4 srebrne medale Delfin Masters Tarnobrzeg w Letnich Otwartych Mistrzostwach Polski

Ponad 300 zawodników i zawodniczek z 65 klubów rywalizowało w Letnich Otwartych Mistrzostwach Polski w Pływaniu w kategorii Masters, które rozegrane zostały w Warszawie. W tym roku UKS Delfin Masters Tarnobrzeg miał jednego reprezentanta- Krzysztofa Ślęczkę.

– Niestety pozostałym naszym zawodnikom nie udało się wystartować z różnych względów. Krzysztof Ślęczka na co dzień trenujący na obiektach MOSiR w Tarnobrzegu godnie reprezentował klub i Nasze miasto – wyjaśnia trener, Krzysztof Dydo.

Podopieczny trenera Krzysztofa Dydo wywalczył na Letnich Mistrzostwach Polski w kategorii Masters 4 srebrne medale na dystansach: 200 m stylem dowolnym, 50, 100 m stylem klasycznym oraz 200 m stylem zmiennym. Niewiele zabrakło do medalu na dystansie 100 m stylem motylkowym, gdzie ostatecznie zajął 4 miejsce.

Wyniki indywidualne:

Srebrny medal na dystansie 200 m stylem dowolnym

Srebrny medal na dystansie 50 m stylem klasycznym

Srebrny medal na dystansie 100 m stylem klasycznym

Srebrny medal na dystansie 200 m stylem zmiennym

4 miejsce na dystansie 100 m stylem motylkowym

5 miejsce na dystansie 100 m stylem dowolnym

7 miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym

foto&info: UKS Delfin Masters Tarnobrzeg

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content