Uwaga kierowcy: W czwartek ul. Wiślna zamknięta dla ruchu

Wykonawca robót PBI Infrastruktura S.A informuje, iż w dniu 08.12.2022 r. (czwartek) z powodu prowadzonych robót tj. układanie warstwy ścieralnej, zostanie całkowicie zamknięty odcinek remontowanej ul. Wiślnej w Tarnobrzegu (od skrzyżowania z ul. Sokolą i 1 Maja do skrzyżowania z ul. Waryńskiego). Utrudnień należy się spodziewać w godzinach 7.00 – 16.00.

Na czas zamknięcia remontowanego odcinka ul. Wiślnej na ulicy Waryńskiego dopuszczony zostanie ruch dwukierunkowy. Ruchem będą kierować pracownicy posiadający odpowiednie uprawnienia. Wykonawca przeprasza za wszelkie niedogodności.

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dobra robota!
1 miesiąc temu

Ogólnie fajnie wygląda przebudowa ulicy Wiślnej , chodniki są,parkingi są, jedynie do czego mam zastrzeżenie to urwany chodnik po lewej stronie jak się zjeżdża w dół obok lasku, a to powinna być ścieżka rowerowa, niestety nadal rowerzyści będą zjeżdżać w sposób ryzykowny, problem nierozwiązany. Trzeba podkreślić że ulica Wiślna ma wyższą kategorię jazdy niż niedawno wybudowana obwodnicy, gdyż tutaj jest 7m szerokości, awięc dopuszczalna jazda ciężarówkami w obie strony a na obwodnicy taka jazda jest co najmniej ryzykowna i raczej niedopuszczalna. Ten 1 metr robi istotną różnicę

SOT
1 miesiąc temu
Reply to  dobra robota!

Wiślna to droga wojewódzka, może tu są inne parametry wymagane.

Tutaj jest jak jest
1 miesiąc temu
Reply to  SOT

Obwodnica też jest wojewódzką i zrobili 6 m, żeby zaoszczędzić po 1 m na 9 km. Zamiast zrobić dla potomnych coś dobrze to spieprzyli jak wszystko w tym mieście.

Tutaj jest jak jest
1 miesiąc temu
Reply to  SOT

Za co się wezmą to wszystko pogorszą, zamiast polepszyć parametry zawsze pogarszają aby zaoszczędzić na pierdoły.

? ? ? ? ?
1 miesiąc temu
Reply to  dobra robota!

Miejsce na zieleń zostawili? Czy tylko asfalt i kostka jako chodnik?

Piotrek
1 miesiąc temu

Tymczasem na portalu wciąż nic o niedoróbkach związanych z drogą obwodową. Dla porównania Tygodnik Nadwiślański mógł zagłębić się w kwestię oznakowania kierującego ciężarówki na obwodową z innych ulic.
https://tyna.info.pl/kiedy-w-tarnobrzegu-pojawia-sie-znaki-drogowe-informujace-o-mozliwosci-jazdy-obwodnica/
Dlaczego o tym nie piszecie?

fach
1 miesiąc temu
Reply to  Piotrek

Były ważniejsze tematy, np. ozdoby świąteczne 😉

znowu to samo
1 miesiąc temu
Reply to  Piotrek

jeszcze raz powtarzam niekumatym. Droga obwodowa została zbudowana z naruszeniem przepisów o prawie budowlanym
Postawienie tam jakiegokolwiek znaku natychmiast uruchomi kontrolę z urzędu. Tej klasy jezdnia w świetle obowiązujących przepisów nie może mieć 6 metrów
http://www.zdw-gdansk.pl/fortis/web/upload/2017/07/17/596caa9465655.%20do%20OPZ_Wytyczne%20ZDW%20Gda%C5%84sk%20-%20projekt%20v2.7.pdf

Cienty Walenty
1 miesiąc temu

Kto wydal decyzje aby remontowac ta droge zamiast np. ulice MONIUSZKI…???!!!!! Dojazd do tej speluny jaka jest FREGATA powinien zrobic wlasciciel z synem oraz glownym kucharzem tego przybytku tesciem JOZEFEM !!!!! Kto do takiego „syfu” tam zaglada…?! Zrobili juz LAZUROWE WYBRZEZE przed tym przybytkiem wysypujac piach a teraz piach zmyla woda i przed FREGATA jest betonowa SAHARA …..!!! Gdyby tam byla regularna kontrola SANEPIDU to juz by dawno to siedlisko smrodu i bakterii bylo zamkniete !!!!!!

z obserwacji
1 miesiąc temu
Reply to  Cienty Walenty

Ul. Moniuszki była remontowana wielokrotnie a ul. Wiślna nigdy od czasu likwidacji PRL-u i była pora no wykonanie remontu.

Tutaj jest jak jest
1 miesiąc temu
Reply to  z obserwacji

Ul.Moniuszki to hańba Tarnobrzega. Nawet jak była remontowana to ktoś odwalił fuszerkę, odebraną przez kogoś. Wstyd za ul. Moniuszki tylko telewizja powinna przyjechać i zapytać zarządcę co to jest?

Cienty Walenty
1 miesiąc temu
Reply to  z obserwacji

Chyba wazniejsza jest ulica Moniuszki albo Skalna Gora,Wianek, od drogi bocznej po ktorej sie porusza tylko wlasciciel FREGATY wraz z tesciem JOZEFEM ktory jest tam kucharzem i reszta rodziny !!!!!!

? ? ? ? ?
1 miesiąc temu
Reply to  Cienty Walenty

Czy nie została wykonana droga dojazdowa do promu?

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
13
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content