01.04 (sobota) „Muzyka pokoleń” – koncert Diany i Natalii Ciecierskich oraz Wojciecha Kawy

„Muzyka pokoleń” to energetyczny koncert, na który 1 kwietnia zaprasza Tarnobrzeski Dom Kultury. Wystąpią: Diana Ciecierska, Natalia Ciecierska i Wojciech Kawa.

To będzie wyjątkowy wieczór. Pełen emocji, różnorodny, a przede wszystkim wypełniony znakomitą muzyką w wykonaniu świetnych artystów. Na scenie Tarnobrzeskiego Domu Kultury wystąpi bowiem Diana Ciecierska – wokalistka, autorka tekstów, laureatka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali piosenki, półfinalistka popularnych programów „Mam Talent” i „The Voice of Poland”. Jej piosenki mogliśmy usłyszeć w największych rozgłośniach radiowych w Polsce. Obecnie przygotowuje kolejny singiel, a w przyszłości – wymarzoną płytę.

W koncercie wystąpi także jej siostra Natalia. Obie wokalistki na scenie Tarnobrzeskiego Domu Kultury stawiały swoje pierwsze kroki i lubią na nią wracać. Stąd wziął się pomysł, by zorganizować ich wspólny koncert.

– Lubię bardzo występować, przekazywać ludziom dobrą energię, a tym bardziej jest mi miło występować na ukochanej scenie Tarnobrzeskiego Domu Kultury. Dla mnie ten koncert będzie dużym występem, ponieważ odbędzie się w moim drugim domu – mówi Diana Ciecierska.

Podkreśla też, że wspólny koncert z Natalią będzie dla niej sporym przeżyciem. Siostry są ze sobą bardzo związane. Natalia deklaruje, że uwielbia występy z Dianą i to jej zawdzięcza, że śpiewa, bo to ona zaraziła ją muzyką, była jej pierwszą nauczycielką i mentorką. Sama także ma na swoim koncie sukcesy wokalne. Jest laureatką wielu konkursów i festiwali, m.in. Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”, Ogólnopolskiego Festiwalu „Na Polską Nutę”, czy Podkarpackiego Festiwalu „Na Skrzydłach Muzyki”. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, ale wciąż koncertuje i rozwija się muzycznie.

– Muzyka jest dla mnie wyrażaniem emocji, jak i również najlepszą przyjaciółką – mówi wokalistka. – Chcę po prostu śpiewać przed publicznością, by móc przekazywać to, co mam w sercu i wzruszać. Cały czas w głowie mam słowa Johanna Wolfganga von Goethe: „Gdzie słyszysz śpiew – tam wchodź, Tam dobre serca mają. Źli ludzie – wierzaj mi – Ci nigdy nie śpiewają”.

W koncercie wystąpi również Wojciech Kawa – pianista, nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Tarnobrzegu. Współpracuje z Dianą od 10 lat – wielokrotnie razem występowali, akompaniował jej także m.in. podczas występów w programie „Mam Talent”. Z czasem podczas koncertów dołączyła także Natalia.
– Dziewczyny prezentują perfekcyjny warsztat wokalny, więc współpraca z nimi to czysta przyjemność i piękna muzyka – mówi Wojciech Kawa.

Repertuar będzie zróżnicowany. Usłyszymy sentymentalne, znane i popularne piosenki, ale także współczesne, nowoczesne utwory, powstają nowe aranżacje. Nie zabraknie także muzycznych zaskoczeń, wykonawcy przygotowują niespodzianki. Ciekawostką będzie np. akompaniament na organach. Jak deklarują artyści – każdy znajdzie coś dla siebie.

Koncert „Muzyka pokoleń” odbędzie się 1 kwietnia o godz. 18.00 w sali kameralnej Tarnobrzeskiego Domu Kultury. Wstęp jest wolny.

info: TDK

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content