Padel w świętokrzyskim – czy zagrasz w Kielcach?

Padel w Polsce zyskuje na zainteresowaniu, a odpowiedzią na popularyzację tej dyscypliny sportowej wśród osób żyjących aktywnie jest rozwój infrastruktury sportowej. Aby gra w padla była możliwa, konieczne jest posiadanie kortów do padla. W świętokrzyskim wiele osób szuka takich miejsc, niestety bezskutecznie. Na ten moment na terenie całego województwa nie ma odpowiedniego miejsca do gry w padla. Jednak nic straconego – jako gracz możesz odwiedzić Turbię, Kraków, Łódź czy Warszawę, a jako inwestor – wybudować korty do padla w świętokrzyskim.

Korty do padla w Kielcach

Przez pewien czas gra w padla w świętokrzyskim była możliwa na terenie ośrodka Point Sport Club w Bilczy. Obecnie obiekt nie dysponuje już taką ofertą, o czym świadczy brak klubu na oficjalnej liście kortów do padla na stronie Polskiej Federacji Padla. Jednak warto śledzić, czy w tym temacie nie zajdą zmiany – informacje pojawią się jak zawsze na oficjalnej stronie internetowej.

Padel – świętokrzyskie czeka na korty

Świętokrzyskie jest województwem średniej wielkości, jednak z ogromnym potencjałem, jeśli chodzi o rozwój infrastruktury do gry w padla w Kielcach. Patrząc po tym, ile inwestycji ma miejsce w innych częściach kraju, możemy przypuszczać, że również w Kielcach korty do padla będą cieszyły się dużą sympatią oraz zainteresowaniem.

Jeśli nie w świętokrzyskim, to gdzie zagrać w padla?

Gra w padla na oryginalnych zasadach nie jest obecnie możliwa w Kielcach. Również inne miasta na terenie województwa świętokrzyskiego nie mają odpowiedniej infrastruktury – korty do padla to coś innego niż korty do tenisa czy innych sportów rakietowych. Różnią się głównie rozmiarem, ale też otoczeniem czy nawierzchnią, zatem muszą być właściwie zaprojektowane i wykonane.

Zatem w poszukiwaniu kortów do padla poza świętokrzyskim warto wybrać się np. do:

  • Krakowa, Tarnowa, Wolbromia,
  • Łodzi,
  • Turbii (województwo podkarpackie blisko granicy z województwem świętokrzyskim),
  • Warszawy,
  • Chorzowa, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Żor.

A jeśli myślisz o tym, aby padel był dostępny także w Twojej okolicy, rozważ inwestycję w taki nowoczesny obiekt. Nie jest to tak trudne, jak myślisz, dzięki współpracy z Padel Team Polska.

Inwestycja w korty do padla – Kielce lub okolice

Myślisz o nowej inwestycji? Szukasz dobrego pomysłu na biznes? Korzystając z doświadczenia i bogatego know-how Padel Team Polska możesz zainwestować w korty do padla w Kielcach. Dlaczego warto?

  • organizacja jest najszybciej rozwijającą się w Polsce i realizuje wiele inwestycji w kraju i za granicą,
  • korty do padla wpisują się w światowe standardy, są nowoczesne i komfortowe w użytkowaniu,
  • sam padel cieszy się rosnącą popularnością, jest modną dyscypliną, która zrzesza wszystkich miłośników sportu bez względu na wiek, płeć czy umiejętności.

Potraktuj padel nie tylko jako sport, który pomaga Ci budować formę, ale też okazję do zarobku. Zainwestuj w korty lub rozszerz ofertę swojego obiektu sportowego o grę w padel.

artykuł sponsorowany

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content