Podział punktów w derbach w klasie B. Wspólnota Serbinów – Iskra Sobów 2:2 (fotoreportaż oraz video)

Bez wygranej w rundzie jesiennej w stalowowolskiej klasie B w grupie 1 pozostaje Wspólnota Serbinów, która w minionej kolejce podzieliła się punktami w derbowym starciu z Iskrą Sobów.

Wspólnota Serbinów – Iskra Sobów 2:2 (2:1)

1:0 Jakub Pawłowski 15′
2:0 Rafał Kaźmierczak 17′
2:1 Jerzy Jochaniak 26′
2:2 Kamil Ligman 49′

Punktami z rywalem podzielił się tez OKS Wielowieś, remisując 1:1 z Ks-em w Cyganach. Drugą z rzędu porażkę poniosła Koniczynka z Ocic, przegrywając z LZS-em w Krzątce 1:4.

W ramach 8 kolejki Koniczynka podejmie LZS z Tarnowskiej Woli, Iskra Łęg Kopcie, Wspólnota zmierzy się z Ks-em w Cyganach, OKS Wielowieś będzie zaś pauzować.

foto&video: Agnieszka Nycz

5 komentarzy
Mieszkaniec
9 miesięcy temu

Wojtuś odejdź, albo przestań grać i patrz z boku, bo więcej widać i zobaczysz , że co niektórych to na tym boisku nie powinno być. Za zasługi to medale dają a nie granie na siłę.

walt
Reply to  Mieszkaniec

nie no byku jak Te chłopaki przestaną kopać to wiele osiedlowych ekip skończy jak OKS Zemsta Mokrzyszów !
szacunek dla Nich,że się im nadal chce ! a widzę kilka znajomych twarzy i znajome nazwiska na liście strzelców.

Mieszkaniec
Reply to  walt

W Sobowie jest dużo młodzieży tylko problem taki , że grają minutę albo pięć albo jak niema kto . Wyniki teraz nie zachwycają a grająca młodzież na pewno nie zagra gorzej a może i dużo lepiej niż ci co grają teraz. W Sobowie zrobiło się prywatne eldorado na stadionie.

walt

problem z młodzieżą jest zwykle taki,że im się nie chce biegać za szmacianką 90 minut i wątpię by byli lepsi od widocznych na zdjęciu 40 latków 🙂

ale niech wyjdą i ograją Starych,w czym problem ?

kitelek

Mecz Siarki już się zakończył ?Jaki wynik.Bo żadnego info nie ma.Zdjęć nie ma,Skrótu nie ma.Pewnie Siarka wygrała planowo ale chciałbym to zobaczyć.Bo mamy taka wspaniałą drożynę a jakieś tam Podlasie Biała Podlaska to nie ma do nas startu. No to jaki wynik?