Robienie zakupów spożywczych online – komu przyda się najbardziej?

Możliwość zrobienia zakupów przez internet z pewnością jest wygodna dla wszystkich. Istnieją jednak pewne grupy, które docenią tę metodę jeszcze bardziej. Jest ich zaskakująco dużo!

Zakupy online – wygoda dla ludzi zapracowanych i nie tylko

Robienie zakupów spożywczych online z dowozem to wygoda przede wszystkim dla osób zapracowanych. Wiele osób pracuje w niestandardowych godzinach, a ich obowiązki wiążą się z koniecznością podróżowania między miastami a czasami nawet krajami. Delegacje skutecznie uniemożliwiają rozplanowanie sobie dnia, bo wystarczy jeden opóźniony lot czy korki w mieście, żeby okazało się, że powrót do domu przypadnie na porę, w której wszystkie sklepy są już pozamykane.

Z podobnymi problemami muszą borykać się na co dzień osoby pracujące w sektorze handlu oraz usług. Najczęściej jedyne dni, które umożliwiają zrobienie dużych zakupów spożywczych, wypadają w weekend. Kasjerzy, kelnerzy oraz obsługa są zazwyczaj zajęci w soboty. A niedziele są w większości niehandlowe.

Na szczęście osoby z napiętym grafikiem nie są zmuszone prosić znajomych o zrobienie zakupów. Istnieje wiele aplikacji i stron internetowych, które umożliwiają kupno potrzebnych produktów bez ruszania się z domu. Zakupy można wykonać w czasie przerwy w pracy albo w podróży powrotnej. Zamówienie można więc złożyć w każdej chwili i w prawie każdym miejscu.

Najbardziej jednak możliwość robienia zakupów online docenią klienci z niepełnosprawnościami oraz chorujący. Architektura wielu miast została zaprojektowana w taki sposób, że wiele jej elementów jest przystosowanych wyłącznie do osób w pełni zdrowych. Sklepy stacjonarne są zazwyczaj ekskluzywne – ciasne przejścia uniemożliwiają przejazd wózkiem, a niektóre produkty są umieszczone tak wysoko, że sięgnięcie po nie sprawia problem. Na szczęście istnieją aplikacje takie jak InPost Fresh.

Oferta produktów – czy da się zamówić wszystkie potrzebne produkty?

Dużo klientów rezygnuje z użycia aplikacji do zamawiania produktów przez internet z obawy przed spotkaniem się z niewystarczającą ofertą. InPost Fresh oferuje wybór spośród tysięcy unikalnych produktów. Dostępne są m.in.:

  • artykuły spożywcze;
  • środki czystości;
  • kosmetyki;
  • produkty przeznaczone dla zwierząt (w tym karma);

Dodanie artykułów do wirtualnego koszyka jest natychmiastowe – wystarczy skorzystać z zapewnionej przez oprogramowanie wyszukiwarki. Zamówienia można opłacić w całości online lub BLIKIEM. Dodatkowo zakupy internetowe często pozwalają trochę zaoszczędzić – asortyment podlega promocjom i przecenom.

Ile kosztuje dostawa?

W przypadku aplikacji InPost Fresh koszt dostawy jest darmowy, gdy wartość zamówienia wynosi powyżej kwoty 40 zł (zakupy na marketplace do automatu Paczkomat, brak kwoty minimalnej). Poniżej jej wynosi 8,99 zł (urządzenie Paczkomat®) lub 11,99 zł (kurier). Natomiast Zakupy w Makro i Carrefour obejmują kwotę minimalną 100 zł a koszt dostawy do 9,99.

Omijanie kolejek i korków docenią wszyscy. Korzystanie z aplikacji InPost Fresh to po prostu wygodne rozwiązanie!

artykuł reklamowy

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content