W Sylwestra morsowanie i bieg wokół Jeziora Tarnobrzeskiego, w Nowy Rok kolejna edycja Anielskich Kąpieli o wschodzie słońca

STYCZNIOWA KĄPIEL DLA HOSPICYJNEGO DOMU ANIOŁKÓW

Spotkajmy się w noworoczny poranek na pierwszy wschód słońca w rozpoczynającym się roku!
Będzie to niesamowita okazja, aby dobrze powitać NOWY ROK. Jeśli szukasz postanowienia, to polecamy się pod uwagę – wyzwanie, dobra atmosfera, pomoc innym – to wszystko i wiele więcej z Jeziorem Aniołów.
Kontynuujemy naszą akcję charytatywną i zapraszamy na kąpiel o wschodzie słońca. Spotykamy się nad Jeziorem Tarnobrzeskim 1 stycznia (niedziela) od około g. 7.15, wspólne wejście do wody o g. 7.32.

Program:

Po sukcesie Poloneza na plaży nie zwalniamy tempa i planujemy kolejne anielskie tańce. Po kąpieli zapraszamy na naukę i wspólne odtańczenie tańca Jerusalema. W taneczne rytmy poprowadzi nas Bożena Pandura (Szkoła tańca i rozwoju Pandura). Przygotujemy ognisko, będzie można się ogrzać lub stanąć w kręgu i porozmawiać.

Prosimy ubrać się na biało z anielskimi atrybutami.
Kąpiel będzie odbywała się na plaży przy głównym wjeździe nad Jezioro Tarnobrzeskie, po prawej stronie pomostu.

ZAPISY przez stronę www.jezioroaniolow.pl – tam należy kliknąć „pomagam”, uzupełnić formularz i pobrać numer startowy (postępując według instrukcji na stronie). Pochwal się numerem na swoich social mediach, pokaż znajomym, że jesteś Aniołem.

Jezioro Aniołów to cykliczna akcja charytatywna. Spotykamy się na wspólnym wejściu do wody, razem celebrując wschód słońca. Swoim udziałem i wpłatami nagłaśniamy i wspieramy budowę Hospicyjnego Domu Aniołków. Jest to placówka dla dzieci cierpiących na nowotwory, mieści się w gminie Zaleszany. Pomysłodawcą, opiekunem oraz budowniczym ośrodka jest Fundacja Z Serca Dla Serca.
Aby wesprzeć zbiórkę należy wykupić cegiełkę wspierającą budowę Domu Aniołków.

Można to zrobić na miejscu, wrzucając datki do puszki Fundacji lub poprzez zbiórkę internetową https://zrzutka.pl/anielskiewsparcie.

Nasze spotkania płynnie przeszły w morsowanie. Jeśli nie chcesz morsować, możesz symbolicznie zamoczyć stopy lub zostać na plaży. Liczy się wsparcie!

Jeśli chcesz morsować, przygotuj sobie luźne, ciepłe ubranie na przebranie. Możesz wziąć termos z ciepłą herbatą.

SPECJALNY KURS ANIELSKIEGO AUTOBUSU

Jak informuje MPK Tarnobrzeg: W dniu 1 stycznia 2023 roku (niedziela) zostanie zorganizowany specjalny kurs linii „6” o nazwie: „Anielski Autobus” dla wszystkich chętnych.
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dorian
1 miesiąc temu

W przyszłych sezonach „anioły” ,morsy biegacze i inni atencjusze będą oddawać się swym pasjom w bezpośrednim sąsiedztwie wysypiska śmieci

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content