W poniedziałek i wtorek darmowe parkowanie w centrum Tarnobrzega

Z uwagi na ograniczone możliwości parkowania, spowodowane zalegającym śniegiem, w poniedziałek i wtorek – 4 i 5 grudnia – zniesione zostają opłaty za parkowanie w strefach płatnego parkowania w centrum miasta.

Info: UM Tarnobrzeg

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jjjbrae
2 miesięcy temu

Płatny parking na wsi to jest dopiero skandal

Tycjan
2 miesięcy temu
Reply to  Jjjbrae

Skandalem jest to co Ty piszesz o swojej małej ojczyźnie

ODYSEUSZ
2 miesięcy temu
Reply to  Jjjbrae

Zawsze znajdzie się wieśniak z okolic TBG trolujący dla samej zabawy 🙂

Leszek
2 miesięcy temu
Reply to  Jjjbrae

Masz rację Tarnobrzeg urasta do miana największej prowincji Podkarpacia, a może i całej Polski. Żadne byłe miasto wojewódzkie tak się nie stoczyło i nie wyludniło oraz nie zdziadziało, jak Tarnobrzeg. Widać to biedne miasto nie ma szczęścia do władz samorządowych, które niewiele robią dla swojej małej ojczyzny. Raczej ją niszcząc, rozsprzedają i drenują kieszenie mieszkańców podnosząc opłaty zw śmieci, wodę, podatki. Jak pomysł na rozwój miasta, to ścianka wspinaczkowa, parkometry, stanica i asfaltowe parkingi nad jeziorem oraz potańcówki i Sylwester pod chmurką raz na cztery lata,to gratulacje.

Marian
2 miesięcy temu
Reply to  Jjjbrae

Za parkingi powinny zapłacić służby odpowiedzialne za odśnieżanie bo zalega na nich śnieg, który powinni usunac

Mieszkaniec
2 miesięcy temu

Dziwne , żeby był płatny jak trudno jest wiechać i wyjechać tyle śniegu a i straż miejska odpocznie po nocnych dyżurach

Marzena
2 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

Hahaha,dokładnie 🙂

Obserwator
2 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

Miejsc parkingowych jest dużo wolnych trzeba sobie tylko odśnieżyć

rowerowy
2 miesięcy temu

Aż 2 dni im zajmie odśnieżyć parkingi w centrum? To jest pora na sanki hahaha.

Robert
2 miesięcy temu
Reply to  rowerowy

Bynajmniej nie na samochód, bo jak czytamy jest problem, żeby zaparkować. Rower przypnie się byle gdzie, a jeździć wystarczy ostrożniej.

180363_b
odp
2 miesięcy temu
Reply to  rowerowy

raczej rozwiazane waszych problemów stwarza nastepne
ludzie nie patrza na innych tylko na siebie i sa tego efekty jakie widac

rowerowy
2 miesięcy temu
Reply to  odp

Jakich problemów? W Tarnobrzegu nie ma problemów, po prostu taka pora roku, że nie jeździ się samochodem, a najlepiej nie wychodzi z domu hahaha.

LoL
2 miesięcy temu

Jeden raz na dobę, jedna godzina powinna być bezpłatna !!! Na załatwienie spraw lub zrobienie zakupów. Bo niestety obecnie jest, to drenowanie głównie kieszeni mieszkańców, gdyż Tarnobrzeg nie był i nigdy nie będzie miejscowością turystyczną, jak też uzdrowiskową.

proboszcz
2 miesięcy temu
Reply to  LoL

Popieram! Podwyższyć można nieco opłaty za bardziej długotrwałe korzystanie z parkingów i wtedy pierwsza godzina rzeczywiście powinna być gratis ale rzecz jasna na podstawie biletu parkingowego bądź kliknięcia w aplikacji.

Bartosz Głowacki
2 miesięcy temu
Reply to  proboszcz

Jestem tego samego zdania

Górnik
2 miesięcy temu
Reply to  proboszcz

12 zł., jak w centrum w Katowicach i miejsca będą stały puste.

Tycjan
2 miesięcy temu
Reply to  LoL

Przecież jest nawet 1.5 godz. Strefa jest płatna od godz 8.30 .Od godz 7 możesz pójść do np lekarza.Od godz 7.30 czynne są urzędy wieć też sprawę możesz załatwić.

LoL
2 miesięcy temu
Reply to  Tycjan

W jakich godzinach obowiązuje strefa płatnego parkowania w Tarnobrzegu, czyż nie w godz. 08:30/17:30. Co ma z tym wspólnego czas przed lub po !!! Równie dobrze może obowiązywać od 12:30 do 20:30 i wówczas każdy będzie miał czas na załatwienie ważnych dla siebie spraw do godz 12:30. A później niech parkingi stoją sobie puste i parkometry generują straty. Przecież tu chodzi tylko o drenowanie kieszeni mieszkańców – kierowców, bo nie turystów!!!! No chyba, że jestes urzędasem lub jednym z inicjatorów tego poronionego pomysłu i teraz go bronisz! Przypominam sobie jak prezydent Bożek i kilku radnych twierdziło, że kierowcy będą, wychodzić i co pół godziny będą zmieniać miejsca parkowania, aby oszukać system. Widocznie też nie rozumieją „Jeden raz na dobę, jedna godzina powinna być bezpłatna „ w godz 08:30/17:30. Po godzinie17:30 do 08:30 możesz parkować za darmo i iść na zakupy. Ale od której radny ogorzałek ma otwarty salon z zegarkami ? od której masz otwarte placówki bankowe ? O której umówioną wizytę u lekarza- zawsze przed 08:30,chyba nie.

Tycjan
2 miesięcy temu
Reply to  LoL

Złote myśli podsuń radnym bo to oni nie odczytali Twoich genialnych przemyślen i uchwalili to co obowiązuje
.Jak masz problem z organizacją swojego czasu to żale do siebie a nie do innych.Jezeli sądzisz ze brak wielu osób zadowolonych z płatnej strefie to jesteś w błędzie..Godziny pracy P.Ogorzałka nie mają znaczenia bo parking przed jego lokalem jest bezpłatny 24 godz na dobe 7 dni w tygodniu.Sprawy w bankach ( z wyjatkami )dziś załatwia się przez internet.Ostatecznie maruderzy mogą parkować poza strefą albo wrzucić śmieszną kwote 1 zł za postój pół godziny w strefie.Płatne parkingi są nie tylko w turystycznych miastach a opłaty za brak biletu u nas są chyba najniższe lub jedne z najniższych w PL.Kbicuje hejterom , nieudacznikom życiowym szukającym dziury w całym.Powodzenia w pisaniu na Berdyczów

LoL
2 miesięcy temu
Reply to  Tycjan

Zwracałem uwagę na ten fakt, jak były konsultacje !!!! Niestety prezydent Bożek wówczas zaczął gadać bzdury o Kolbuszowej, jak to wredni mieszkańcy kombinują i oszukują system, co rusz po pół godziny zmieniając miejsce postojowe. Twierdząc, że mieszkańcy Tarnobrzega zachowają się w ten sam sposób i będą zmieniać miejsca postojowe, co jest totalną bzdurą. Nie wspomniał słowem o możliwości programowania parkometru i wpisaniu tablicy rejestracyjnej. Może wówczas niektórzy radni i on nie widzieli parkometru na oczy, nie mówiąc o jego działaniu.Nic do Bożka i niektórych radnych nie dotarło, jak do Ciebie, gdyż wasz tok myślenia czyni Tarnobrzega zaściankiem, ale z parkometrami. Stąd moja ulica przyległa do strefy przez takich malkontentów jest cała zastawiona, że nie można wcisnąć szpilki.Te parkometry, system ich funkcjonowania, opłaty za parkowanie, kary, kontrola systemu są śmieszne, jak Ty i Twoje parkowanie w godz 07:00/08:30 i w tym czasie załatwianie spraw. Twój czas twoja sprawa i Twoich mentorów w urzędzie !!! Tarnobrzeg dzięki parkometrom stał się atrakcją turystyczną. Z Tym Berdyczowem, to masz rację pod jednym względem, że prezydenci, v-ce, radni , którzy zmieniają się stołkami na różnych stanowiskach zachowują się, jak KUPCY, którzy robią interesy, niszczą miasto, a później odchodzą i zostawiają mieszkańców oraz miasto mając wszystko… Czytaj więcej »

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  LoL

A słyszałem obietnice o podatkach w 2022 roku na 2023 rok ???

” Podwyżka jednorazowa a w przyszłym już nie będzie ”

Miejscowi przedsiębiorcy ( sponsorzy kampanii belfra)
niech sobie to przypomną chyba, że to prawda co Szelma mówi
” ŻE NIE NARZEKAJĄ NA TEN Podatek lokalny ” ???

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  LoL

Szarlatan też mówił , że mieszkańcy oszukują na opłatach na śmieci ?

Minęło chyba już dwa lata i nie może z urzędasami znaleźć około 10 tysięcy tych
” oszustów” w mieście ??

Tak na zdrowy rozum to prawie co czwarty mieszkaniec w tym mieście to chyba oszust ???

Genowefa
2 miesięcy temu

KIEDY W TBG ZACZNIE SIE ODSNIEZANIE CHODNIKOW , PARKINGOW IJEZDNI NA OSIEDLACH ?! WCZORAJ NIE WIDZIALAM ANI JEDNEGO PLUGU MASAKRA JAK SIE IDZIE CHODNIKIEM I OCZYWISCIE ZASYPANE SA WEJSCIA NA PRZEJSCIA DLA PIESZY!! CZEKAMY DO WIOSNY?!

Mikołaj
2 miesięcy temu
Reply to  Genowefa

Cytat: ZASYPANE SA WEJSCIA NA PRZEJSCIA DLA PIESZY!!

Też to zauważyłem. Trzeba przeskakiwać przez śnieg albo brnąc po nim.
RDM nie ma łopat do śniegu. Ot i przyczyna. Może prezesika pensyjka nie pozwala na ich zakup?

Ewelina
2 miesięcy temu
Reply to  Genowefa

Główne ulice nawet ładnie odśnieżone więc nie ma się do czego przyczepić ale one należą do miasta natomiast te wewnętrzne co należą do spółdzielni to mieszkańcy już sami odśnieżają chodniki,parkingi i wejścia przed klatkami

Postaw mi kawę na buycoffee.to
25
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content