Grudniowa odsłona Jeziora Aniołów w czwartek, o wschodzie słońca

Kolejna odsłona akcji charytatywnej Jezioro Aniołów odbędzie się w czwartek 1 grudnia,  nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Uczestnicy spotkają się o godz. 6:45, na plaży przy pomoście zlokalizowanym po prawej stronie tuż przy wjeździe nad akwen.

„Kolejny raz zapraszamy do wspólnej charytatywnej kąpieli o wschodzie słońca. Spotykamy się nad Jeziorem Tarnobrzeskim 1 grudnia (czwartek) od ok. 6.45, wspólne wejście do wody o 7.10.
Byliście grzeczni? Jeśli tak, to może odwiedzi nas św. Mikołaj!
Tym razem można zabrać anielskie akcesoria lub czapki Mikołaja.
Kąpiel będzie odbywała się na plaży przy głównym wjeździe nad Jezioro Tarnobrzeskie, po prawej stronie pomostu.
ZAPISY przez stronę www.jezioroaniolow.pl – tam należy kliknąć „pomagam”, uzupełnić formularz i pobrać numer startowy (postępując według instrukcji na stronie). Pochwal się numerem na swoich social mediach, pokaż znajomym, że jesteś Aniołem.
Jezioro Aniołów to cykliczna akcja charytatywna. Spotykamy się na wspólnym wejściu do wody, razem celebrując wschód słońca. Zbieramy pieniądze na budowę Hospicyjnego Domu Aniołków – dla dzieci z nowotworami, placówka mieści się w gm. Zaleszany.
Aby wesprzeć zbiórkę należy wykupić cegiełkę wspierającą budowę Domu Aniołków.
Można to zrobić na miejscu, wrzucając datki do puszki Fundacji lub poprzez zbiórkę internetową https://zrzutka.pl/anielskiewsparcie
Uczestnicy dostaną wyjątkowe, świąteczne upominki.
Nasze spotkania płynnie przeszły w morsowanie. Jeśli nie chcesz morsować, możesz symbolicznie zamoczyć stopy lub zostać na plaży. Liczy się wsparcie!
Jeśli chcesz morsować, przygotuj sobie luźne, ciepłe ubranie na przebranie. Możesz wziąć termos z ciepłą herbatą” – organizatorzy

foto: archiwum
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content