Rodzinne granie w tenisa w ramach Turnieju Mikołajkowego (fotoreportaż oraz video)

41 drużyn wzięło udział w trzeciej edycji Mikołajkowego Rodzinnego Turnieju Tenisa Stołowego, który rozegrany został w minioną sobotę.

Do wspólnej rywalizacji dzieci i dorosłych zaprosił klub KTS Enea Siarkopol oraz MOSiR Tarnobrzeg.

video: Agnieszka Nycz

foto: Agnieszka Nycz\Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
znak czasów
1 miesiąc temu

Tak sobie patrzę,ile z tych dzieci na codzien korzysta z oferty mosiru,z bezpłatnej możliwości zagrania w tenis stołowy? Pewnie tylko 0,1%. One tu przyszły tylko na specjalną imprezę i tylko z okazji tego szczególnego dnia. W pozostałe dni przesiadują w domu przed komputerem, telewizorem, świata nie widzą. Niestety takie dziwne czasy nadeszły. Z każdym rokiem spada ilość dzieci uprawiających jakikolwiek sport

Racja
1 miesiąc temu
Reply to  znak czasów

A potem problemy z nadgarstkami, kręgosłupem. Więcej ruchu rzeczywiście jest wskazane. I to wszystkim, dorosłym i dzieciom.

smutna perspektywa
1 miesiąc temu
Reply to  Racja

Niestety, ale wszystko wskazuje że najnowsze pokolenie jest jednym z ostatnich europejskich. Najsłabsze fizycznie ,psychicznie, o najmniejszej zdolności do przetrwania. Jakakolwiek inwazja wojenna ze wschodu w ciągu 50 lat doprowadzi do upadku, gdyż nie będzie możliwa właściwa odpowiedź, nie będzie umiejętności obronnych. Taki to czas dobrobytu nadszedł. Cieszmy się teraźniejszością i tymi ostatnimi dziećmi które jeszcze coś potrafią i mają jakąś przyszłość

gosciu
1 miesiąc temu

Mylisz się podobnie jak mylił się jeden z najsławniejszych filozofów świata niejaki Arystoteles który twierdził ponad 2300 lat temu że „kiedy widzi młodzież to wątpi w przyszłosc cywilizacji” Krytyka młodzieży to prastare zjawisko, od tysięcy lat dorośli krytykują młodych a cywilizacja dalej istnieje.Więcej wiary w młodych.bo za chwilę oni będą dorośli i będą pisać to samo o swoich dzieciach co Ty i tak w koło Macieju.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content