P. Bartoszek ma 24 godziny na zebranie 2 tys. podpisów

Paweł Bartoszek, który jest kandydatem na do Senatu RP w okręgu 54, ma niecałe 24-godziny na zebranie podpisów pod swoją kandydaturą. Decyzja o tym, że Paweł Bartoszek (starosta tarnobrzeski w poprzedniej kadencji) wystartuje w ramach Paktu Senackiego zapadła wczoraj późnym popołudniem. Związane to było głównie z usunięciem z list poprzedniej kandydatki.

– Czas jest gorący, a to dlatego, że wszystkie podpisy muszą być złożone do 6 września br. – informuje Paweł Bartoszek.

Jutro tj. w środę od godz. 7.00 do godz. 10.00 na tarnobrzeskim targowisku będzie można złożyć podpisy przy stanowisku Polskiego Stronnictwa Ludowego. Będzie je zbierał kandydat Paweł Bartoszek wraz z przyjaciółmi. Na liście mogą podpisać się osoby pełnoletnie, zamieszkałe na terenie województwa podkarpackiego.

Każdy może udzielić poparcia tylu kandydatom ilu chce. Podpis na jednej liście nie wyklucza podpisu na innej.

Dodatkowo osoby, które chciałyby włączyć się w zbieranie podpisów, mogą wydrukować karty i zebrać na nich podpisy, a następnie do godz. 10.00 dostarczyć je na tarnobrzeski rynek lub skontaktować się osobiście z Pawłem Bartoszkiem pod nr tel. 728 715 728.
—–
Paweł Bartoszek, 43-letni inżynier transportu drogowego, spółdzielca i społecznik jest od wielu lat związany z Polskim Stronnictwem Ludowym. Z jego ramienia sprawował funkcję starosty tarnobrzeskiego, obecnie zasiada w Radzie Powiatu Tarnobrzeskiego.

info: PB

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
16 dni temu

Nie podpisywać !!!! Ja się pod tą kandydaturą napewno nie podpiszę. Spadochroniarz z łapanki.

Mieszkaniec 2
16 dni temu
Reply to  Mieszkaniec

Podpisujmy Koniecznie Dlaczego babcia ma być wieczna

ODYSEUSZ
16 dni temu
Reply to  Mieszkaniec 2

babcia czy spadochroniarz jedno bagno dla tego miasta ! ps już tak nie naganiaj bo się rozczarujesz obiecaną ciepła posadką !

obywatel
15 dni temu
Reply to  Mieszkaniec 2

Bo musi , nie ma innego kandydata , reszta to miernoty ???

TrupFolkowy
15 dni temu
Reply to  Mieszkaniec

Do jakich czasów się cofamy? Podpiszę każdą listę, byle kandydat dowolny startował. Ot, demokracja. Wynik wyborczy to najlepszy probierz. Podpisałbym i Konfę i PiS, gdyby potrzebowali, nawet Lewicę. Cenzurować? Niech startują. Zweryfikuję.

Wyborca
16 dni temu

Utrącili kandydatke z Tarnobrzega czyli Panią Zych a teraz mają czelność zbierać podpisy na kogoś obcego. Zbierajcie sobie podpisy w Stalowej Woli. Mieszkańcom Tarnobrzega nie mieszajcie w głowach belzebuby.

Obywatel
16 dni temu
Reply to  Wyborca

Tak utrącili , i bardzo dobrze.Nikt normalnie myślący nie głosowałby na konfederatkę, która co godzinę zmienia poglądy i patrzy tylko na własne korzyści

pff
16 dni temu
Reply to  Obywatel

To sobie głosuj na stare baby z pławo-ta ci nie zmieni poglądów na pewno(chyba że prezes jej każe) a później nie płacz.

Sokrates
16 dni temu
Reply to  Obywatel

Człowieku, został zmuszona i naprawiła swój błąd. Dalej rzucasz kamieniami?

obywatel
15 dni temu
Reply to  Obywatel

No tak – bo głupi czy debile ???
A według mnie nikt normalny, uczciwy NIE głosuje na oszustów co obiecują tylko a ona nic jeszcze nie obiecała ???

Patrzą wszyscy co są na listach tylko na własne korzyści , poczytaj jak ci co się nie załapali wypłakuje się w mediach i to ci z PO, SLD, PIS !
Nagle zmieniają zdanie , ba a umieścić takich na listach jak Giertych ( koń) z po czy też mejze czy bakiewicza+ PiS) to jest super co ???

A tej bandzie ” pakietu senackiego” to szkoda gadać – program ” dostać się do koryta i odsunąć PiS od koryta??
To jest jedyny program tych kandydatów w trosce tylko i wyłącznie o swoje koryto ???

TrupFolkowy
15 dni temu
Reply to  Wyborca

Pani Zych sama się utrąciła balansując niczym małpka w cyrku. A każdy ruch przyniósł jej kolejną kompromitację. Kiedy twierdziłem, że to mąciwoda i populistka to wielu się gniewało, że Konfederację krytykuję. Ergo: sekciarstwo na poziomie PiS i widzów „Szkła Kontaktowego” z drugiej strony – nie, symetrystą nie jestem. Konfederacja, która tracąc argumenty z takim Ryszardem Petru twierdzi, że „żartowała”. Albo wczoraj Sośnierz ogłosił, że samobójstwo to decyzja, która nie ma nic wspólnego z chorobą psychiczną jaką jest depresja. Konfederacji nie da się słuchać, oglądać, czytać. I to zabawne ich podejście do wąsko rozumianej „wolności”. W gospodarce totalny liberalizm (w wielu miejscach się zgadzam), a obyczajowo zamordyzm katolicki. Nie żyjemy w XIX wieku na Południu Stanów Zjednoczonych. Oficjalnie nie są koalicjantem PiS, ale znamy przypadek „antysystemowców” od Kukiza, którzy wybierani sztuka po sztuce przeszli do Jarosława. I tak z około pięćdziesięciu Kukizowców zostało trzech, którzy i tak do PiS dołączyli. Niestety uczymy się dopiero demokracji, bo „demokracja szlachecka” demokracją nie była. Więc niestety musimy przejść choroby okresu dziecięcego pt. LPR, PiS czy Konfederacja.

teodorszcze
16 dni temu

Gadu ,gadu ,kij do zadu .

ODYSEUSZ
16 dni temu

haha On tak na serio czy ludzi ma za idiotów…Niech zbiera i szuka jeleni do zbiórki głosów w Stalowej. Tarnobrzeg miał już kandydatkę na to miejsce z poparciem lokalnej społeczności i bodajże już z listami poparcia gotowymi do rejestracji ! Jest szansa że jak nie uzbiera to totalna opozycja będzie się jeszcze prosiła pani Zych żeby do nich wróciła 🙂

TrupFolkowy
15 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Kogo więc popiera lokalna Konfa, oprócz „rzeszowskiego” Brauna?

walt
15 dni temu
Reply to  TrupFolkowy

brałn jest jaki jest ale to jak tłumaczył kompleks żydowski na podstawie gwiezdnych wojen to był jeden z lepszych kabaretów jakie widziałem 🙂

TrupFolkowy
15 dni temu
Reply to  walt

Jestem w takim razie Żydem, bo podzielam filozofię Mistrza Yody i nie wspieram politycznie Imperium, które gwarantowało obniżkę podatków. I tak od dziecka będący miłośnikiem „Ciemnej Strony Mocy”, po dywagacjach Brauna opowiedziałem się za Rebelią.

walt
15 dni temu
Reply to  TrupFolkowy

ta kwiecista mowa tego obłąkańca może zwieść wiele osób 🙂

TrupFolkowy
15 dni temu
Reply to  walt

Nie po to ma zielony kolor skóry. Na bank jest komuchem, tylko Braun nie zajrzał pod szatę Yody, bo ten majtki musi mieć czerwone z sierpem i młotem. Durniejszej egzegezy od czasów socjalistycznego odbioru „Władcy Pierścieni” Tolkiena to ja nie czytałem. Przypominam, że Czerwoni wyczuwali/dorabiali ideologię, że „zgniły Angol z profesurą w Oxfrodzie” krytykuje Związek Radziecki ukazując Orków oraz Mordor. Serio, w taki sposób interpretowano Tolkiena.

walt
15 dni temu
Reply to  TrupFolkowy

cały czas mnie nurtuje czy braun to jest na pewno polskie nazwisko ?

TrupFolkowy
15 dni temu
Reply to  walt

Nie lubię takich zabaw, ale jako turbopolak-samiec alfa sarmacki powinien do tego się ustosunkować. Choć i w Puszczy Sandomierskiej było wielu o zgrozo dla Brauna Niemców, a co gorsze w miasteczkach była większość żydów. Z nazwiskami niemiecko brzmiącymi mamy problem, ale dla Jego turboduszy, która zapewne zbadana jest od prawa do lewa, wnioskować należy że to potomek Piasta Kołodzieja którego zły, niemiecko-żydowski autor spisu ludności z XIII wieku lub też XVIII-XIX obarczył takim nazwiskiem, a więc spisek! Żartować można, ale nazwiska to droga bardzo kręta.

TrupFolkowy
15 dni temu
Reply to  TrupFolkowy

Załączam znalezione pospiesznie fragmenty z recenzji Tolkiena z „Czerwonego Sztandaru”:
„Czerwony sztandar” o „Władcy Pierścieni” – Aquanet – Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
Niestety w podobne odchylenia popada tak zwana „prawa strona”, z tym że „prawa strona” ma jeszcze cały asortyment pretensji natury seksualnej. Ale warto sprawdzić i wypociny Władysława Oczereta.

walt
15 dni temu

każdy kto nie jest zychową to już jakiś progres hehehe ale i tak bez większych szans na mandat.

obywatel
13 dni temu

No i po bartoszku ???

PA PA ?
Jaki kandydat takie i poparcie !

Czyżby w urzędzie miasta w Tarnobrzegu komuch nie zebrał podpisów ???

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
24
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content