Ekspresowe pożyczki gotówkowe w domu klienta

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z POŻYCZKI DO DOMU?

Pożyczki w domu klienta oferowane są dla bardzo specyficznej grupy klientów. Zazwyczaj z różnych powodów nie mogą oni skorzystać z tradycyjnej pożyczki ratalnej i poszukują alternatywnego rozwiązania.

Dlaczego klienci szukają pożyczek z obsługą domową?

  • brak konieczności rejestracji online – czasem wnioskujący nie chcesz wypełniać formularza online ze względu na brak zaufania, choć rejestracja online jest bardzo wygodna, to wniosek można zawsze złożyć telefonicznie
  • nie potrzeba konta – brak konta nie jest przeszkodą do zawarcia umowy pożyczki, środki dostarczane są gotówka przez agenta
  • zajęcie komornika – zajęcie komornicze zazwyczaj zamyka drogę do otrzymania tradycyjnej pożyczki, w przypadku problemów z zajęciem komorniczym jedynym rozwiązaniem jest pożyczka z komornikiem lub z odbiorem w domu klienta
  • niskie wymagania co do zdolności kredytowej – osoby zadłużone i posiadające negatywne wpisy w biurach informacji gospodarczej również mają szansę na otrzymanie pożyczki

W wielkim skrócie można powiedzieć, że z pożyczek z obsługą domową korzystają gównie osoby zadłużone, które nie mają szans na otrzymanie pożyczki w innym miejscu. Obsługę domową wybierają także seniorzy, u których zaufanie do nowych technologii jest ograniczone. Czytaj także – ekspresowe pożyczki gotówkowe w domu klienta

ILE MOŻESZ POŻYCZYĆ I NA JAK DŁUGO

Pożyczki z obsługą domową kierowane są do klientów zadłużonych. W grupie tej ryzyko braku spłaty pożyczki jest znacznie większe, dlatego ratę klient zawsze spłaca co tydzień. Z kolei kwota pożyczki – bez względu na to, że klient jest ryzykowny – może sięgnąć nawet i kilkanaście tysięcy złotych.

Jak wygląda oferta dla pożyczki z obsługą domową:

  • kwota pożyczki – od 500 zł do 15 000 zł
  • okres spłaty – od 25 do 104 tygodni

Warto wiedzieć…

Firmy oferujące pożyczki do domu klienta doskonale wiedzą, że dziś wnioskujący potrzebuje gotówki na już. Dlatego wypracowane procedury pozwalają na maksymalne skrócenie procesu udzielania pożyczki. Gotówka jest dostarczana do domu klienta najczęściej 24 godziny od złożenia wniosku.

JAK WZIĄĆ POŻYCZKĘ Z OBSŁUGĄ DOMOWĄ – KROK PO KROKU

Zaciąganie pożyczki z obsługą domową jest dość łatwe i z procesem poradzi sobie nawet osoba mało zaznajomiona z nowymi technologiami.

Poniżej instrukcja krok po kroku jak skorzystać z oferty:

Kontakt z firmą pożyczkową i złożenie wniosku

Wniosek możesz złożyć online poprzez formularz rejestracyjny lub też skontaktować się telefonicznie z pożyczkodawcą

Rozmowa z konsultantem na infolinii

Podczas rozmowy konsultant zbada szczegółowo Twoją sytuacje. Mogą paść pytania gdzie jesteś zadłużony i na ile. Spodziewaj się też zapytania o źródło dochodu czy możliwość zastawienia ruchomości.

Umówienie terminu spotkania

Jeśli Twój wniosek o pożyczkę domową zostanie rozpatrzony pozytywnie, konsultant zatelefonuje i zaproponuje termin spotkania.

Wizyta doradcy

Doradca zjawia się w umówionym terminie z umową i gotówką. Okaż mu wszystkie niezbędne dokumenty: dowód i zaświadczenie o dochodach. Po podpisaniu dokumentów otrzymujesz gotówkę do ręki. Firmy pożyczkowe dopuszczają także wysyłkę środków na konto bądź odbiór w kiosku ruchu.

Uwaga!

Przed wizytą agenta koniecznie przygotuj ważny dowód osobisty, zaświadczenie o zarobkach, a także przynajmniej jeden rachunek z adresem, pod którym aktualnie mieszkasz.

CZY POŻYCZKI UDZIELANE W DOMU KLIENTA UDZIELANE SĄ BEZ BIK I KRD

Wybierając pożyczkę z obsługą domową, nie musisz się martwić o sprawdzanie baz dłużników. Nawet jeśli masz kilka negatywnych wpisów za mandaty czy niespłacone pożyczki, firma pożyczkowa tego nie sprawdza. Liczy się, tylko abyś miał dochód.

Żadna z firm oferujących pożyczki domowe nie sprawdza w KRD, BIK, ERIF czy innym biurze. Pożyczka udzielana jest w domu klienta i nie ma tam możliwości złożenia zapytania do biura informacji gospodarczej.
Pożyczki i chwilówki bez BIK dostępne są także online. W tym artykule dowiesz się, w jakiej firmie możesz skorzystać z takiej usługi.

materiał partnera

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Alf
1 miesiąc temu

U niektórych RRSO 500 – 680 % . Jak widać lichwa ma się nieźle pomimo zapowiedzi rządu ,że ukróci ten proceder. Ale ludzie w desperacji będą brać bo co m pozostanie

Edi
1 miesiąc temu

dzięki serwisu racoongo com mogę sprawdzić cały rynek który oferuje pożyczki i w ciągu 15 minut już mam indywidualną ofertę

Damian
1 miesiąc temu

potrzebowałem pieniędzy na nowy laptop i znalazłem w internecie serwis finrada pl i spróbowałem z niego skorzystać, za 15 min już miałem przygotowaną ofertę, polecam!

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content