Małgorzata Zych zaprezentowała piosenkę wyborczą. Posłuchaj

Kampania wyborcza ruszyła pełną parą. Małgorzata Zych zaprezentowała podczas dzisiejszej konferencji prasowej piosenkę wyborczą swojego komitetu.

Utwór pt. „My nie gęsi” stworzony przez lokalny zespół Smykla Band, ma pomóc M.Zych w wyborczej walce o prezydenturę w Tarnobrzegu.

My nie gęsi, głos swój mamy i nie chcemy, aby głos nasz był w ratuszu głosem niemym
To jest miasto w którym wszyscy żyć będziemy
w dymie czadu i w popiołach żyć nie chcemy
My nie gęsi głos swój mamy i oddamy
Na człowieka, który miastu jest oddany
w dymie czadu i w popiołach żyć nie chcemy
To jest miasto w którym wszyscy żyć będziemy

To jezioro i bogactwo nasze są, ludzie patrzą na historie głośno grzmią
bo mieszkańcy i turyści być tu chcą, jego nazwę wymawiają z wielka czcią, Tarnobrzeg… pipa, taratata, pipa – to fragment tekstu piosenki, która w całości wybrzmiała podczas dzisiejszej konferencji prasowej:

Subskrybuj
Powiadom o
118 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Jjjbrae
2 lata temu

Sympatycznie

Wyborca
2 lata temu

Brawo Pani Malgorzato

ODYSEUSZ
2 lata temu

Ciekawa kandydatura, warto posłuchać do ma do zaoferowania mieszkańcom !

orzeł
2 lata temu

w młodości siła. Brawo

Nowakowski
2 lata temu
Odpowiedź do  orzeł

Młodości???? Kle ma lat ? 50 kilka

Dekutowskiego
2 lata temu
Odpowiedź do  Nowakowski

40 parę

Ludwik
2 lata temu

Czekam na duet z Norbertem Kolano.

janwdupowkręt
2 lata temu
Odpowiedź do  Ludwik

BUAHAHAHAHAHA! :DDDD

SRODMIESCIE
2 lata temu

NIESTETY TA PANIA TYLKO STAC NA PODRZEDNA PIOSENKE, BO O ROZWIAZYWANIU PRAWDZIWYCH PROBLEMOW MIASTA NIE MA POJECIA TAK, JAK JEJ GOSCIE OBOK BARDZO TO PRZYGNEBIAJACE, Z CALA PEWNOSCIA NIE JEST TO OSOBA NA FOTEL PREZYDENTA, BARDZO TO SLABE

orzeł
2 lata temu
Odpowiedź do  SRODMIESCIE

Nie marudź, dobrze że piosenka po polsku chociaż

Kazek
2 lata temu
Odpowiedź do  SRODMIESCIE

Świetna piosenka, miło się słucha, brawo dla twórcy

Profesjonalista
2 lata temu
Odpowiedź do  SRODMIESCIE

Chyba oglądałeś konferencję kogos innego.Tutaj zaplecze merytoryczne jakiego nie ma żaden z kandydatów. Jest szansa na dźwignięcie miasta z zapaści.

Ada
2 lata temu
Odpowiedź do  Profesjonalista

Razem z Putinem?

Marian Koniuszko
2 lata temu
Odpowiedź do  Ada

Co jeszcze głupiego tu napiszesz ? Masz IQ komara

janwdupowkręt
2 lata temu

a ja kończę prace nad piosenką
„TYLKO DLACZEGO
WAM JUŻ WSZYSTKIM NIE WIERZĘ”…

Kazek
2 lata temu

Jedyny konkretny program dla miasta, jeśli chcecie mieszkać w dymie czadu i popiołach to głosować musicie na tych innych!

Mania
2 lata temu

Piosenka świetna, chce się słuchać i słuchać

Kalibabka
2 lata temu

jeśli zagłosuję na Panią to czy zagwarantuje mi pani że Dębianka, Misiewicz i Potańcówka wylecą w pierwszej kolejności

walt
2 lata temu

Siemano Kolano choć sam śpiewa ! z kandydatów kabaretowych zdecydowanie stawiam na Siemano Kolano !

pani Gosia stworzona jest do wielkich rzeczy i wielkich spraw więc albo vicetrumpem powinna zostać albo następczynią samego władymira,tego,którego przepraszała za Buczę i pomniejsze.

Bandera
2 lata temu
Odpowiedź do  walt

Medal od SBU masz murowany.

walt
2 lata temu
Odpowiedź do  Bandera

wolałbym ubiegać się jak pani Gosia o order św Jerzego z rąk eminencji Władymira Władymirowicza Putina 🙂

ale dla prawnuka zamordowanego przez UPA takie odznaczenia od dzisiejszej Ukrainy nie byłoby wcale niczym złym.
rachunki krzywd zwłaszcza w trzecim pokoleniu można puścić w niepamięć.

Bandera sług narodu
2 lata temu
Odpowiedź do  walt

Jasne, jeszcze dodaj za posłem Kowalem, że na Wołyniu to Polacy mordowali Polaków.

walt
2 lata temu
Odpowiedź do  Bandera sług narodu

byłoby mi niezwykle ciężko opierać się o wątpliwy autorytet posła kowala wszak pamiętam,że jest byłym pisowcem i współpracownikiem zimnego lecha.
a ja takimi otwarcie przecież gardzę 🙂

Bandera już dawno nie żyje i fakt,że wspomina go fan zychowej nie dziwi,wszak Banderę też zdjęło NKWD czyli formacja o której marzy zychowa i formacja która wydała ze swoich szeregów jej idola Władymira Putina.

Bandera sług narodu
2 lata temu
Odpowiedź do  walt

Bandera to flaga na okręcie, a ty dalej pływaj na fali patologicznej nienawiści to bardzo dobrej, merytorycznej, z doskonałym zapleczem intelektualnym w osobach jej Komitetu Honorowego, kandydatce na prezydenta miasta.

Bandera sług narodu
2 lata temu
Odpowiedź do  Bandera sług narodu

Wyjątkowa trafna diagnoza tego co gnieździ się w twoim czerpie.

walt
2 lata temu
Odpowiedź do  Bandera sług narodu

a gdzieżby mną targała nienawiść w stosunku do takiej prostaczki i chamki otoczonej w dodatku ludźmi pokroju redaktora piaska ?
oszalałeś ? gdybym tylko umiał się modlić do Allaha czy innego to bym się modlił za takich chorych i nienawistnych megalomanów jak błędny rycerz doktor,jego żona i ich przyboczny pitt bull.

Kto ukarze Walta
2 lata temu
Odpowiedź do  walt

Kto ukarze Walta za obrazanie
Czuje się bezkarny z powodów znanych wszystkim mies kancom
Wstyd
Nie zdziwiłbym się gdy w trybie wyborczym Pani Zych wystąpiła wobec Walt z oskarżeniem.

walt
2 lata temu
Odpowiedź do  Kto ukarze Walta

śmiało 🙂

Rzygacz
2 lata temu
Odpowiedź do  Kto ukarze Walta

Żałosny gostek szkoda na niego czasu. Niech pluje, możesię zapluje.

walt
2 lata temu
Odpowiedź do  Rzygacz

zieeeew

ale po co straszyć kogoś kto się i tak nie boi ?
żałosny ale znający swoje miejsce w szeregu i nachalnie nie prezentujący swojej intelektualnej miałokości,chamstwa i prostactwa jak to ma w zwyczaju średnio co tydzień niezłomna obrończyni dobrego imienia Władymira Putina.
problem waszej nieszczęsnej trójki państwo Zych i panie redaktorze Piasek jest taki,że możecie co najwyżej mi naskoczyć 🙂
zresztą mocny w paranoicznych wpisach samozwańczy redaktor nagabywany na ulicy ucieka z taką prędkością rowerem,że mógłby zrobić karierę w wyścigu pokoju.

dlatego straszyć żałośni frajerzy możecie kogoś kto się takich jak wy boi.
a ja mam z waszej walki z wiatrakami po prostu ubaw choć gorzkich słów nie zamierzam szczędzić komuś przez kogo pół Polski usłyszało,że mamy w Tarnobrzegu oszołomkę stającą w obronie dobrego imienia rasPutina2 🙂

Rzygacz
2 lata temu
Odpowiedź do  walt

Dać ci kij do stukania w parapet, a może walnij się nim w głowę.

walt
2 lata temu
Odpowiedź do  Rzygacz

wpadnij i podaruj mi swój kijek jeśli to będzie spełnieniem twoich marzeń :*

8 gwiazdek
2 lata temu
Odpowiedź do  Kto ukarze Walta

Jak ktoś nie ma merytorycznych argumentów to używa takich metod. Skąd my to znamy?

walt
2 lata temu
Odpowiedź do  8 gwiazdek

dbajmy o jakość dyskusji więc jeśli kogoś pomówiłem,obraziłem etc. to śmiało niech występują z pozwem.
nie mam żadnych obaw a wszystko co napisałem podtrzymuję.
gorzej jeśli się jaśniepaństwo nie może pogodzić z faktem,że ich działalność publiczna polegająca na promocji oszołomstwa czy wzniecaniu nienawiści między bratnimi narodami inspirowana obecnością takich bydlaków jak rola czy braun,też podlega ocenie jako działalność publiczna i będzie tak właśnie oceniana.
mogą próbować zastraszyć jakiegoś nastolatka ale ja się ich pozwów kompletnie nie obawiam bo też umówmy się – nie ma kompletnie kogo.

8 GW.
2 lata temu
Odpowiedź do  walt

To ty jesteś prawdziwym bojownikiem. Bratnie narody? Co tu robisz zamiast pisać głupoty idz walcz . Tylko nie wciągaj Polaków do wojny, a takich jak ty oszołomów chcących kupczyć Polską krwią podżegaczy wojennych jak widzimy nie brakuje.

walt
2 lata temu
Odpowiedź do  8 GW.

kilkaset tradycji Rzeczpospolitej gdzie mieliśmy bodaj 8 województw ruskich a z nich wywodził się choćby król – syn Jaremy Michał Wiśniowiecki czy takie postacie jak Stanisław Żółkiewski do tego Lwów jako kolebka wielu 19 wiecznych myśli nie tylko politycznych polskich i tak dalej i dalej.
sporo czasu minęło niż nadeszła ugoda w Pejerasławiu a i po przecież tzw. zachodnia Ukraina wciąż znajdowała się pod wpływem kultury polskiej.
zresztą gdy Rzeczpospolitą rozebrano bodaj najbardziej arcypolskim miastem stał się Lwów właśnie i skutecznie o to miano rywalizował nawet z prastarą kolebką czyli Krakowem.

8 GW.
2 lata temu
Odpowiedź do  walt

Lwów to polskie miasto. Mam Ci przypomnieć rzeź Polaków pod Batohem, hajdamaków i banderowców. Jak najdalej od tych zdrajców i podstępnych morderców.

walt
2 lata temu
Odpowiedź do  8 GW.

Lwów zakładał książę Daniło zaraz mi napiszesz,że ów Daniel Halicki z Rurykowiczów był synem Kraka względnie Wandy co Niemca nie chciała 🙂
a przecież biliśmy się na tych terenach przez wieki ze sobą o Ruś Halicką czy każdą inną.
bitwa pod Zawichostem nawet było co może sugerować,że wcale Ruś Halicka była przez moment nawet silna i zdaje się w swoich poselstwach na wschód o tym nawet wspominali polscy posłowie chcący osadzić Władysława 4 na tronie moskiewskim i wydębić od bojarów dlań czapkę Monomacha.

co nie zmienia faktu,że żyły oba narody we względnym pokoju i nawet tworzyły jedno wielkie państwo przez wieki.

8 GW.
2 lata temu
Odpowiedź do  walt

Typowy z ciebie banderowiec, dla nich Przemyśl i Chełm to Ukraina. Taką mapę zamieścili na profilu Ambasady Ukraińskiej w Stanach Zjednoczonych. Jak pisał znawca banderyzmu Poliszczuk, banderowcy pójdą na wojnę albo na wschód albo rozpętają wojnę z Polską. Na razie są zajęci na wschodzie na szczęcie dla nas.

1000003555
walt
2 lata temu
Odpowiedź do  8 GW.

mnie to tak przejmuje to gdzie dla nich kończy się Ukraina jak to czy wziąłeś dziś leki na nadciśnienie 🙂

Historyk
2 lata temu
Odpowiedź do  walt

To byli Rusini a nie Ukraińcy. Takiego narodu nie było.

walt
2 lata temu
Odpowiedź do  Historyk

napisałem o województwach ruskich byku.przeczytaj ze zrozumieniem.

As
2 lata temu
Odpowiedź do  walt

W jakim celu wdajesz się w dyskusję z tą ruską agenturą ? Nie widzisz ,że to woda na ich młyn ? Tylko tu mogą bezkarnie istnieć. Inne portale banują takich

walt
2 lata temu
Odpowiedź do  As

zaraz kończę bo weeekend za pasem ale chcę by wiedzieli,że się ich pozwów kompletnie nie boję w razie czego 🙂

8 GW.
2 lata temu
Odpowiedź do  walt

Prawdziwy gieroj

Anioł
2 lata temu
Odpowiedź do  walt

Podałem link do ciekawej strony o Stiepanie Banderze. Zaraz zniknie i za dwa dni się pojawi.

Dorian
2 lata temu
Odpowiedź do  walt

Jeśli twój pradziad rzeczywiście zginął od piły czy na skutek innej z 360 stosowanach tam tortur, to dziś gdyby mógł na chwilę powstać ze swego bezimiennego grobu, to by wstał i napluł ci w twarz

Wiktor
2 lata temu
Odpowiedź do  walt

Czep się swjej Bozenki przewodniczącej Akcji Katolickiej,moze pozwoli ci pocalowac biskupa? Nie napiszẹ gdzie…

walt
2 lata temu
Odpowiedź do  Wiktor

pozwól,że czepiał będę się kogo tylko ja sam będę chciał.
swoje rady zostaw dla swoich dzieci.

spokojny
2 lata temu
Odpowiedź do  walt

Ty to jesteś chyba chłopem z pochodzenia i to niezłym wojownikiem.

Kolega
2 lata temu
Odpowiedź do  spokojny

Wojownikiem ale internetowym

meloman
2 lata temu

Polecam przesłuchać w przyśpieszeniu. Wpada w ucho lepiej w prędkości x1,25 a jeszcze lepiej nóżka chodzi przy x1,5

Józiek
2 lata temu

Żałosne jak Pani Małgorzata.
RuSSka onuca.

Kazek
2 lata temu
Odpowiedź do  Józiek

Jak potrafisz coś lepiej to po prostu zrób, masz kompleksy człowiecze, i pamiętaj że muzyka jest kwestią gustu. Ty go nie masz.

Józiek
2 lata temu
Odpowiedź do  Kazek

O gustach się nie dyskutuje, Kaziu.

babcia gienia z wydrzy
2 lata temu
Odpowiedź do  Józiek

Głupek jesteś niezły

Józiek
2 lata temu
Odpowiedź do  babcia gienia z wydrzy

Do garów!

babcia gienia z wydrzy
2 lata temu
Odpowiedź do  Józiek

Ja ci dam do garów śpiku jeden!

Józiek
2 lata temu
Odpowiedź do  babcia gienia z wydrzy

:-*

Piosenka KWW Małgorzata Zych
2 lata temu

Piosenka jest również na serwisie youtube z teledyskiem w którym występuje Pani Małgorzata Zych
Zapraszamy do posłuchania

https://www.youtube.com/watch?v=DAz7Bdqi2iQ

Lokalny
2 lata temu

Polecam i tobie te słowa: Leszek Miller stwierdził, że „jak marszałek jest taki bojowy, to niech wstąpi do Legionu Międzynarodowego na Ukrainie i niech jedzie na front”.

niespokojny
2 lata temu

nie ma. Jest hymn Rosji.

Wyborca
2 lata temu

Super puosenka
Autorzy nawiązaliśmy do zdjęć Bożka z gęsi na rękach. Brawo
PO konferencjach Bożka widać że nie ma programu.
Będzie się rzucał od ściany do ściany i mówił co mu napisze Kitka
A Pani Zych się chce.
I jeżeli ma trudne pomysły to zawsze będzie je weryfikować fachowcami
Nie zapomnę jak obecni radni zachowali się wobec W Zych w sprawie wód sierczkiwych
Wody sierczkowe to nie pomysł tej ekipy to trzeba faceta stupac i pogonic
Taki to styl
A mówienie przez Bożka że będzie słuchał ludzi jest po tych 5latach nie aktualne

Gosia
2 lata temu

Piosenka lepsza od spaceru Bożka z gąska Pipa pod pachą na plaży

Wojciech
2 lata temu

Widać że tęsknota za PRL jest ja osobiście widzę dwóch kandydatów Mastalerz i Nowak a za pioseneczki to dziękuję

Echo Dna
2 lata temu
Odpowiedź do  Wojciech

Norbi to pewniak!!!

jurij
2 lata temu
Odpowiedź do  Echo Dna

Który? Na ten moment mamy dwóch do wyboru.

Jajecznica na boczusiu
2 lata temu
Odpowiedź do  jurij

Siemano Kolano !

aka
2 lata temu

boshe!!!!!!!!!!!

Anioł
2 lata temu

Gosia na modelkę możesz startować z taką figurą 🙂

SRODMIESCIE
2 lata temu

BLISKO 60 LETNIA NIEWIASTA TO JUZ RACZEJ NA MODELKE SIE NIE NADAJE, CHYBA ZE PUTIN W PODSTARZALYCH PANIACH GUSTUJE W CO WATPIE

Lokalny
2 lata temu
Odpowiedź do  SRODMIESCIE

Ten sróomieście to chyba hejter z W-wy albo z Krakowa. Niezorientowany w tematach lokalnych. Wynajęty do hejtowania na naszych lokalnych kandydatów.

Ratownik medyczny
2 lata temu
Odpowiedź do  SRODMIESCIE

Dobrze się czujesz człowieku na umyśle?

Magura
2 lata temu
Odpowiedź do  Ratownik medyczny

Ale ta Pani nie bierze udziału w talent show,tylko w wyborach prezydenckich.Czym się tu zachłystywać?Ale raczej należy spuścić kurtynę milczenia na poczynania przedwyborcze tej kandydatki.

Ratownik medyczny
2 lata temu
Odpowiedź do  Magura

Zachłystywać? Wystarczy zaprzestać jej hejtowania.

Tycjan
2 lata temu

Piosenka jak piosenka mi akurat się podoba niemniej ważniejsze jest inny problem.Kandydatka nić nie mówi o swoim doświadczeniu zawodowym które jest jednak wymagane by kierować takim miastem.Jakie ma wykształcenie.Jakieś sukcesy na zawodowym polu wskazujące że jest przygotowana do pełnienia tej funkcji.Móze coś ktoś wie bo kandydatką jakoś milczy w tym temacie.

Tycjan
2 lata temu
Odpowiedź do  Tycjan

Dziękuję za informację.Oto mi chodziło

Agnieszka
2 lata temu
Odpowiedź do  Tycjan

Widać że p.Zych to wykształcona,inteligentna i charyzmatyczna osoba której należy dać szansę ponieważ ma konkretny i realny program i co ważne – nie obiecuje gruszek na wierzbie jak pozostali kandydaci

konrad
2 lata temu
Odpowiedź do  Tycjan

Pytanie jest konkretne więc należy udzielić konkretnej odpowiedzi. Jakie kandydatka ma doświadczenie w kierowaniu jaką kolwiek jednostką organizacyjną (firmą, szkołą, jednostką administracji publicznej, firmą produkcyjną, firmą prywatną) ?. Jakie konkretne osiągnięcia zawodowe, społeczne posiada? – zrealizowane . Udzielenie oczekiwanej odpowiedzi pomoże uwiarygodnić kandydatkę.

Ewa
2 lata temu
Odpowiedź do  konrad

Zarówno jej dotychczasowa działalność społeczna jak zaplecze znakomitych osobowości wystarczająco ją uwiarygadniają.

Wołyń pamiętamy
2 lata temu
Odpowiedź do  konrad

Nie masz wystarczającej wiedzy na jej temat, to się lepiej nie wypowiadaj. Własną firmę prowadziła, a te twoje rzekome ” ekscesy” to konsekwencje jej odważnej postawy propolskiej i upominania się o ofiary Rzezi Wołyńskiej. Putina przeprosiła po chrześcijańsku aby mieć czyste sumienie. Trzeba mieć odwagę do takich przeprosin. Dodam, należała tylko do jednej partii Konfederacji z której zrezygnowała. To Trzecia Droga ją chciała wystawić doceniając jej dzielność społeczną. To że ją zdradzili to inna sprawa.

Obserwator
2 lata temu
Odpowiedź do  Wołyń pamiętamy

Ta osoba to kobieta Małgorzata Zych, Pisanie o jej rzekomych ekscesach i wpadanie z tego powodu w zażenowanie nie jest w żaden sposób sprawiedliwe wobec niej.

Obserwator2
2 lata temu
Odpowiedź do  Obserwator

Bardziej należy jej współczuć, że uczciwą oddaną lokalnej społeczności osobę w perfidny sposób wykorzystali i oszukali czołowi politycy PSL, jak Kosiniak, Sawicki i Zgorzelski pod naciskiem Koboski i Chołowni podżegaczy wojennych chcących przelewać naszą krew i wysłać Polaków na wojnę z Rosją, a nie pisać o jej ekscesach. Oni są honorowi i bez skazy, ale Małgorzata Zych należy „potępiać”?

Dobra zmiana
2 lata temu
Odpowiedź do  Tycjan

Przede wszystkim ma konkretny prorozwojowy program ( tego nie maja inni kandydaci) dla miasta i ma w swoim zapleczu bardzo kompetentne i doświadczone osoby, które ją popierają ( który z kandydatów ma takich specjalistów w zapleczu). To są wystarczające powody by została prezydentem. Ma doskonale relacje w kontaktach z ludźmi. Ona gwarantuje zmianę dla wszystkich, bo w przeciwieństwie do innych kandydatów nie jest powiązana z elitami rządzącymi od lat naszym miastem.

zocha
2 lata temu
Odpowiedź do  Dobra zmiana

Największe osiągnięcie to że Ortyla chciała wsadzić i niejasne relacje z putinem, uchacha, uchacha

Krycha
2 lata temu
Odpowiedź do  zocha

Jeszcze niech Bożek dodatkowo odznaczy Ortyla za zlikwidowanie oddziału wewnętrznego i chirurgii dzieci. Kobieta broni honoru naszego miasta i zasługuje na uznanie. Nie pozwala na poniżanie miasta jak Bożek z pisowcami na czele z ich nowym zmiennikiem Nowakiem.

Mieszkaniec
2 lata temu
Odpowiedź do  Krycha

To co Bożek wyprawiał razem z pisem Tarnobrzeskim Ortylem zasługuje na zmianę władz Każdy byle nie Bożek i Nowak
Każdy daje szansę na normalne rządy
Mam nadzieję że inni kandydaci nie idą do samorządu dla kasy.
Bo ci z pisu patrz Capała prezes w spółce i radny I inni z pusu którzy załapali stołki dla rodziny Nowak i żona w Word a radna Kłeczek w Siarkopolu
Wszyscy z pusu już mają za przyczyną Bożka stolki
Ciekawe dokąd Likwidator Kopalni Machów będzie rzadzil
Do 7 kwietnia już niedługo

Dekutowskiego
2 lata temu
Odpowiedź do  zocha

Dzięki niej dworzec pkp załapie sie na remont – takie są fakty. Nagłośniła sprawe w mediach, pisała jakieś podania i w końcu sie udało bo ministerstwo infrastruktury wpisało dworzec na listę programu inwestycji dworcowych 2024-2030

Józiek
2 lata temu
Odpowiedź do  Tycjan

Dziękuję za informację. Teraz wiemy, że wykładowca Politechniki Rzeszowskiej popiera ruSSkie onuce. Pewnie koleżka Naczelnego Strażaka Przeciwtalmudycznego?

Wołyń
2 lata temu
Odpowiedź do  Józiek

Kierunek Dombas podżegaczu wojenny. Tam twoi czekają na ciebie. Jeszcze w Polsce jest nas więcej sługo narodu.

Kresy polskie
2 lata temu
Odpowiedź do  Józiek

Banderowska onuco wypad stąd, nie będziesz zastraszał polskich patriotów tutaj.

Beczenie kozy
2 lata temu

śpiewać każdy może

śpiewać każdy nie może i nie wybieralny
2 lata temu

piosenka badziewiasta kandydatka niewybieralna a była przed tymi zakrętami taka zjawowa

Olo
2 lata temu

O jakich konkretach w programie pani Witusiowej mówicie? Szanse żeby ta pani cokolwiek zmieniła w Tarnobrzegu są mniej więcej takie same jak te że Wituś zrobi w Tarnobrzegu Krynice , na dodatek Zdrój . Cel taki sam jak każdego z kandydatów . „Se porządzić” Pytanie ile przy okazji jest się w stanie zrobić dla innych . Tu jestem pesymistą . Ma przewalone u jednych i drugich . To skąd kasa???

Bolo
2 lata temu
Odpowiedź do  Olo

Ona chce uzdrowiska a wy zabawy, gejzery i pomosty. Ona chce rozwoju i miejsc pracy a Bożek budowy podwodnego miasta.

Cezary
2 lata temu
Odpowiedź do  Bolo

W sedno!

Ada
2 lata temu

Putin skutecznie przeproszony?

Donald
2 lata temu
Odpowiedź do  Ada

Ma klasę, jak mocarze tego świata.

427765977_770704388411733_2037030369213407105_n-1
SRODMIESCIE
2 lata temu

SADZAC Z WYKSZTALCENIA TO ZNOW KOLEJNA HISTERYCZKA A TAKIM TARNOBRZEG JUZ DZIEKUJE, WIDAC CO DO TEJ PORY HISTERYCY W MIESCIE ZROBILI, MIASTO POTRZEBUJE DOBREGO MENADZERA I FINANSISTY, KTORY ZNA SIE NA KALKULOWANIU, A NIE PODSTARZALEJ, NAWIEDZONEJ HISTERYCZKI BEZ ZADNEGO DOSWIADCZENIA, TACY JUZ MIASTEM RZADZILI I WIDAC JAK TARNOBRZEG NA TYM WYSZEDL, BEZ KOMENTARZA

Kora
2 lata temu
Odpowiedź do  SRODMIESCIE

Ten Nowak po wieczorowej szkole, którego tak lansujesz to jest tym menadżerem i finansistą?

Mieszkaniec
2 lata temu
Odpowiedź do  Kora

No właśnie Nowak nigdy nie powiedział jakie ma wykształcenie
Prezydent może być bez wykształcenia ale wyborcy powinni to wiedzieć I wtedy dokonać wyboru

Cezary
2 lata temu
Odpowiedź do  SRODMIESCIE

Zdolności menedżerskie są mile widziane ale od finansów jest skarbnik miejski

Mieszkaniec
2 lata temu
Odpowiedź do  Cezary

Skarbnik skarbnikiem ale decyzję o wydatkach podejmuje Orezydebt
Skarbnik umieszcza he w budżecie i tyle

SRODMIESCIE
2 lata temu

WIDAC DOSKONALE NA TYM ZDJECIU JAKIE TA KOBIETA MA ZAPLECZE, Z JEDNEJ STRONY DZIADKA,KTORY PRZED LATY BYL BARDZO MIERNYM PREZYDENTEM GDZIES Z LUBELSZCZYZNY, POPIERAJACYM LIKWIDACJE WTEDY WOJEWODZTWA TARNOBRZESKIEGO/ TO JUZ O CZYMS MOWI /, A Z DRUGIEJ STRONY JAKIS ZUL Z ZALOZONYMI REKOMA /ZERO KULTURY PRZY STOLE/ ZENADA

Jarosław
2 lata temu
Odpowiedź do  SRODMIESCIE

Czytają twoje komentarze to dla ciebie Nowak i jego ekipa to elity. To mi wystarczy, to chyba cecha PiSowców , ta arogancja i pogarda dla innych.

Tycjan
2 lata temu
Odpowiedź do  Jarosław

Co do arogancji i pogardy dla innych to przypominam język miłości elity 8*- wyginiecie jak dinozaury czy dorzynanie watahy.Wiec zanim zaczniesz tu dyrdymalic to ochłoń z emocji

Mieszkaniec
2 lata temu
Odpowiedź do  SRODMIESCIE

Od Zwiruka odejdź daleko
Możecie się dużo uczyć od niego uczciwości jednoznacznosci w poglądach i wiele innych cech których brakuje Tarnobrzeskim pisowcom

Tycjan
2 lata temu
Odpowiedź do  Mieszkaniec

Potwierdzam, Pan Żwiruk wyjątkowo zacna osoba i w moim przekonaniu najlepszy Prezyden Miasta w III RP

Józiek
2 lata temu

Tym, którzy zapomnieli o tym jak pani Zych się skompromitowała przed wyborami w października 2023 przypominam.

Jasiek
2 lata temu
Odpowiedź do  Józiek

Jaka kompromitacja? To odwaga i przyzwoitość by przeprosić po chrześcijańsku. Jak jesteś ateistą i komunistą to dla ciebie kompromitacja, dla mnie szacunek.

Błażej
2 lata temu
Odpowiedź do  Jasiek

Choć jeszcze nie jestem zdecydowany na kogo oddać głos to poważnie zastanawiam się nad kandydaturą p. Zych.
Duży plus dla niej że nagłośniła sprawę tarnobrzeskiego dworca pkp dzięki czemu wreszcie doczeka się remontu oraz walczyła (i wywalczyła) o powrót oddziału wewnętrznego do szpitala dzięki czemu pokazała że nie ma rzeczy niemożliwych.
Szkoda tylko że nikt z lokalnych polityków jej nie pomógł w tych działaniach.

realista
2 lata temu
Odpowiedź do  Błażej

Naprawdę uwierzyłeś, że oddział wewnętrzny powrócił? Przecież wyraźnie powiedziano, że po wyborach, tylko nie powiedziano po których wyborach. Zapewne po następnych samorządowych.

Robin
2 lata temu
Odpowiedź do  realista

Ale zrobiła szum. A co zrobił Bożek? Pojechał z orkiestrą do Ortyla na sesję Sejmiku i słuchał jak gra orkiestra. Co zrobił radny i lekarz przewodniczący miejskiej komisji zdrowia ? Na każdym kroku tylko gada że jest źle w Tarnobrzegu. Co zrobił żeby mieszkańcy osiedla Wielowieś mieli lekarza w przychodni ? Sam tam powinien przyjmować. Bezradne belzebuby. Najwyższy czas aby żaden z nich nigdy więcej nie znalazł się w Radzie Miasta.

Robert
2 lata temu
Odpowiedź do  Robin

Szum na sesji sejmiku to zrobił kto inny nasyłając policję na trzeźwego marszałka

Błażej
2 lata temu
Odpowiedź do  realista

Wg.moich informacji które pochodzą z wiarygodnego źródła oddział ma być przywrócony

DBJ
2 lata temu

Lepiej efekt byłby gdyby Pani pokazała taniec na rurze z dedykacją dla Putina.

Mój Tarnobrzeg
2 lata temu

Mój program dla wszystkich kandydatów na następne 5-10 lat:

  1. Nowy szeroki szlak drogi wojewódzkiej do Stalowej Woli z nowym wiaduktem zaczynający się na obwodnicy wpisany do Strategii Województwa Podkarpackiego,
  2. Budowa Centrum Komunikacyjnego dla wszystkich przewoźników przy PKP,
  3. Budowa łącznika dróg Fabryczna -Zwierzyniecka usprawniający sieć drogową miasta
  4. Nowa komunikacja miejska i podmiejska w Tarnobrzegu,
  5. Odbudowa zniszczonego szpitala wojewódzkiego,
  6. Budowa nowych dobrych dróg w na osiedlach Mokrzyszów, Ocice, Sobów, Zakrzów i Wielowieś – polepszających układ sieci drogowej w mieście,
  7. Budowa strefy rozrywki dla mieszkańców Tarnobrzega na bulwarach wiślanych na osiedlu Przywiśle,
  8. Budowa dobrej drogi alternatywnej łączącej osiedle Wielowieś z Centrum – zdążyć przed S 74,
  9. Zakup śmieciarek i samochodów do wywozu odpadów z terenu miasta Tarnobrzeg -wraz z utworzeniem spółki miejskiej,
  10. Budowa basenu przy szkole SP 10 – patronat sportowy,
  11. Uzbrajanie nowych terenów miejskich wespół z ARP Tarnobrzeg pod konkretne zakłady pracy dla mieszkańców,
  12. Włączenie w granice Miasta Tarnobrzeg miejscowości Stale Jeziórko, Cygany, Chmielów jako nowych osiedli.
  13. Utworzenie EURO-PARKU TARNOBRZEG (na osiedlach Jeziórko, Stale, Cygany i Chmielów) połączonej komunikacyjnie z nową DK9.

Tylko tyle bym chciał. Proszę o wpisanie tych punktów do strategii Tarnobrzega.
Wszystko to z KPO w ramach odbudowy miasta.

118
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x
Przejdź do treści