-). Bywa, że samochody osobowe jadą na …”złamanie karku”, znaczy szybko, zbyt szybko jak na dopuszczalną prędkość. Rowerem nie radzę jechać tą drogą zwaną obwodnicą, bo można wylądować na cmentarzu. Proponuję jazdę rowerkiem tylko na drodze bocznej, tej od ronda na wysokości garaży , do ronda z którego skręca się do Sobowa lub w kierunku cmentarza.

Droga jest nieoświetlona. Trzeba mieć mocniejszą lampkę przy rowerze, coby do rowu nie wjechać. Czasem pomocne są światła reflektorów samochodowych.

Redakcjo
9 dni temu
Reply to  szczepan

Północ minęła, nowych artykułów na w/w tematy brak.

Szczepan
8 dni temu
Reply to  Redakcjo

Ty, to chyba jesteś naczelnym tego portalu. Musisz coś z tym zrobić. Może zatrudnij dziennikarzy, którzy pochylą się nad proponowanymi przez Ciebie tematami.

DRAMAT
10 dni temu
Reply to  Redakcjo

Nie wchodząc już nawet w inne tematy, tylko skupiając się na jubileuszu klubu, czy ktoś zadał w ogóle pytania, czy nie należało przełożyć obchodów z racji wydarzeń w przewodowie oraz co w przyszłości z dotacjami z kasy miasta dla bądź co bądź prywatnego klubu? W postach dość optymistyczny przekaz, a w komentarzach dość dobre nastroje, jakby nie było poważnych problemów, ogromu pracy do wykonania itp. Wrażenie sielanki nie działa motywująco, tylko usypia i rozleniwia.

fach
10 dni temu
Reply to  DRAMAT

Wyborca uśpiony i rozleniwiony głosuje na tych, których jest więcej w mediach oraz w przestrzeni publicznej (konferencje, plakaty itd.). W ten sposób, przy odpowiedniej konfiguracji kandydatów, wybory będą wygrane, niezależnie kto je wygra 😉 Polecałem już kanał Maciej Maciak na youtubie, tym razem polecę także twórczość Tom’a MacDonald’a, szczególnie piosenki Fake Woke, Brainwashed, The System i Sheeple.
https://m.youtube.com/@TomMacDonaldOfficial/videos
Dla tych, którzy nie boją się prawdy.

Wygram wybory, bo jestem miły
9 dni temu
Reply to  fach

Z programów Pana Maciaka można wiele się dowiedzieć, a jego podejście do polityki i analizy są przyziemne i konkretne. Przykładowo słyszał ktoś o skróceniu czasu otwarcia sklepów do godziny 21 i wydłużeniu rękojmi z 2 do 6 lat?
https://youtu.be/UIkIAuHsv8c (od 19:40).
Oby organizowany przez niego ruch społeczny zyskał jak najwięcej członków i zwolenników, bo inaczej nigdy nie będziemy bogatym społeczeństwem.

fach
8 dni temu

A cz ktoś pogardziłby willą z basenem z jego hasła? 😉 Mam nadzieję, że jego ruch powoła komitety na wybory parlamentarne i samorządowe w Tarnobrzegu. Byłoby na kogo głosować z przekonaniem 🙂

Vichy
10 dni temu
Reply to  DRAMAT

Bo życie nie polega tylko na płakaniu i narzekaniu. Chyba, że ktoś jest cierpiętnikiem, lub ma tendencje do malkotenstwa.

BTW, fajny jubileusz. Stol lat, Siareczko!

LICZNIK MARSZAŁKA ORTYLA
9 dni temu
Reply to  Redakcjo

213 dzień hańby marszałka Ortyla, prezydenta Bożka I wszystkich bezradnych w sprawie NADAL ZAMKNIĘTEGO ODDZIAŁU CHORÓB WNĘTRZNYCH. A zabawa trwa na Tarnobrzeskim tytaniku.

sąsiad
9 dni temu
Reply to  Redakcjo

dla takich jak ty nie ma ciekawych wiadomości, zawsze będziesz marudził, a odnośnie Wislnej, można znaleźć aktualne zdjęcia z budowy, no ale leniowi nie chce się poszukać, wszystko pod jape trzeba podstawić aby i tak narzekał

z obserwacji
10 dni temu

Rewia mody? Jedne zawodniki w żółtych getrach(?) inni w czarnych.

Łysy
9 dni temu
Reply to  z obserwacji

Ci co teraz haratają w gałe w 1 składzie mogliby się nauczyć od tych byłych zawodników z lat 90 jak się gra w piłkę

maryla
10 dni temu

ale to juz bylo i nie …………

Cienty Walenty
7 dni temu

Cala ta gala byla nieudana gdyz posrod tych koszulek wiszacych na scenie nie bylo majtek „tlenionej rury” Kapusciakowej i numerem jaki nosila !!!!! Czy numer byl za wysoki czy smrod z majtek za duzy !!!!!!!??????

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
29
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content