LIVE: „Polonezy” w wykonaniu maturzystów z tarnobrzeskiego „Kopernika”. Zapraszamy na transmisję

Portal NadWislą24.pl zaprasza na transmisję części oficjalnej studniówki, uczniów tarnobrzeskiego Liceum Ogólnokształcącego, im. Mikołaja Kopernika.

Studniówka odbędzie się w sobotę 14 stycznia br., w Oficynie Pałacowej Ordynata, w Stalowej Woli.

Początek godz.19

LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Leon
1 rok temu

Polmozbytu już nie ma, a młodzież wciąż wykonuje polonezy. Duch w narodzie nie zginie!

Looc
1 rok temu

Do czego to doszło aby studniówkę tarnobrzeskiego liceum organizować w Pławie.

Hrabia
1 rok temu
Reply to  Looc

Mogli w zamku Dzikowskim tu jest dużo miejsca

Piotrek
1 rok temu
Reply to  Hrabia

Skoro miejscowi wolą gdzie indziej niż na miejscu, to kto tu przyjedzie z zewnątrz? Ostatni gasi światło.

Hrabia
1 rok temu
Reply to  Piotrek

Niekoniecznie elektryk

Żenada
1 rok temu

Gdzie &%÷#@?!

ODYSEUSZ
1 rok temu

W dupie się poprzewracało od dobrobytu żeby studniówkę organizować w ościennych miejscowościach ! A na sali gimnastycznej we własnej to już nie łaska – lans i głupota to obrazuje dzisiejszą młodzież 500+ – strach pomyśleć jaka przyszłość tego Narodu !

Leon
1 rok temu
Reply to  ODYSEUSZ

Żyj i daj żyć.
Chcieli tak to tak zrobili.

walt
1 rok temu
Reply to  Leon

on jak konfederaci jest za wolnością jeśli rozumiesz i realizujesz ją jak oni chcą… a jak nie to masz pecha i wówczas będą Cię tępić jak talibowie kobiety bez hidżabu.

ODYSEUSZ
1 rok temu
Reply to  walt

Sam miałem studniówkę na sali gimnastycznej w szkole, w której się uczyłem kilka lat. Kwestia organizowania, wspólnego ubierania sali przez wszystkich nie tylko mobilizowała ale również scalała więź pomiędzy maturzystami. Nie było przepychu i lansu za to była świetna atmosfera, którą do dzisiaj lepiej się wspomina i bardziej niż inne wykwintne bale….Ale kto tego nie przeżył ten będzie negować… No cóż w dzisiejszych czasach 500+ kto bogatemu zabroni przecież to kolejne pokolenie typu „róbta co chceta”???

walt
1 rok temu
Reply to  ODYSEUSZ

też miałem na sali gimnastycznej ale gdyby nie fakt,że byłem przewodniczącym klasy nawet nie poszedłbym na tą gównianą imprezę.
byłem na setkach lepszych imprez niż ochlej i wyżerka między szatnią a salą do wuefu.
nie dziwię się,że w dzisiejszych czasach ktoś woli restaurację od obskurnego holu szkolnego.
ale jak ktoś woli to wesele też może sobie zrobić w starym stylu w remizie 🙂
o na 50tce byłem w remizie nieopodal Tbga w tamtym roku i było super bo było super towarzystwo.

Art
1 rok temu
Reply to  ODYSEUSZ

Też miałem studniówkę w sałi gimnastycznej LO Kopernika i pamiętam, że poloneza tańczyliśmy w dwóch turach. Do niezapomniane dekoracje w całym Liceum.

Ewelina
1 rok temu
Reply to  ODYSEUSZ

Kilkanaście lat temu studniówki odbywaly się na parkietach sal gimnastycznych a przyjęcia były przy stołach na korytarzach a teraz to dla dzisiejszej młodzieży wstyd i obciach. Studniówka musi być w drogiej restauracji czyli zastaw się a postaw się

ODYSEUSZ
1 rok temu
Reply to  Ewelina

Bo to była studniówka w pełnym tego słowa znaczeniu. Poczuć atmosferę balu szkolnego to jest fajne uczucie bal w lokalu jak każdy inny w późniejszym życiu już nie ma takiego wydźwięku ….

Edmund
1 rok temu

co studniówka w Stalowej ?

walt
1 rok temu

a spróbujcie zrobić imprezę na 300 czy więcej osób w Tarnobrzegu gdzie nawet lokale weselne są max do 200 lub niewiele więcej 😉

Real
1 rok temu
Reply to  walt

Byłeś kiedyś w tym lokalu, gdzie się wybiera to zblazowane „300 osób”?

walt
1 rok temu
Reply to  Real

znam przepustowość tarnobrzeskich i okolicznych lokali i wiem,że np. wesele na 300 osób w Tarnobrzegu można zorganizować tylko na hali MOSiR 🙂

a to nie ten wystrój i nie ten komfort co np. w Dworze Dwikozy.

w Stalowej mają chyba lokal nawet na 350 osób.

u nas to się robi wesela do 180 osób bo 200 to też mało gdzie upchniesz.

a przecież modne są teraz i 40tki i byłem na takiej niedawno we Fregacie,byłem w Gustum/Hotelu Eva a wcześniej w Kameleonie… sam robiłem skromną bo na niecałe 90 osób i zrobiłem akurat w tarnobrzeskim lokalu… ale on już nie działa.

Art
1 rok temu
Reply to  walt

Na stronie internetowej obiektu w Stalowej podają ilość gości do 200 osób

Marti
1 rok temu
Reply to  Art

Pałac Ordynata pomieści 500 gości

Dzikowiak
1 rok temu

Kolejny etap inkorporacji Tarnobrzega w granice administracyjne Stalowej Woli

orzeł
1 rok temu

Ciekawe czy na tą studniówkę przyjdzie prezydent Stalowej czy Tarnobrzega 😉

Dzikowiak
1 rok temu
Reply to  orzeł

Prezydent Bożek ma być. Nadnereżny tylko chodzi na studniówki Samorządowego LO w Stalowej Woli zresztą oni od lat robią w Janowie Lubelskim i nikt się nie czepia.

Marti
1 rok temu

W Tarnobrzegu nie ma lokalu, który pomieści – trzeba liczyć około 500 gości. W tamtym roku LO miało studniówkę w Annie w Wielowsi rozłożoną na 2 dni. W tym roku nie chcieli się dzielić. Studniówka na sali gimnastycznej to już przeszłość, bo takie miejsce nie spełnia podstawowych norm BHP, jak i przeciwpożarowych. Nikt nie weźmie na siebie takiej odpowiedzialności.

Marti
1 rok temu

Co roku Hetman jedzie do Dworku Dwikozy….ponoć Górnik w tym roku też w Olimpie w Stalowej Woli organizuje studniówkę. Wszyscy szukają odpowiedniego miejsca dla siebie.Dlaczefo nie w Tarnobrzegu?, bo tu nie ma dużych lokali… proste….No a sala gimnastyczna klimacik może i miała w latach 90…Co kto lubi..

Dzikowiak
1 rok temu

Jakoś w Stalowej Woli KEN może od lat organizować w szkole na sali.

Marti
1 rok temu
Reply to  Dzikowiak

Wszystko można…przymykając oko …ale gdyby coś się stało to kto weźmie odpowiedzialność ? Wtedy dopiero rozpoczęłaby się burza kto dopuścił takie miejsce…gdzie jest odpowiedzialny …itp

Maciek
1 rok temu

Piszę jako uczestnik-rodzic. Organizacja imprezy poniżej jakichkolwiek norm. Totalne nieporozumienie . Jeżeli ktoś poniżej piszę o przepisach BHP czy P-Poż to nie były zachowane żadne! Ogromny ścisk na korytarzach, zaduch. W przypadku jakiegoś incydentu doszłoby by do tragedii.  Powinien się ktoś tym zająć aby taki lub podobny pomysł nie wpadł do głowy komuś w przyszłym roku.

Tomek
1 rok temu

Potwierdzam, że był chaos i ścisk, ale to przez rodziców. Dorośli ludzie i takie cyrki. Nie wiem ile tam było klas ale dużo.Moj tańczył pod koniec serii i to było logiczne że nie ma co się pchać pod drzwi na tym piętrze gdzie sala taneczna. To nie było jasne dla wszystkich, dzieci wiedziały ze panuje ruch prawostronny a rodzice i dziadkowie całe rodziny już nie. Po to był ten link żeby nie zwozić całej rodziny. To wyglądało jakby karpie do Lidla rzucili. Tańczy klasa B a tam pod drzwiami rodzice okupują przejście i schody z ostatnich klas.Nie dali się ruszyć za nic.Ja podziwiam ochronę i organizatorów za cierpliwość i ciągłe proszenie o przejście na górę gdzie był cały korytarz wolny. Całe piętro.Nie bo trzeba mieć widok na drzwi i tyle.To nic że dzieci wychodząc nie mogły zejść bo ja tu stoję i kto mnie ruszy. Stanowcze prośby nie skutkowały na ja tu się dopchałem i już. Ja stałem na dole w.wolnym korytarzu i prowadzący wywoływali klasę i każdy rodzic wchodził.Schodziły na dół te panie i prosili rodziców danej klasy o wejście Na szczęście czekali aż wszyscy wejdą do środka. Za to rodzice wychodzący tarasowały trakt wyjścia bo trzeba jeszcze dziecko… Czytaj więcej »

Postaw mi kawę na buycoffee.to
30
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content