Chcesz, aby klienci znaleźli Twoją firmę? Postaw na plafon reklamowy!

Wprawdzie coraz więcej firm stawia na promocję swoich produktów lub usług w Internecie, lecz wciąż materialne nośniki reklamy są ważnym elementem strategii budowania rozpoznawalności i wizerunku marki. Jeśli chcesz wyróżnić swoją siedzibę i sprawić, aby klienci trafiali prosto do niej, postaw na plafon reklamowy. To użyteczny nośnik, zwłaszcza gdy posiada podświetlenie LED i jest wykonany z trwałych materiałów. Dowiedz się, jakie inne zalety ma plafon i zamów go online.

Plafon reklamowy – łatwy w montażu i dobrze widoczny

Tego rodzaju nośnik można montować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Montaż zewnętrzny wymaga specjalnych zabezpieczeń przed czynnikami atmosferycznymi. Zaleca się stosowanie wytrzymałych materiałów oraz specjalnych śrub i mocowań, które zapewnią stabilność plafonu nawet w trudnych warunkach pogodowych. Na rynku dostępne są produkty wykonane z aluminium, pleksi i PVC, co pozwala mieć pewność, że plafon reklamowy nie ulegnie zniszczeniu przez kolejnych kilka lat.

W przypadku montażu wewnętrznego, kluczowym elementem jest odpowiednie rozmieszczenie nośnika w miejscu, które zapewni mu największą widoczność. Może być przymocowany np. w holu wejściowym, nad kasą czy w centralnym miejscu w biurze. Wówczas klient odwiedzający siedzibę firmy ponownie ma styczność z logotypem i lepiej go zapamiętuje. Ma to bezpośredni wpływ na zwiększenie świadomości marki i jej elementów identyfikacji wizualnej.

Plafony reklamowe oraz litery 3D kupisz na: https://topexpo.pl/plafony-i-litery-3d-c-23.html

Podświetlenie LED pozwala dotrzeć do celu także w nocy

Nowoczesny plafon reklamowy jest tym bardziej atrakcyjnym nośnikiem, o ile został wyposażony w podświetlenie. Technologia LED jest energooszczędna, trwała i pozwala na uzyskanie intensywnego i jednolitego światła. Dzięki temu logo firmy lub hasło reklamowe jest dobrze widoczne niezależnie od pory dnia czy warunków atmosferycznych. Ponadto podświetlenie LED może być sterowane zdalnie, co umożliwia zmianę kolorów czy intensywności światła w zależności od potrzeb.

Dla firm, które chcą wyróżnić się na tle konkurencji, także litery przestrzenne są idealnym rozwiązaniem. Można za ich pomocą stworzyć trójwymiarowy napis, który dla wielu osób jest bardziej efektowny niż tradycyjne plafony. Liter przestrzenne przeważnie tworzy się z taśmy aluminiowej typu FLT i pleksi. Takie litery mogą być także podświetlane, co dodatkowo podnosi ich atrakcyjność wizualną.

Zamów plafon reklamowy w specjalistycznym sklepie

Skoro już wiesz, jakie zalety ma plafon reklamowy, poszukaj tego rodzaju produktów. Jednym z dostawców na polskim rynku jest Topexpo.pl. Dysponuje szerokim wyborem nośników zróżnicowanych pod kątem kształtu i wymiarów. Równie elegancko prezentują się zarówno modele okrągłe, jak i kwadratowe. Wszystkie egzemplarze mają wbudowane podświetlenie LED. Chłodny odcień białego oświetlenia ma temperaturę 6500K, więc plafon reklamowy jest doskonale widoczny po zmroku i w nocy. Ponadto w sklepie Topexpo.pl kupisz litery przestrzenne. Wybierz produkt, który odpowiada Twoim oczekiwaniom i reklamuj siedzibę firmy z wykorzystaniem eleganckiego szyldu.

artykuł sponsorowany

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content