Najpopularniejszy dron 2023 roku

Każdego roku firma DJI zaskakuje kolejnymi nowymi dronami, wyposażonymi w jeszcze bardziej innowacyjne podzespoły, o jeszcze większych możliwościach. Dowodzi tego również jedna z propozycji na 2023 rok – DJI Mavic 3. Wystarczyło dosłownie kilka tygodni, aby dron ten stał się najczęstszym wyborem użytkowników poszukujących profesjonalnego bezzałogowego statku powietrznego.

Najwyższa jakość zdjęć i filmów

Mavic 3 to w zasadzie gwarancja udanych zdjęć. Wszystko za sprawą kamery Hasselblad 20 MP. Jej pole widzenia to aż 84°, co daje możliwość uchwycenia ogromnego obszaru. Przysłona aparatu jest regulowana w zakresie f/2.8-f/11, a zakres dynamiczny to 12,8 jednostek. Dzięki temu zdjęcia są bardzo dokładne. Natomiast za naturalność barw i ich wyrazistość odpowiada technologia HNCS. Ponadto producent wyposażył kamerę w technologię VDAF. Jej zadaniem jest wyostrzanie zdjęć, co pozwala dostrzegać detale również na zdjęciach wykonywanych z maksymalnej wysokości. Fotografie wykonywane przy użyciu aparatu posiadanego przez dron Mavic 3 wyróżniają się wyrazistością i czystością.

Profesjonalny dron DJI Mavic 3 to nie tylko najwyższa jakość zdjęć, ale też doskonałe filmy w jakości 5.1K lub 4K w 120 FPS. Sprzęt obsługuje 10-bitowy profil kolorów D-Log i jest zdolny do zapisania nawet miliarda barw. Dzięki powyższym cechom kamera pozwala kręcić niezwykle wyraziste i szczegółowe zdjęcia, wyróżniające się naturalnością kolorów.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że Mavic 3 posiada również drugą kamerę. Jest to model tele z przysłoną f/4.4 i 28-krotnym zoomem hybrydowym. Druga kamera, wyposażona w tryb Explore, pozwala nagrywać obiekty znajdujące się nawet w bardzo dużym dystansie od obiektywu.

Potężny DJI Mavic 3

Profesjonalny dron to urządzenie, które nie tylko wykonuje najwyższej klasy zdjęcia i filmy, ale też wyróżnia się długim czasem pracy i zapewnia bezpieczne odbywanie lotów. Taki jest właśnie DJI Mavic 3. Urządzenie może pracować na jednym ładowaniu nawet 46 minut, co jak na tak bogato wyposażony sprzęt jest bardzo dobrym wynikiem.

Producent przekonuje, że Mavic 3 jest o 50% odporniejszy na wiatr niż jego poprzednik. Sprzęt posiada udoskonalony system APAS i czujniki wizyjne. Dzięki temu doskonale spisuje się w wykrywaniu przeszkód, bez trudu je omijając. Dron DJI Mavic został stworzony z myślą o wykonywaniu dynamicznych ujęć w najtrudniejszych warunkach, a to wszystko z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Potęga drona Mavic 3 to również szereg nowoczesnych funkcjonalności. Wystarczy wspomnieć o trybie nagrywania ActiveTrack 5.0, wyznaczaniu precyzyjnej trasy lotu dzięki Waypoints 3.0 oraz natychmiastowemu przesyłaniu plików za sprawą funkcji Wi-Fi 6 Quick Transfer lub Trimmed Download.

Powyższy opis nowego urządzenia marki DJI niewątpliwie wyjaśnia, skąd popularność drona Mavic 3. Jest to w pełni profesjonalny sprzęt o wszechstronnym zastosowaniu. Gwarantuje najwyższą jakość zdjęć i filmów, bezpieczny lot i możliwość wieloletniego użytkowania z niezmiennie dużą przyjemnością.

artykuł sponsorowany

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content