LIVE: Konferencja prezydenta Tarnobrzega w sprawie planowanych prac na osiedlu Przywiśle. Zapraszamy na transmisję (video)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej prezydenta Tarnobrzega Dariusza Bożka, której tematem będą planowane prace na osiedlu Przywiśle.

Konferencja odbędzie się w poniedziałek 15 maja br. w tarnobrzeskim magistracie (sala 201), początek ok. godz.13.

LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
33 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
???
28 dni temu

I znowu nakarmi mieszkańców frazesami…
Może już wystarczy tego.
Wszyscy mamy tego serdecznie dość !

Radny Myćko
28 dni temu
Reply to  ???

faktycznie, ma coś z Fidela Castro

obywatel
28 dni temu
Reply to  Radny Myćko

Z Lenina Stalina , gebellsa – gadanie i propagandą ??

Dorian
27 dni temu
Reply to  obywatel

Zastał Tarnobrzeg piękny i zielony, zostawi ogołocony z drzew,betonowy, z wysypiskiem śmieci 300 metrów od lini brzrgowej jeziora i z toksyczną chmurą nad miastem ze spalarni odpadów.

obywatel
27 dni temu
Reply to  Dorian

Jeszcze sądzi te mini – drzewka takie liliputy co nawet cienia nie dają .
Wystarczy popatrzeć na te na placu czerwonym ( te zasądzone) ???

Nawet trzech metrów wysokości nie mają i takie sadzą w tej mieścinie BETONOWE ŁBY w urzędzie ???

Urzędnik
27 dni temu
Reply to  obywatel

Sądzi, zasądzone – pan już sam nie wiesz co piszesz byle tylko krytykować

obywatel
27 dni temu
Reply to  Urzędnik

Takiś inteligentny ( inaczej) więc sensu nie rozumiesz i nie zrozumiesz a wystarczy tylko drobny błąd przeoczyć i odczytać literkę A zamiast ” ą” ,
no ale cóż następny tępy belfer w urzędzie – ukryty polonista z którego pożytku żadnego nie było , nie ma i nie będzie !!!!
Wszyscy wiedzą że tylko urzędas z tarnobrzeskiego urzędu ma prawo do ” omyłek, pomyłek i błędów „???

Mlody
25 dni temu
Reply to  Urzędnik

Super urzędniku, literówek się czepiasz. Serio?

Urzędnik
22 dni temu
Reply to  obywatel

Z racji pełnionej funkcji i wieku przydałby się szacunek do prezydenta miasta wybranego w demokratycznych wyborach przez mieszkańców

janwdupowkręt
27 dni temu
Reply to  ???

dalej wybierajcie głupoli…

obywatel
27 dni temu
Reply to  ???

Odpoczął belfer we Francji
(chyba na koszt mieszkanców)
niczym na ” zielonej szkole ???

Teraz wypoczęty po wczasach we francuskich lasach belfer będzie bredził i wciskał KITY !

Jakbyście nie wiedzieli po co są miasta partnerskie – to wystarczy tylko ocenić efekty ???
TO SĄ TYLKO MIEJSCA DO Wycieczek i wczasów URZĘDASÓW na KOSZT mieszkanców miast !!!

666
28 dni temu

może zamiast konferencji lepiej poćwiczyć kroki przed sobotnim wydarzeniem

ODYSEUSZ
28 dni temu

eko- oszołomy i ich ideologia !!!!

ekoidioci.jpg
rowerowy
28 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Drzewa na zdjęciu oczywiście do wycięcia. Ale w Tarnobrzegu mamy przeszkody nie tylko w postaci starych drzew ale i nowych słupów stawianych przy przebudowach. Dlaczego nie walczysz także z tym?

20230512_225937.png
rowerowy
28 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Tak myślałem.

ODYSEUSZ
27 dni temu
Reply to  rowerowy

Tu i tu jest patologia w rozwiązaniach, dzięki nieudolnym urzędnikom. Niestety w tym mieście nikt nie myśli tym bardziej perspektywicznie i przyszłościowo ! Ale tak jest jak się zatrudnia ludzi nie na podstawie merytorycznej ale po znajomościach i rodzinie !

Szczery
28 dni temu

Ja sie pytam- piaty rok kadencji ,co zrobil urzad miasta , spolka z o.o. w sprawie budynku w centrum miasta po dawnej ,,tarnobrzeskiej”-obecnie to ruina.Co zrobil urzad miasta spolka z o o . przez piec lat w sprawie polamanego chodnika I podziorawianego parkingu przy szaletach miejskich.?? Nie twierdze ze nie zrobiono nic.Ale fakty pokazuja ze zrobiono wielkie -G…O.No ale co tam, wazne ze zaczynaja sie potancowki.

Wiosna
28 dni temu

„To wszystko dla dobra mieszkańców osiedla. Jak nie chcecie tego co wam chcemy dać to wała dostaniecie i będziecie nadal jeździć dzirawymi drogami,” Takich wniosków po konferencji się spodziewam.

Anka
28 dni temu

W mojej ocenie wygląda to tak jak w tej scenie
https://youtu.be/vDt0yeiZu0E

Przywisle
28 dni temu

A mieszkańcy mogą przyjść.
Termin Przed terminem spotkań społecznych w tym samym dniu.
Fischer już tej nieudolnosci
Jednak trzeba przyznać że za poprzedników jak już coś robili to nie było tyle błędów niedociągnięć i naruszeń prawa co teraz
I jeszcze ukrywają niekorzystne rozstrzygnięcia wojewody sądów.
Co w końcu jest Dla kogo ta władza

obywatel
28 dni temu
Reply to  Przywisle

Dla komitetu KOZ , PO, KO, SLD, ZSL, ORMO, milicji, UB, SB i cegiełkę dołożyła konfederacja dając poparcie ( jej część z Korwin) a także lokalne PiS po wyborach aby pozostali w urzędzie ( radach ) jego nominaci a także z cichym poparciem po wyborach podkarpackich baronów z PIZ ??? ( marszałka , wojewody , wiceministra ) i z Solidarnych Z Polski ( warchoł)?????
Fotki z nimi nie kłamią ????

ODYSEUSZ
27 dni temu

Albo rozwój miasta albo skansen – innej drogi nie ma , a wszyscy eko-terroryści niech wiedzą że miasta są dla ludzi i to ludziom powinna służyć infrastruktura, zaś dla zwierząt są lasy i pola nie zniżajcie eko-oszołomy roli człowieka w środowisku do podrzędnego gatunku ! ps eko – idioci mało macie terenów zielonych nad Wisła, lasek Boloński jakoś nie widać tam tłumów napawających się przyrodą ! Czy tak mają wyglądać chodniki przed i po remontach ?

drzewo chodnik.jpg
Tytus
27 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

KONFIDENCIE ,-ZAMILCZ.!!!

ODYSEUSZ
27 dni temu
Reply to  Tytus

Zacznij myśleć intelektualna amebo !

Żwirek i Muchomorek
27 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Czy ty betonie potrafisz coś oprócz wrzucania memów i zdjęć z neta nie dotyczących Tarnobrzega oraz wyzywania innych od idiotów? Sądząc po niskiej wartości twoich wpisów na forum – niezbyt wiele – ale to twój problem. Przyjmij do wiadomości (o ile nie przerasta to twoich możliwości intelektualnych, w co zresztą szczerze wątpię), że miasto to też zieleń, a nie tylko asfalt i betonowa kostka. Jak tak kochasz beton to sobie zamieszkaj w betoniarni i z niej nie wychodź – płakać po tobie nie będziemy. Nawet na tym forum widać, że mało kto podziela twoje poglądy. Niewiele jest już bowiem tak ograniczonych umysłów, które nie dostrzegałyby, że miasto to nie tylko infrastruktura drogowo-chodnikowa. Rolą miasta nie jest tylko budowa dróg (miasto to nie jest jakiś tam Zarząd Dróg Miejskich ani firma budowlana) lecz przede wszystkim umożliwienie dostępu do usług, towarów i kultury. Rozwój miasta potrzebny jest właśnie w tych obszarach. W Tarnobrzegu zwłaszcza trzeci z nich kompletnie leży. Nie jest żadnym rozwojem budowanie ciągów pieszo rowerowych z kostki betonowej. Zwłaszcza na osiedlu, którego mieszkańcy tego zwyczajnie nie chcą i głośno o tym mówią. Miasto ma umożliwiać też wypoczynek i rekreację mieszkańcom. I do tego potrzebne są drzewa – nie tylko w… Czytaj więcej »

ODYSEUSZ
26 dni temu

Słuchaj intelektualna amebo to jest forum, a nie kółko naukowe. Sądząc po twoich wypocinach nie byłbyś w stanie logicznie zrozumieć bardziej rozbudowanych zdań, nie mówić już o akademickiej terminologii. Rzeczy trzeba nazywać po imieniu żeby mogły trafić pod twój i tobie podobnym pusty dekiel … Nie rozumie eko-terrorystów hamujących rozwój tego miasta, moze jesteście trollami z ościennych miast którym zależy aby to miasto stało się skansenem. Ponawiam po raz kolejny apel jak tak bardzo eko-oszołomy kochacie drzewka i ptaszki wyprowadźcie się w Bieszczady tam będziecie szczęśliwi !

Ten z rowerem
27 dni temu

Jako, że nie będzie mnie na konferencji i mam uwagi co do ścieżek rowerowych, proszę o przekazanie el. Presidento, że NIE JEST WSKAZANE BUDOWANIE NA OSIEDLU PRZYWIŚLE ŚCIEŻEK ROWEROWYCH. Argumenty przemawiające za odstąpieniem od takich ścieżek: 1) budowa ścieżek rowerowych to dodatkowy teren, obok dróg dla autek i chodników dla pieszych, miejsc parkingowych dla autek, zmniejszający teren osiedla wskazany dla zieleni (trawników). 2) na tym osiedlu nie ma aż tak dużego ruchu samochodowego podobnego do bardziej zatłoczonych samochodami dróg Tarnobrzega (wjazdowych na ten przykład). Samochody ciężarowe nie poruszają się po tym osiedlu, a jedyny większe autko to autobus Komunikacji Miejskiej i to pojawiający się rzadko i w nielicznych miejscach. Zagrożenie potrącenia rowerzysty przez samochód jest znikome, a i rowerzysta nie będzie w ruchu przeszkadzał autkom, bo ruch jednych i drugich jest i dalej będzie niewielki. 3) nie jest wskazane szablonowe traktowanie i budowanie dróg na osiedlach, na zasadzie droga asfaltowa, obok ciąg pieszo-rowerowy. Tym bardziej na tym zielonym (jeszcze) osiedlu. 4) jeśli ścieżka rowerowa będzie wybudowana to z pewnością z kostki, a to skutkować będzie, przy małym ruchu samochodów, rezygnacją rowerzysty z jazdy po kostce i zjazdem na asfalt, bo tutaj nie będzie poprzecznych krawężników i telepania rowerem. Jazda asfaltem… Czytaj więcej »

Ten z rowerem
27 dni temu
Reply to  Ten z rowerem

– W ramach tego projektu na terenie Tarnobrzega ma powstać ścieżka rowerowa na koronie wałów od Nagnajowa do przeprawy promowej. Planowana jest też budowa ścieżki rowerowej nad ulicą Wisłostrada. Ten projekt jest na etapie opracowywania, Urząd Marszałkowski opracowuje dokumentację techniczną, wniosek zaś ma być złożony końcem tego roku…

https://nadwisla24.pl/2023/04/28/sciezka-rowerowa-nad-wislostrada-molo-maly-rynek-i-pole-namiotowe-i-dla-kamperow-to-inwestycje-ktore-miasto-chce-wykonac-nad-jeziorem-tarnobrzeskim/

Ten z rowerem
27 dni temu
Reply to  Ten z rowerem

W ramach tego projektu na terenie Tarnobrzega ma powstać ścieżka rowerowa na koronie wałów od Nagnajowa do przeprawy promowej. Planowana jest też budowa ścieżki rowerowej nad ulicą Wisłostrada. Ten projekt jest na etapie opracowywania, Urząd Marszałkowski opracowuje dokumentację techniczną, wniosek zaś ma być złożony końcem tego roku… .

nadwisla24.pl/2023/04/28/sciezka-rowerowa-nad-wislostrada-molo-maly-rynek-i-pole-namiotowe-i-dla-kamperow-to-inwestycje-ktore-miasto-chce-wykonac-nad-jeziorem-tarnobrzeskim/

Kumendant
27 dni temu

Weźta schowajta tego siwego dziada.

Zielony
27 dni temu

Interesujące:

… slaskie.naszemiasto.pl/drzewa-produkuja-tlen-filtruja-powietrze-i-chronia-klimat/ar/c15-7301547

obywatel
27 dni temu

Niech historyk sołtys zaprosi drugiego histeryka z pałacu i niechaj opowiadają brednie o niezwykłych ludziach z pałacu tarnobrzeskiego i wciskają kit :

https://www.onet.pl/informacje/wielka-historia/ulubiona-legenda-polskiej-szlachty-pomogla-zniewolic-miliony-chlopow/z902qkt,30bc1058

Skalniak
25 dni temu

Dziękujemy za zrozumienie i wysłuchanie głosów mieszkańców.
Stanął Pan na wysokości zadania.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
33
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content