Randki dla seniorów – jak założyć konto na portalu randkowym Kismia?

Wiele osób próbuje znaleźć swoją drugą połówkę, ale często nieskutecznie. Szczególnie ciężkie może to być dla seniorów, którzy ograniczyli swoje aktywności w towarzystwie, są już na emeryturze i ciężko im o stworzenie możliwości, do nawiązania nowej romantycznej relacji. Z pomocą przychodzą im jednak internetowe portale randkowe!

Co to jest portal randkowy?

Portal randkowy to po prostu platforma internetowa zrzeszająca osoby, które szukają drugiej połówki. Dzięki funkcjom, takim jak: precyzyjne filtry wyszukiwania, czat do pisania na żywo, czy lajkowanie profili innych osób, mamy możliwość łatwo nawiązać znajomość z osobami, dopasowanymi pod nasze preferencje. Za pomocą tych serwisów można umawiać się również na randki dla seniorów, ponieważ na portalach znajdziemy osoby w każdym wieku!

Jak wybrać odpowiedni portal?

W Internecie znajdziemy wiele stron z serwisami randkowymi. Jeśli chcemy wybrać najlepszy, najlepiej kierować się opiniami i ilością użytkowników, w końcu im więcej osób, tym większa szansa, że wśród nich znajdziemy kogoś, kto spełni nasze oczekiwania. Jednym z popularniejszych portali w Polsce jest portal Kismia. Warto założyć tam konto, ponieważ jest polecany przez wiele użytkowników i już nie jednak osoba znalazła tam swoją miłość.

Jak założyć konto na Kismia w kilku łatwy krokach

Założenie konta na portalu randkowym jest bardzo łatwe i przebiega w kilku prostych krokach, więc nawet osoby z podstawową wiedzą obsługi komputera sobie poradzi.

  1. Wejdź na stronę – zostanie wyświetlony Ci formularz, który umożliwi rejestrację konta.
  2. Wypełnij formularz – na początku wystarczy, abyś podał imię i płeć, następnie zostaniesz przekierowany do obszerniejszego formularza, w którym będziesz musiał uzupełnić dokładniejsze dane, takie jak: miejsce zamieszkania, wiek, wzrost, wykształcenie, czy nawet wiara.
  3. Utwórz hasło – kolejny krok, to podanie maila i stworzenie hasła. Ważne, aby zapisać gdzieś utworzone hasło, ponieważ będzie umożliwiało zalogowanie się do strony.
  4. Weryfikacja – Kismia dba o swoich użytkowników i aby uniknąć podszywania się pod kogoś lub tworzenia wielu konto prowadzić weryfikację za pomocą maila. Aby utworzyć konto, należy kliknąć link, który będzie znajdował się na poczcie adresu mail, który podaliśmy podczas rejestracji.
  5. Uzupełnienie profilu – po wykonaniu powyższych czynności nasze konto na portalu randkowym zostanie utworzone, a my będziemy mogli umawiać się na randki dla seniorów. Wcześniej, warto jednak uzupełnić nasz profil o nasze zdjęcia i opis, abyśmy przekonali do siebie więcej użytkowników.

Kilka rady dla początkujących

Założenie konta to nie wszystko, trzeba też zacząć z niego korzystać. Dlatego nie obawiaj się o nic i od razu wyślij wiadomość do osoby, która wpadnie Ci w oko. Pamiętaj, że przede wszystkim liczy się to, abyś był sobą. Nie udawaj nikogo i bądź szczery, a druga osoba na pewno to doceni.

materiał partnera

foto: pixabay

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content