Janusz Chamot i Maciej Nalepka medalistami Polish Para Open 2023

Trzy medale przywieźli zawodnicy IKS Jeziora Tarnobrzeg z turnieju Polish Para Open 2023, który rozegrany został w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Cetniewo we Władysławowie. Dwa krążki wywalczył Janusz Chamot, jeden Maciej Nalepka.

Janusz Chamot kl. MD4 wózki w grze podwójnej w parze z Koreańczykiem Joo Sung Park wywalczyli srebrny medal, przegrali złoto, jednym setem. Natomiast w singlu w kl. 3 wózki zdobył brązowy medal. W grupie wygrał dwa mecze, 3:1 z Mariuszem Czerwińskim i 3:0 z Włochem Francesco Baggio oraz przegrał 0:3 z Colin Judge z Irlandii.
Mecz o wejście do finału przegrał 3:0 z Serbem Mladen Ciric. Janusz zdobył pierwsze punkty do rankingu międzynarodowego. Brawo!

Maciej Nalepka w grze pojedynczej w kl. 3 wózki w walce o finał po zaciętym pojedynku uległ 2:3 Irlandczykowi Colin Judge i zdobył tym samym brązowy medal.

Dawid Sowa w kl. 9 był o krok od medalu, mecz o wejście do strefy medalowej przegrał 1:3 Ashley Facey z Wielkiej Brytanii i zajął miejsce 5-6.

Paweł Włodyka w kl. 10 zajął czwarte miejsc, o brązowym medalu zdecydował przegrany mecz 2:3 z Niemcem Mio Wagner

Kolejny turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Paraolimpijskich w Paryżu 2024, to ITTF Czech Para Open 2023, Ostrawa 22-24 czerwca.

foto&info: IKS JEZIORO Tarnobrzeg

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content