Czy telewizory dla graczy obsługują granie w chmurze?

Gracze doceniają w telewizorach Samsung Smart TV niski input lag, dedykowane funkcje czy Tryb Gry. Jednak prawdziwą rewolucją w gamingu jest granie w chmurze – żadnej konsoli czy komputera. Graj w topowe tytuły z poziomu swojego telewizora.

Jak działa smart TV?

Smart TV to inaczej inteligentny telewizor, który oferuje więcej niż tylko odbiór programów z cyfrowej lub satelitarnej telewizji. Podłącz urządzenie do Internetu np. poprzez domowe Wi-Fi aby uzyskać więcej możliwości. Korzystaj z ogromnych bibliotek filmów i seriali na platformach VOD, słuchaj muzyki z serwisów streamingowych czy korzystaj z przeglądarki internetowej na ekranie swojego telewizora. Wystarczy tylko zainstalować odpowiednie aplikacje*. Dalsza obsługa urządzenia jest bardzo intuicyjna – pomaga w tym dedykowany panel Smart Hub, który wyświetli Twoje ulubione aplikacje i ułatwi wyszukiwanie treści.

* Pamiętaj, że dostępne aplikacje oraz usługi mogą różnić się w zależności od regionu. Do prawidłowego działania wybranych aplikacji i platform może być wymagany dodatkowy płatny abonament na usługę.

Telewizor dla gracza – ultra szeroki widok

Ekran telewizora w sferze gamingu można docenić w różnych aspektach np. za jego dużą przekątną czy wysoką rozdzielczość wyświetlanego obrazu. Dopasuj model do swoich oczekiwań i sięgnij nawet po 85-calowy telewizor Samsung QLED o rozdzielczości 4K UHD.

Jeśli chcesz ujrzeć jeszcze więcej i mieć szersze pole widzenia, sięgnij po Smart TV marki Samsung oferujący Ultra szeroki Widok w Grach**. Wykorzystaj zmienione proporcje obrazu 21:9 lub 32:9 (takie, jak w nowoczesnych ultra szerokich monitorach dla graczy), aby ujrzeć szerszy świat w swoich ulubionych tytułach.

** Ultra szeroki Widok w Grach jest dostępny dla gier obsługujących tę funkcję oraz tylko dla gier PC. Należy pamiętać, że niektóre tytuły gier mogą nie obsługiwać tej funkcji lub korzystać z niej z ograniczeniami. Może być również wymagana zmiana rozdzielczości ekranu z urządzenia zewnętrznego.

Czy telewizor gamingowy oferuje granie w chmurze?

Nowoczesny telewizor nie służy tylko do oglądania filmów i seriali czy programów telewizyjnych. Wybrane modele telewizorów gamingowych marki Samsung oferują możliwość grania w chmurze. Jeśli Twój Smart TV jest jednym z nich, to na początek podłącz go Internetu, a następnie zainstaluj jedną z aplikacji streamingu gier. Do wyboru są np. Xbox lub NVIDIA GeForce NOW***. Oferują one ogromne biblioteki gier z różnych gatunków. Znajdziesz zarówno nowości, światowej sławy klasyki, jak i tytuły na które być może jeszcze nie trafiłeś. Aby zapewnić sobie komfortowe sterowanie, sparuj kompatybilny kontroler do gier z telewizorem. Następnie rozsiądź się wygodnie i ogrywaj gry w chmurze do woli.

*** Korzystanie z usług może wymagać płatnego abonamentu, który jest do wykupienia w danej usłudze.

Artykuł powstał przy współpracy płatnej z Samsung Electronics Polska.

artykuł reklamowy

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content