Janusz Malarz najlepszy w Olkuszu

Reprezentant IKS Jeziora Tarnobrzeg Janusz Malarz, zwyciężył w 8 Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym, które rozegrane zostało w Olkuszu.

W turnieju w fazie grupowej Janusz Malarz pokonał 3:0 (9,9,6) Jana Bukowskiego z Bystrej oraz 3:1 (9,6,-10,1) Zdzisława Orzechowskiego z Łowicza. W fazie pucharowej w półfinale 3:2 (-9,5,-6,7,8) wygrał z Ryszardem Banaszkiewiczem z Brzegu Dolnego.Natomiast w finale pokonał 3:1 (8,9,-7,5) Romualda Stasiełowicza z Drezdenka i zajął 1 miejsce.

Brawo, brawo dla 82 latka z Tarnobrzega.

W turnieju tym zawodnik IKS JEZIORO Tarnobrzeg zdobył kolejne 160 punktów do Ogólnopolskiego Rankingu Weteranów w sezonie 2022/23. Ma już 1125 punktów i zajmuje 1 miejsce.
Kolejne 9 Grand Prix Polski Weteranów odbędzie się 20-21 maja w Międzyzdrojach.

Kat. mężczyzn 80-84 lat

1. Janusz Malarz IKS JEZIORO Tarnobrzeg
2. Romuald Stasiełowicz Drezdenko
3-4. Zdzisław Orzechowski Łowicz i Ryszard Banaszkiewicz z Brzegu Dolnego

foto&info: IKS Jezioro Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Oscar214
1 rok temu

Dobry dzień. Jeśli szukasz dogłębnego zrozumienia kasyno online spin bounty bonus , ich strona internetowa jest obowiązkowa. Strona oferuje szczegółowe informacje na temat funkcji kasyna, w tym portfolio gier, promocji i obsługi klienta. Szczególnie przydatna jest sekcja recenzji, w której można przeczytać opinie i referencje innych graczy. Dzięki temu można uzyskać wgląd w ogólne doświadczenie gracza, obsługę klienta i uczciwość kasyna.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content