Tarnobrzeg: Tymczasowa zmiana organizacji ruchu na ul. Konfederacji Dzikowskiej

Od najbliższego piątku, 20 października, do 10 listopada obowiązywać będzie zmiana organizacji ruchu na ul. Konfederacji Dzikowskiej.

Całkowicie zamknięty dla ruchu będzie odcinek ul. Konfederacji Dzikowskiej od łuku drogi, bezpośrednio za blokiem nr 18, do skrzyżowania z ul. Michała Marczaka. Na odcinku ul. Konfederacji Dzikowskiej od skrzyżowania z ul. Wiejską do wspomnianego łuku wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy z możliwością zawracania pojazdów na końcowej części istniejącego parkingu.

Tymczasowa organizacja ruchu wprowadzona zostanie w związku z koniecznością wykonania przełożenia sieci infrastruktury technicznej przez Wykonawcę inwestycji pn.: ,,Budowa i przebudowa kluczowych dróg w specjalnej strefie ekonomicznej, turystyczno-rekreacyjnej oraz centrum miasta Tarnobrzega”. Zadanie nr 1: Przebudowa dróg: Tarnowskiego, Marczaka, Konfederacji Dzikowskiej.

Wykonawca przeprasza za utrudnienia i prosi o ostrożną jazdę.

info: UM Tarnobrzeg

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Magura
1 miesiąc temu

Organizacja tych remontów jest tragiczna. Jak coś zaczną,to się ciągną i ciągną, choć zaawansowanie pracy by pozwoliło je w tych wcześniej rozpoczętych już dawno zakończyć..Przykładowo na oś.Dzików dywaniki asfaltowe położone prawie dwa miesiące temu i choć by wystarczyło poświęcić dzień czy dwa na położenie końcowego asfaltu,to przez ten czas kompletnie nic się nie dzieje. Wszędzie bałagan, mnóstwo porozrzucanych materiałów budowlanych,które nie zostały wykorzystane,a tym samym blokują wjazd na miejsca parkingowe. Oznakowanie dróg nie zmienione ,no bo oficjalnie remont nie zakończony, choć nikt nawet palcem nie kiwnął przez ten czas na remontowanych drogach. Na ul. Marczaka na świeżo wylanym asfalcie już jest zapadlisko na jezdni. Oj, prezydentowi odbiją się czkawką te remonty! I proszę nie pisać, że termin oddania robót nie minął,bo te roboty w dwa dni można zakończyć. Gdzie jest nadzór,gdzie prezydent -twarz urzędu,jak sam mówi i wszystko firmuje?! Mieszkańcy mają serdecznie dość tego bałaganu,niechlujstwa i przez tyle miesięcy zatruwania im życia!!!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content