Duże zainteresowanie przyjazdem Enei Siarkopolu do Nowego Sadu

Niewiele ponad tydzień pozostał do pierwszego meczu klubowego Mistrza Europy KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg z TTC Novi Sad w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Serbowie poinformowali o dużym zainteresowaniu kibiców przyjazdem polskiego zespołu.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 24 stycznia o g. 18:30 w Nowym Sadzie. – Bilety już można kupić, a zainteresowanie jest tak duże, że powiększyliśmy liczbę miejsc siedzących do 450 – przekazał serbski klub.

Bilety kosztują, w przeliczeniu, po 16 złotych. Dzieci poniżej 16 roku życia mają bezpłatne wejściówki. Dla fanów przewidziana jest specjalna loteria, w której główną nagrodą jest rower.

Rywalki Enei Siarkopolu zajmują 1 miejsce na półmetku kobiecej superligi Serbii. Wygrały wszystkie 11 spotkań. Indywidualnie bilans zawodniczek TTC Novi Sad przedstawia się następująco: Tijana Tokić 11-0, Aneta Makszuti 10-0, Sara Radak 10-0, Anna Maria Erdelji 2-0, Reka Bezek 11-4. W europejskich pucharach występuje także Lam Yee Lok.

Rewanżowe spotkanie 1/4 finału odbędzie się 26 stycznia o g. 18:00 w Tarnobrzegu.

Podopieczne trenera Zbigniewa Nęcka triumfowały w Lidze Mistrzyń w 2019 i 2022 roku.

W obecnej edycji LM, w półfinale lepszy z pary Tarnobrzeg-Nowy Sad spotka się z Saint-Quentin (Francja) lub UCAM Cartagena (Hiszpania).

W drużynie 30-krotnych Mistrzyń Polski grają: Han Ying, Fu Yu, Elizabeta Samara, Natalia Bajor, Yang Xiaoxin, Kinga Stefańska.

źródło: PZTS

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
rympalek
1 rok temu

brawo ta drozyna duma regionu sandomierskiego

Postaw mi kawę na buycoffee.to
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content