Regały chłodnicze – wyposażenie sklepów spożywczych. Z agregatem zewnętrznym czy wewnętrznym? Jaka jest różnica?

Otwierasz sklep i potrzebujesz urządzeń na nabiał, wędliny, warzywa i owoce? Zastanawiasz się, które regały chłodnicze najlepiej spełnią swoją funkcję? A może Twój biznes tak się rozwinął, że potrzebujesz kolejnych urządzeń? Dobra ekspozycja oferowanych produktów to podstawa dużych obrotów. Żeby nie wydawać pieniędzy na próżno, zobacz, jakie są najważniejsze cechy takiego wyposażenia.

Regały chłodnicze z agregatem zewnętrznym i wewnętrznym

Umiejscowienie agregatu to jedno z ważniejszych kryteriów, jakim powinieneś się kierować przy wyborze urządzenia. Dla niewielkich sklepów przeznaczone są regały chłodnicze z agregatem wewnętrznym. Wystarczy je podłączyć do prądu, żeby zaczęły pracować.

Większe powierzchnie handlowe, np. w supermarketach wymagają zastosowania urządzeń z agregatami zewnętrznymi, które montuje się poza pomieszczeniem, w którym stoją regały. Dzięki temu duża liczba urządzeń nie emituje ciepła do wnętrza sali handlowej. Do tego dochodzi także redukcja hałasu, powodowanego przez regały chłodnicze, które stoją w większym ciągu.

Profesjonalne regały dla sklepów i branży HoReCa

Na dużych regałach zmieścisz wszystkie produkty, które są dostępne w ofercie. W dodatku ułożysz je w taki sposób, by klient łatwo znalazł to, po co przyszedł. Listwy na ceny pozwolą zachować porządek i szybko rozłożyć dostawę.

Półki dają się regulować, dzięki czemu dopasujesz je do potrzeb swojego sklepu. Możesz je obniżać i podwyższać, zmieniając kąt ustawienia. W dodatku są na tyle szerokie i długie, że znajdzie się dla nich miejsce na wszystko – w ten sposób uwolnisz magazyn od zalegających zapasów i zmniejszysz ryzyko, że pracownicy zapomną o którymś produkcie i się zmarnuje.

Wielkość półek sprawia, że nie musicie co chwilę dokładać dostawy i możecie zająć się innymi sprawami, które są pilniejsze w hipermarkecie. 

Wybierz regał chłodniczy – produkt dla Twojego sklepu

Regały chłodnicze wyposażone są w elektroniczny sterownik temperatury – zawsze widzisz, ile stopni panuje wewnątrz urządzenia i możesz łatwo modyfikować ten poziom. Funkcja automatycznego odszraniania oszczędza Twój czas i energię, a jednocześnie sprawia, że regał zawsze prezentuje się elegancko. Płotki do zabezpieczania towaru chronią go przed zsunięciem się, ułatwiają rozkładanie dostawy i pomagają utrzymać porządek nawet wówczas, gdy w Twoim sklepie panuje nawał klientów.

Uniwersalny design – dobrze wyglądają w każdym miejscu

Regały sklepowe polskiego producenta Bolarus utrzymane są w neutralnych kolorach. Dzięki temu pasują do pozostałego wyposażenia obiektów handlowych – zarówno dużych, jak i małych. Jeśli prowadzisz niewielki sklep spożywczy lub warzywniak, wybierz jasny model, który nie przytłoczy wnętrza. W przypadku hipermarketów masz większy wybór, bo w nich bardzo dobrze wyglądają nawet te urządzenia, które pomalowane są na czarno. 

Bolarus.com.pl proponuje nowoczesne rozwiązania dla handlu – urządzenia chłodnicze wykorzystasz zarówno w typowym sklepie spożywczym, jak i kawiarni czy cukierni. Możesz przechowywać w nich świeże produkty i pożegnać obawy o ich jakość. 

artykuł sponsorowany

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content