Wojewoda i jej zastępcy poparli starającego się o reelekcję Dariusz Bożka (zdjęcia oraz video)

W trakcie ostatniej konferencji prasowej Dariusz Bożek, który ponownie ubiega się o urząd prezydenta Tarnobrzega, uzyskał poparcie wojewody podkarpackiego,  wicewojewodów oraz byłej posłanki  Renaty Butryn. Podczas tej konferencji Dariusz Bożek odniósł się również do treści kontraktu, jaki jego kontrkandydat Łukasz Nowak publicznie podpisał z mieszkańcami miasta.

– Idźcie na wybory i wybierzcie właściwie. Postawcie na osobę, która ma doświadczenie, która ma swój program i która się sprawdziła – mówiła wojewoda podkarpacka Teresa Kubas-Hul. – Znam program pana Dariusza Bożka i on jest zbieżny z założeniami naszego rządu, z planami które chcemy realizować i dlatego dzisiaj, taka liczna jest nasza obecność – dodała.

– Wiemy, jak pracuje prezydent Bożek, wiemy jakie zostały tu poczynione inwestycje i wiemy jakie są plany na najbliższe pięć lat. Jesteśmy przekonani, że ten kandydat jest gwarantem tego, że Tarnobrzeg przez najbliższe lata będzie się naprawdę dobrze rozwijał – przekonywał Paweł Bartoszek.

– Głosujcie na pana prezydenta Dariusza Bożka, dlatego że spełnia on wszelkie wymagania dotyczące projektów, które są realizowane przed koalicyjny rząd i moje ugrupowanie Nowej Lewicy – powiedział wicewojewoda podkarpacki Wiesław Buż. – Jego osoba gwarantuje, że prawidłowo spożytkuje dla państwa środki finansowe, o których mówiła pani wojewoda i będą one sprzyjać rozwojowi Tarnobrzega i będą służyć Wam mieszkańcom tego pięknego miasta – dodał.

PREZYDENT ODPOWIADA KONTRKANDYDATOWI

Po pierwszej turze wyborów, podczas briefingu prasowego Łukasz Nowak publicznie podpisał kontrakt z mieszkańcami miasta, zawierający dziewięć postulatów, dotyczących m.in.samodzielności w podejmowaniu decyzji, przeprowadzania konsultacji społecznych, równego traktowania wszystkich mieszkańców, przedsiębiorców czy stowarzyszeń – szczegóły tutaj. Do punktów tych odniósł się Dariusz Bożek w trakcie wtorkowej konferencji.

– Ja się nigdy nie wstydziłem mojej drużyny (…) Zawsze byliśmy razem i współpracowaliśmy (…) Nie rozumiem „tylnego siedzenia”, jesteśmy grupą wspierającą się i to o to właśnie w tym chodzi (…) Konsultacje są dla mnie niezwykle ważne (…) Spotkania osiedlowe odbywały się co najmniej raz w roku (…) Do urzędu zapraszani byli przewodniczący osiedli (…) Rozmawiam również z mieszkańcami idąc czy wracając z pracy (…) Tych konsultacji było naprawdę wiele (…) Pieniądze dla stowarzyszeń staramy się podzielić tak sprawiedliwie, jak potrafimy, dlatego są konkursy. Mam świadomość, że nie jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeb wszystkich stowarzyszeń i jest mi z tego powodu niezwykle przykro (…) Żeby nie dzielić osiedli na lepsze – gorsze, wprowadziłem w 2019 roku pięćdziesiąt tysięcy dla mieszkańców każdego osiedla (…) Mowa była też o braku nadzoru, o bublach (…) W przypadku dużych projektów zmiany istotne w projekcie potrzebują roku, dwóch, żeby je wdrożyć (…) Był tez zarzut o tym, że się coś kolesiom umarza (…) Twierdzenie to jest nadużyciem (…) Wszystko jest na BiP (…) W 2020 roku 64 podmioty miały umorzone albo zaległości podatkowe, albo odsetki, odroczenie terminu spłaty itp. – mówił Dariusz Bożek.

– Nie skąpimy na oświacie, potrzeb jest bardzo wiele – kontynuował prezydent zaś stwierdzeniem „To jest absurd totalny„, podsumował postulat dotyczący ograniczenia obecności prezydenta miasta w mediach i na imprezach.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

info: własne, facebook/Razem dla Tarnobrzega

LIVE

Subskrybuj
Powiadom o
248 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wtajemniczony
1 miesiąc temu

Konferencja goni konferencje widzę. Będzie pan nowy vice DJ

ŁUKASZ NOWAK na prezydenta
1 miesiąc temu
Reply to  Wtajemniczony

Dariusz Bożek doznał po latach olśnienia: czy nie mamy już dość obcego rządzenia? Poważnie tłumaczy, że słyszał sugestie, że cały Tarnobrzeg „już” tu Pluty nie chce. Tuż przed wyborami doszedł więc do wniosku, że nie chce już rządzić tu po baranowsku. I na pewno wcale niczego nie zmienia, że Pluta już czeka na akt oskarżenia, A do spraw sądowych to on nie ma szczęścia, możemy spodziewać się więc rozstrzygnięcia. Bożek: nie straciłem wcale zaufania. Ale widzi problem w przypadku skazania. Deklaruje, że ten ma już inne plany – znaczy Pluta knuje, bo jest bardzo cwany. Pewnie myśli sobie – jeśli mnie nie skażą, Dobrą fuchę w spółce przynamniej mi dadzą. Teraz już wystarczy tylko Pluty wsparcie, Pudrowy zastępca jest w wyborczym starcie. To Michał Szczytyński – znacie oczywiście, bo kto by zapomniał o tym wuefiście? A choć Michał kiedyś do Darka sceptyczny, Teraz chętnie wchodzi w układ polityczny. I na konferencji szczerze go popiera, Mówi: z tej oferty duma mnie rozpiera. Twierdzi: mam kontakty w województwie całym; A one na prawdę wiele mi już dały. Mówi o budowie wkrótce Ukrainy. Zacząć chyba lepiej od naszej mieściny! Michał chociaż bardziej jest od Bożka bystry, W postach na fejsbuku język ma soczysty.… Czytaj więcej »

DJB
1 miesiąc temu

Bardzo proszę w niedzielę o głos na Pana Prezydenta Dariusza Bożka, który ma poparcie Koalicji rządzącej (PO, Lewicy i Trzeciej Drogi). Od tego zależy nasz przyszłość i przyszłość naszego miasta, wybierzmy Prezydenta, który jest gwarancją pozyskiwania środków dla miasta na inwestycje i poprawę życia mieszkańców. Wybierzmy MĄDRZE! 🙂

Razem-dla-Tarnobrzega
ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Uśmiechnięta POlska według koalicji 13 grudnia !

usmiechnieta-radosna-POlska
DJB
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

I bardzo dobrze, popatrz sobie na obecną inflację – 2% i to jeden z najniższych wskaźników w Europie. A jaka inflacja była za PiSu? W szczytowym momencie dochodziła prawie do 20%, gdzie średnia unijna była na poziomie 8%.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Łżesz jak pies ?

DJB
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Nie, w przeciwieństwie do ciebie piszę prawdę.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Gdzie kwota wolna od podatków – 60 koła ?

Gdzie benzyna po 5,19 złotego ??

Itd itp
100 chuyi na 100 dni ?

Świadomy obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

A masz kasę na podwyższanie kwoty wolnej w tym momencie do 60K PLN?
Chłopie, obciąc te 800+ i nie dziwne socjale, i zbroić się. Czasu nie ma wiele.

obywatel
1 miesiąc temu

Jak nie ma to się nie obiecuję bo wychodzi zwykłe oszustwo i kłamstwo ?

Ole
1 miesiąc temu

Po co obiecywali jak kasy nie ma bo u nich zawsze pinindzy nie ma I nie będzie.Kłamcy i oszuści

Najemnik 1831
1 miesiąc temu

Szerokości nieświadomy obywatelu Tusk miał przed wyborami !!! Przecież na niego głosowałeś, a teraz nie ma ??? Kłamał, ale to nic nowego, jak z OFE i wiekiem emerytalnym. Ruszaj na Ukrainę i walcz !!! Większość Ukraińców już wyjechało z Polski i pobierają na Ukrainie 800 + i śmieją się z Polaków, którzy na nich płacą. Poza tym młodzi bogaci Ukraińcy rozbijają się w Europie, a głównie w Polsce !!! W Tarnobrzegu może nie, bo to miasto, które niewiele ma do zaoferowania poza potańcówkami.Ale w dużych miastach rozbijają się dobrymi furami, świetnie się bawią. Zastanów się i odpowiedz, czemu Załenski odwołał naczelnego dowódcę sił zbrojnych gen. Załużnego ??? Bo żyjesz na nieświadomie „świadomy obywatelu”. Mam nadzieję, że niedługo otrzymasz bilet do armii na szkolenie !!! Przyda Ci się !!!

DJB
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Akurat kwotę wolną na poziomie 60K popieram, więc nie zmieniaj tematu. Każdemu rządowi trzeba patrzeć na ręce i pilnować, żeby realizował to co dobre dla obywateli.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Wyszło zwykłe oszustwo i kłamstwo , okradli z prawdy jak zwykli złodzieje aby się dorwać do władzy ( koryta i żłobu).

Abdolwent
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Kiepsko patrzyłeś ma ręce 100 dni minęło i cztery kata minie, jak im POprzednie osiem i guzik z tego będzie !!!! Pieniędzy nie ma, nie było i nie będzie !!!

Dżesika
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Ty byłbyś dobry propagandzista u Łukaszenki

Absolwent
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Ta Twoja prawda, to mniej więcej brzmi jak 100 konkretów Tuska na 100 dni !!! Gdzie kwota wolna od podatku, paliwo PO 5,19 ??? Zobaczymy jak nauczyciele w większości wejdą w drugi próg podatkowy i co im dali, to zabiorą !!!! To zwykle rozdawnictwo z którego nic nie wynika !!! Poza tym zaraz wzrośnie opłata za energię elektryczną !!!! Już nie wspominając o żywności, czego widać pierwsze efekty !!! W parlamencie UE przepchnięto ETS2 w piątek 12.04.24r, a w poniedziałek za głosy z KO PO na tak, wpłynęła pierwsza transza środków z KPO z których przeciętny Kowalski otrzyma figę z makiem, ale 2030r., zobaczą tego efekty.

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Siejesz propagandę niczym Goebbels. Czyli uważasz że wszelkie obciążenia podatkowe są dobrodziejstwem dla Polaków? Ty naprawdę wierzysz w świętego Mikołaja jeszcze w tym wieku , bo tylko pelikan uwierzy w 2 % inflację. Prosty przykład o ile paliwo w ostatnim czasie (kilku miesięcy od objęcia władzy przez PeŁo i dostawki) podrożało na stacjach benzynowych nie wspominając o innych artykułach? POczekaj do lipca jak dowalą podatkiem klimatyczny do na nośniki energi: gaz, prąd

DJB
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

To nie jest propaganda a oficjalne dane o inflacji. Nie pisałem o wszelkich obciążeniach podatkowych, mówimy o VAT na żywność, który ze stawką 0% został wprowadzony czasowo i kiedyś ta stawka 0% musiała przestać obowiązywać. Lepiej było ją zdjąć teraz przy inflacji na poziomie 2%, niż przy wyższej. Paliwo i podatki klimatyczne to inny i zbyt szeroki temat, aby go tutaj omawiać, ja się odniosłem jedynie do VAT na żywność i ogólnego poziomu inflacji.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Łżesz jak pies ?

Pieniędzy już nie ma i nie będzie
A NIEBAWEM ENERGIA w górę !

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Wiesz na czym polega kreatywna księgowość to tak jak z tą 2 % inflacją – jest znacznie wyższa a cena paliwa jest wyrazistym przykładem katalizatora w gospodarce – idzie paliwo w górę a w ślad za tym idą inne produkty. Wiesz niektórzy jeszcze pamiętają tzw .”Zieloną Wyspę tusska:)

Piwosz
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

To dlaczego ceny znowu w górę skoro taka niska inflacja?

DJB
1 miesiąc temu
Reply to  Piwosz

Obniżenie inflacji nie oznacza, że ceny spadają, tylko że rosną ale wolniej, im wyższa inflacja, tym zasadniczo ceny rosną szybciej. Żeby ceny spadały, musielibyśmy mieć deflację. Natomiast zjawisko jest bardziej złożone i wpływają na nie także inne czynniki, jak właśnie polityka państwa wobec podmiotów gospodarczych (np. właśnie polityka podatkowa – przecież chociażby VAT tylko w teorii płaci przedsiębiorca, de facto jest on w cenie, podobnie jest z akcyzą, która jest w cenie paliwa itp.), sytuacja społeczno-ekonomiczna w regionie czy poziom BIZ (bezpośrednich inwestycji zagranicznych).

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

4 miesiące wystarczyły rządów koalicji 13 grudnia która to POpiera pana Bożka , aby z POlski zaczęły uciekać firmy dające Polakom miejsca pracy i płacy !

szparagi
Kibic Siarki
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

BU HA HA HA
Co to za facet ten Bożek? Wszystkich popiera i jego wszyscy popierają, ale na protestach kobiecych czy o praworządność nie było go. Pojawiał się za to na uroczystościach pisowskich, jak na zdjęciu podczas promowania PIĄTKI PIS.
Kubas Hul, Buż, Bartoszek i Butryn ośmieszyliście się tą konferencją
Wniosek jest taki:
LEPIEJ JEST MIEĆ OBOK JAWNEGO WROGA NIŻ FAŁSZYWEGO PRZYJACIELA, KTÓRY UKRYCIE MOŻE CI WSADZIĆ NÓŻ W PLECY.

432197496_1400350660843212_5796629460437851993_n
Troja
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

Przecież to twój PiS wprowadził na określony czas VAT 5%.
Teraz stawka wraca do normalności.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Niech turyści zagłosują na belfra – ze stalowej i wszyscy którzy na konferencji udzielili mu poparcia itd .

Niech się pochwalić belfer ILE ŚCIANKA ZAROBIŁA za jego kadencję?
Jakby nie było wizja belfra od początku do końca UROJONA w tym pustawym łbie ?

Może oszuście ty podasz ile ZYSKU wygenerowało to cudo chorych pojeb????sów z Tbg ??

Marian KOniuszko
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Trzecia noga też go popiera ? To ja już wole Nowaka

Dżesika
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

W niedzielę rządy historyka przejdą do historii

ŁUKASZ NOWAK na prezydenta
1 miesiąc temu
Reply to  Wtajemniczony

Dariusz Bożek doznał po latach olśnienia: czy nie mamy już dość obcego rządzenia? Poważnie tłumaczy, że słyszał sugestie, że cały Tarnobrzeg „już” tu Pluty nie chce. Tuż przed wyborami doszedł więc do wniosku, że nie chce już rządzić tu po baranowsku. I na pewno wcale niczego nie zmienia, że Pluta już czeka na akt oskarżenia. A do spraw sądowych to on nie ma szczęścia, możemy spodziewać się więc rozstrzygnięcia. Bożek: nie straciłem wcale zaufania. Ale widzi problem w przypadku skazania. Deklaruje, że ten ma już inne plany – znaczy Pluta knuje, bo jest bardzo cwany. Pewnie myśli sobie – jeśli mnie nie skażą, Dobrą fuchę w spółce przynamniej mi dadzą. Teraz już wystarczy tylko Pluty wsparcie, Pudrowy zastępca jest w wyborczym starcie. To Michał Szczytyński – znacie oczywiście, bo kto by zapomniał o tym wuefiście? A choć Michał kiedyś do Darka sceptyczny, Teraz chętnie wchodzi w układ polityczny. I na konferencji szczerze go popiera, Mówi: z tej oferty duma mnie rozpiera. Twierdzi: mam kontakty w województwie całym; A one na prawdę wiele mi już dały. Mówi o budowie wkrótce Ukrainy. Zacząć chyba lepiej od naszej mieściny! Michał chociaż bardziej jest od Bożka bystry, W postach na fejsbuku język ma soczysty. I czy go nie zgubi… Czytaj więcej »

Gosia
1 miesiąc temu

Trochę krócej pisz bo nie da się tego czytać.

Ministrant
1 miesiąc temu
Reply to  Gosia

Gosiu czytaj, to nie boli !!!

Ministrant
1 miesiąc temu
Reply to  Wtajemniczony

Ponoć nawet papież Franciszek popiera Bożka !!!

Młody mieszkaniec
1 miesiąc temu

Panie Prezydencie dlaczego pracownicy TTBSu oraz UM zostali dzisiaj oddelegowani, aby zawalić całe miasto Pana ulotkami i wtykać je ludziom w drzwi? Dlaczego urzędnicy zamiast służyć mieszkańcom biorą udział w Pańskiej kampanii? To skandal!

Anonimowo
1 miesiąc temu

Boją się utraty ciepłych posadek, obiboki.

Grażynka
1 miesiąc temu

Kiedy Pan Prezydent ogłosi konferencje w sprawie potańcówki i Koncertu życzeń? Popląsałby człowiek we fleszach reflektorów i zrobił z Panem selfiaczka!

mieszkanka
1 miesiąc temu
Reply to  Grażynka

wierzę, że będziesz mieć szansę

Zatroskany
1 miesiąc temu

Poradnik dla głosujących Głosuj na Dariusza Bożka, jeśli: – jesteś pracownikiem TTBSu, MOPSu, MOSIRu lub UM i boisz się o swój stołek; – jeśli uważasz, że potańcówki w lecie i morsowanko w zimie jest jedyną rzeczą potrzebną do życia w tym mieście; – chcesz na leczenie do szpitala jeździć do Sandomierza, Nowej Dęby lub Stalowej, bo przecież Nasz szpital ma być przejęty przez wojsko; – nie przeszkadza Ci, że do pracy dojeżdżasz ponad 30 km, bo u Nas jej nie ma i nie przybyło przez 5 lat żadnych inwestorów; – jesteś mieszkańcem ul. Sztygarów lub Gwarków; – nie przeszkadza Ci postać prezesa TTBSu lub Michał Szczytyński jako viceprezydenci z pensją ponad 15 000 zł; – uważasz, że siwa bródka jest sexi; – tęsknisz za dawnym zapachem zgniłych jaj z PRLu, tylko że teraz chcesz żeby towarzyszył Ci zapach palonych śmieci z całej Polski lub Europy <3; – twoim hobby jest fotografia i pozowanie z Gęsią Pipą; – jesteś jak chorągiewka i raz przynajesz honorowe obywatelstwo p. Ortylowi i Weberowi (PIS), a następnie łasisz się do ministrów z PO, ale przecież i tak nazwiesz siebie bezpartyjnym; – jesteś specem od drogownictwa i wszystkiego innego (czyli od niczego) i lubisz bylejakość w… Czytaj więcej »

Gosia
1 miesiąc temu
Reply to  Zatroskany

PIS się skończył i skompromitował. Nie wiem czy zauważyłeś rządzi teraz inna koalicja. Zaścianek i rozdawnictwo dla swoich się skończyło

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Gosia

Benzyna PO 5,19 złotego ???

Kłamcy i Oszuści i złodzieje ??

Jan
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Era złodziei która trwała ostatnie 8 lat mam nadzieję że na zawsze się skończyła.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Jan

Ha ha ha – zobaczysz niebawem czy się skończyła ???

Rozpoczyna się nowa ERA .

Piwosz
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Era niszczycieli Polski.

Galerianka
1 miesiąc temu

Panie Prezydencie, co z galerią w centrum miasta? Możeby tak konferencja przed wielkim 3-letnim płotem? Budowa miała ruszyć w marcu. Jak mam na Pana głosować, skoro nie mam gdzie pracować?

SIARKOWIEC
1 miesiąc temu
Reply to  Galerianka

Roboty jest cala masa – kwestia to wynagrodzenie.
Podesłać ci parę ofert, galerianki?

Jasiek
1 miesiąc temu
Reply to  Galerianka

Droga Galerianko! Budowę galerii ma w swoim programie radna KWW Darka Bożka Aneta Surowiec – organistka z Zakrzowa. Cytat z programu wyborczego: „doprowadzenie do powstania galerii handlowej, która zapewni miejsca pracy, stanie się także miejscem spotkań dla ludzi młodych”. Więc praca niebawem będzie! Aneta da radę. Będzie też spa i welness
nad jeziorem, więc po pracy…. (na drugą zmianę).
Pani Aneta ogłsza się w programie jako propagatorka wartości patriotycznych i religijnych. Chwali się przynależnością do Klubu Inteligencji Katolickiej oraz pełniniem funkcji sekretarz Akcji Katolickiej Diecezji Sandomierskiej. Nie przeszkadza jej to brylować na spotkaniu z Nowacką – działaczką proabrocyjną, zwolenniczką nieograniczone aborcji do 12 tygodnia, pigułki „dzień po” itd. No ale dług wobec Bożka trzeba spłacić… Co na to Proboszcz z Zakrzowa, co na to Biskup?

n2
Absolwent
1 miesiąc temu
Reply to  Jasiek

To szczyt obłudy, ale jak wierzy w Nowacką, to świadczy tylko o niej samej !!! Naiwni mieszkańcy Zakrzowa i strażacy dali się nabrać na religijność i wartości patriotyczne !!! Już niestety wartości chrześcijańskie się ulotniły niczym bańki mydlane !!! Nigdzie jednak niestety nie napisała w jaki sposób zamierza osiągnąć i zrealizować program o którym tak śpiewała !!!! Zresztą cały ten komitet Bożka, to niezła zbieranina od agnostyków po świętszych od papieża !!! Czas chyba zatem w Zakrzowie dać szansę nowej młodej/ młodemu organiście, a pani Aneta niech się zajmie karierą polityczną. Nie można być przecież nauczycielką, strażakiem, organistką, radną, katolikiem, demagogiem i populistką jednocześnie, to wszystko kłóci się ze sobą.

proboszcz
1 miesiąc temu
Reply to  Absolwent

Daj spokój Grażynko.Możesz jeszcze kandydować do EUROPARLAMENTU,tam możesz zaspokoić swoje EGO,a w Zakrzowie wyluzuj.

Absolwent
1 miesiąc temu
Reply to  proboszcz

Człowieku zluzuj majty, jak masz coś do Grażyny, to możesz jej, to powiedzieć, a nie pisać do mnie jakieś frazesy. Mnie walą Twoje „gorzkie żale”. Jak nie widzisz pewnych faktów, to jesteś ślepy, albo zakochany !!!! Nie wiem czemu bronisz tej „małej”, jak niepodległości !!! No chyba, że faktycznie jesteś byłym proboszczem, to wówczas się rozumie „per ipsum”. Abyś poczuł się lepiej mianuję Cię biskupem tego portalu internetowego !!!

Gosia
1 miesiąc temu
Reply to  Absolwent

Leoś z Czarnek? Kto tak uważa to właściwie skończona dyskusja. Willa+ itp

Absolwent
1 miesiąc temu
Reply to  Gosia

Do Ciebie „ Małagosiu”, nie pisałem !!! Więc schowaj sobie Twoją tajemną wiedzę na temat „Willi +” rodem z TVN I TVP oraz komentarz bardzo, bardzo głęboko skoro nie odróżniasz gówna od czekolady i karmisz się propagandą !!! Już się nie mogę doczekać kolejnej POpulistycznej komisji śledczej „Willa+”, aż dziw, że jeszcze nie powstała. A ministra skoro taka dobra niech przekaże środki na SP5, która popada w ruinę i basenem przy SP 10. Mógł jej Bożek pokazać niszczejący budynek SP5, na który nie ma żadnego pomysłu poza sprzedażą terenu kolejnemu patodeweloperowi oraz pusty teren poć budowę basenu przy SP10. Bo ta wizyta była o niczym, jak Twoje domysły.

Jan
1 miesiąc temu
Reply to  Absolwent

Chyba Republikę i Trwam oglądasz. Bo bzdury totalne piszesz

Absolwent
1 miesiąc temu
Reply to  Jan

Ja nie – dzbanie jesteś kolejną osobą, która wpiernicza się między wódkę, a zakąskę !!! Widzę rodzice nie nauczyli kultury, ale inteligenci powiatowi tak mają !!! No cóż moje bzdury i wnioski więc nauczyłem się z nimi żyć !!! Ale widzę Ty karmisz się tym, co mówią elity „praworządność”, odmieniana przez wszystkie przypadki. Nie trzeba oglądać telewizji, aby wyciągnąć pewne wnioski, które nasuwają się same. Ele, jak się Jasio lubi karmić papką, to Jasia sprawa !!! Powodzenia w pisaniu na Berdyczów, jak wiesz, co to znaczy !?

mieszkanka ci ja
1 miesiąc temu
Reply to  Absolwent

co ma wiara i wartości do wyboru. Zobacz, jakiego przebierańca i oszukańca mieliście do tej pory – jakoś nie przeszkadzało. Nawet Wam się podobało kręcenie własnych lodów i bieganie za poparciem. Myślicie, że te poikniki i cyrki były dla Waszego dobra? Nie dla realizacji własnych interesików jednej rodziny. Gdzie zatem wartości? Bycie organistką i radną można pogodzić. Trzeba dać szansę młodej osobie, a nie oceniać na starcie.

Absolwent
1 miesiąc temu

Niestety po tym zdjęciu i wypowiedziach widać, że pani Aneta wiarę i wartości schowała sobie do kieszeni na czas wyborów, aby dorwać się do koryta!

Gosia
1 miesiąc temu
Reply to  Jasiek

Tylko nie PIS. Tego się trzymajmy.

Ada
1 miesiąc temu
Reply to  Gosia

Tylko nie szemrana koalicja 13 grudnia.

Jan
1 miesiąc temu
Reply to  Ada

Tylko nie złodzieje i kłamcyz Pis

Jan
1 miesiąc temu
Reply to  Ada

Szemrany to PIS. Sprawy karne jedna za drugą. Takich mieliśmy uczciwych posłów

Skąpiec
1 miesiąc temu
Reply to  Jan

To są wybory samorządowe, a nie parlamentarne, a Ty dalej żyjesz wyborami parlamentarnymi i obietnicami Tuska, który na nic nie ma pieniędzy !!!

Anonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  Galerianka

GALERIA- to marzenie jak i pozostałe WIZUALIZACJE, typu pasaż na Serbinowie, KŁADKA nad Wisłostrada na które wydano pieniądze z budżetu.

Brygadzista
1 miesiąc temu
Reply to  Galerianka

Na budowie mam etat przy dociepleniach i wykończeniach Robimy prawie całą Polskę od morza do Tatr, jedzenie i dach na koszt firmy a w weekendy wracamy do domu, zarobisz więcej niż w galerii

Bzyk
1 miesiąc temu
Reply to  Brygadzista

Tylko do tego się nadajesz

Brygadzista
1 miesiąc temu
Reply to  Bzyk

Ja tu mam konkretną oferte pracy powyżej średniej krajowej a ty pewnie siedzisz u mamusi na garnuszku i z jej renty czy emerytury sępisz na szlugi i browary nygusie – takich obiboków jak ty jest jeszcze wielu

Bob Budowniczy
1 miesiąc temu
Reply to  Brygadzista

A widzisz jeździsz PO całej Polce bo w Tarnobrzegu nie ma roboty! Zostań V-ce na koszt podatnika, takim to skarbem z Dymitrowa obdarował Bożek mieszkańców Tarnobrzega.

Brygadzista
1 miesiąc temu
Reply to  Bzyk

Podejrzewam że pewnie nawet auta ani kobity nawet nie masz bo cie nie stać

Piwosz
1 miesiąc temu
Reply to  Brygadzista

Niom, żony się kupuje. Im większa lalka tym więcej kosztuje a potem musisz ją utrzymywać bo lalce wydaje się, że świat krąży wokół nich. Im większa lalka tym większy pusty ma łeb.

łysy
1 miesiąc temu
Reply to  Piwosz

Dokładnie! baby to straszne materialistki pamiętam lata 90te jak wystarczyło że facet miał rower górski /ewentualnie poloneza/ i był „przystojniejszy od diabła” jak to sie wtedy mówiło do tego 50cm w bicu i baby na to leciały a teraz to tylko gruby portfel sie liczy i gest

Bob Budowniczy
1 miesiąc temu
Reply to  Brygadzista

Sam Nick mówi wiele Bzyk robi co chce i bzyka gdzie chce, a Ty nawet jak masz kobitkę, a wiecznie na robocie, to pewno masz i szwagra ! Tak się kończą takie budowlane eskapady 😉

pracownik
1 miesiąc temu
Reply to  Brygadzista

Tylko trzeba chcieć pracować. Leniom nic nie odpowiada. Najlepiej pracą sie nie skalać, a pieniądze z górnej półki.

Ada
1 miesiąc temu
Reply to  pracownik

A na szparagi nie łaska? Niemcy czekają.

łysy
1 miesiąc temu
Reply to  Ada

Jedź na szparagi kto ci broni a nie wysyłasz innych

Bob Budowniczy
1 miesiąc temu
Reply to  pracownik

Dlatego Bożek i jego świta pcha się do koryta!

Piwosz
1 miesiąc temu
Reply to  Brygadzista

A ile godzin dzienni trzeba zapier….ć? Po 12, po 14 ?

Ministrant
1 miesiąc temu
Reply to  Galerianka

Pani Aneta przyszła radna z Zakrzowa wie jak to zrobić, ale niestety nie powiedziała nikomu i trzyma tą wiedzę w sekrecie.

Janek
1 miesiąc temu

Jestem ciekaw, jakie to oszczerstwa chce pleść miłościwie nam panujący? Prezydent sam w TN chwalił się, że nikogo nie hejtuje, ale już widzę, że tylko to potrafi. Ale czego się spodziewać? W poprzedniej kadencji mizdrzył się do PISu, a pluł na KO. A teraz pięknie pozuje i łasi się za poparcie ministry edukacji, która nawet go nie zna. Himalaje hipokryzji Panie prezydencie.

Kończ Waść, wstydu...
1 miesiąc temu

Widzę, że Prezydent naprawdę nie ma co robić i tylko konferencje w głowie. Prawda jest taka, że 5,5 roku fatalnej prezydentury nie przykryje żadna konferencja. I choćby miał nago przebiec wokół Jeziora goniony przez Gęś Pipę w wiwatach seniorek z Klubu Seniora, to i tak nic to nie da. Ale przynajmniej byłaby radocha dla babć xD

wit
1 miesiąc temu

Fatalnej? Mam inne zdanie. Jaszcze nigdy tyle się nie działo, mimo niesprzyjających okoliczności. Rządy PISiorów nie pomogły, a teraz idioci chcą świadomie wepchać Tarnobrzeg w łapy Kalinków, Pekarowej, Kłeczkowej, Maślanki czy Stasiaków. Oni potrzebują stołków. Nowaka wypchali, bo sami niewybieralni. Myślicie, że jakby on nie był kandydatem PISu to PIS nie wystawiłby w Tarnobrzegu Kalinki? Trzeba być naiwnym lub głupim. I tak dośc już wstydu, że jesteśmy na zacofanym Podkarpaciu.

Ada
1 miesiąc temu
Reply to  wit

Wyjedź, nie mieszkaj tutaj. Ja kocham Podkarpacie za przyrodę, bogactwo kultury i przyjaznych ludzi.

Obserwator
1 miesiąc temu
Reply to  Ada

… o bardzo małym rozumku. To pokazują w każdych wyborach głosując na PIS.

Apolityczny
1 miesiąc temu

Czy na konferencji wystąpi razem z Łukaszem Mędrykowskim – przewodniczącym tarnobrzeskich struktur partii .Nowoczesna? Lub czy przyjedzie chociaż ktoś z centrali (może być z KO lub Lewicy), aby podkreślić całkowitą niezależość i apolityczność Dariusza Bożka. W sumie to Mirek Pluta z PO też mógłby być

Disco-polo fan
1 miesiąc temu

Czy oprócz tego zadeklaruje Pan budowę trzypoziomowej dyskoteki dla tarnobrzeżan z programu Norberta Kolano? Wszak z takim viceprezydentem to pomysł trafiony w dziesiątkę =D Pan w blasku fotografów z Echa Dnia, a pan Michał byłby wodzirejem!

TaaaaK.
1 miesiąc temu
Reply to  Disco-polo fan

Już widzę oczami wyobraźni te 3 poziomy ale…. tu niespodzianka – zanurzone w wodach jeziora!!! Taka truskawka na torcie w naszym podwodnym miasteczku

Dość
1 miesiąc temu

Sorry, ale jak Pana widzę….to prędzej mi kaktus na dłoni wyrośnie, niż na Pana zagłosuję. Proste.

szym
1 miesiąc temu
Reply to  Dość

Na razie to wam gula rośnie. Słychać wycie. Wyśmienicie.

Mieszkaniec ul. Sztygarów
1 miesiąc temu

Sąsiedzie, a może powiesz coś na temat prokuratorskich zarzutów dla Mirka? Może coś na temat spalarni śmieci? Może coś o tych anulowanych pożyczkach lub dotacjach dla swoich? Bo tak dziwnie milczysz w tych tematach? No tak, łatwiej gadać bzdury o kontrkandydacie…

Anonimowo
1 miesiąc temu

.. i powiedzieć czy rzeczywiście dług to ponad 144 ml zł, i jak będzie spłacany.!?

obserwator
1 miesiąc temu

podpisz się, to Co odpowie. Nie podszywaj się pod mieszkańca

szym
1 miesiąc temu

Dostałem ulotkę Nowaka. Piszę w niej półprawdę. Piszę, że na innych niż DB kandydatów głosowało 67% wyborców a nie napisał, że ponad 71% zagłosowała przeciwko kandydatowi za którym stoi PiS.

Ada
1 miesiąc temu
Reply to  szym

Trzeba umieć czytać ze zrozumieniem…

Magda
1 miesiąc temu
Reply to  Ada

No właśnie, polecamy Pani się tego nauczyć.

Gosia
1 miesiąc temu
Reply to  Ada

Aleś Ty mądra….

obserwator
1 miesiąc temu
Reply to  szym

Nowak i jego kościółkowe żołnierzyki wiedzą jak używać manipulacji. Formacje KK robią swoje.

Emeryt
1 miesiąc temu

Pomimo, że w mieście nic nie zmieniło się na plus, chce Pan oddać szpital wojsku, nie przybyło miejsc pracy, moje dzieci i wnuki stąd wyjechały, MKSy kursują raz na godzinę i są po prostu gruchotami, jakość dróg woła o pomstę do nieba, targowisko mamy gorsze niż na Ukrainie, obsadza Pan stanowiska ludźmi niedoświadczonymi i zwyczajnie głupimi, nie zrealizował Pan wielu obietnic i projektów, wywala Pan pieniądze w utopijne centra sportowe gdzie korzystać będą nieliczni, praktycznie zlikwidował Pan tarnobrzeską koszykówkę, ośmieszył Pan nasze miasto w oczach wielu, jedyny Pański talent to fotografowanie się, ma Pan i Pański vice wiele za uszami, galeria a raczej płot od trzech lat zdobią centrum mojego miasta, za tą jedną zjeżdżalnię nad Wisłą co ma być placem zabaw….

to ja i tak na Pana zagłosuję, bo są potańcówki w lecie i morsowanko w zimie. A nie sorry, miałem jakąś zaćmę… Co ja w Panu widziałem 5 lat temu? Teraz drugi raz głupi nie będę.

proboszcz
1 miesiąc temu
Reply to  Emeryt

Skąd ta pewność?

Mietek
1 miesiąc temu
Reply to  Emeryt

Rzeczywiście jesteś głupim i do tego ślepym emerytem skoro nie widzisz zmian. PIS też ci dawał wyciągając z tywojej kieszeni, a ty się cieszyłeś. Pomyśl czasem, jak masz coś w głowie. Prześledź program DB – na tynainfo była analiza krytycznego dziennikarza, zobaczysz, że prawie wszystko zrealizowane. Do głowy by mi nie przyszło trzymać tu dzieci i wnuki. Daj im żyć po swojemu i gdzie chcą. Kto powiedział, że młodzi mają żyć przy rodzicach? Ale młody obiecuje gruszki na wierzbie lub realizacje tego, co już się dzieje lub jest zrobione. Nikt ci tyle nie da, ile może ci obiecać. Ale głupi to kupi.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Mietek

Bezczelnie łżesz jak pies , kłamiesz i oszukujesz .

Co do tego niby ” audytu” dziennikarskiego to wszyscy wiedzą że to IRONIA była
tylko tacy tępi nie załapali !

……?
1 miesiąc temu
Reply to  Mietek

Krytycznego dziennikarza. Ale się uśmiałem.

PIPA
1 miesiąc temu

A może będą rozdawane maseczki – maseczki które odrzuciły państwa min:, Belgia, Holandiabo nie spełniały norm, europejskich jednym słowem nie chroniły człowieka, a unas były rozdawane za darmo, bo rzekomo chroniły przed wirusem. O IRONIO LOSU.!!

Anonimowo
1 miesiąc temu

PRZEZ PIĘĆ LAT , urzędnicy odpowiedzialni nie mieli czasu na remont parkingu przy szaletach miejskich, i takie nieroby mają dalej pracować w urzędzie? NIGDY WIĘCEJ.!!

droga Redakcjo NW24
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo

przeglądałem dane poparcia kandydatów w poszczególnych komisjach wyborczych i odkryłem coś co mną mocno poruszylo i mam nadzieję że będzie tematem śledztwa nie tylko dziennikarskiego. Średnie poparcie dla DB wynosiło pomiędzy 30 a 40% ale było miejsce gdzie poparcie to wyniosło 80%(OSIEMDZIESIĄT !!!) To zakład Opiekuńczo_Pielęgnacyjny na Dekutowskiego ….Wiekszość z was pewnie nie wie co to za miejsce ale ja miałem tam kogoś z rodziny i wiem że większość pensjonariuszy ma tam bardzo ograniczony kontakt z rzeczywistością. Wygląda na toże ci biedni, chorzy ludzie zostali nieludzko i bezczelnie wykorzystani. Uważam że jest to sprawa do wyjaśnienia przez Was ale i przez media ogólnopolskie

Mieszkanka
1 miesiąc temu

To zupełnie jak w domach opieki paliatywnej oraz DPS prowadzonych przez zakonnice Duda w ostatnich wyborach miał 100 %. . Przypadek? Nie sądzę!!

Ala
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkanka

Podaj konkretnie w których miastach i jakich domach. W Tarnobrzegu masz czarno na białym.
Precz z Bozkiem Koniec z baletami.

Wnuczku zabierz babci dowód bo po wyborach okaże się że do końca przetańczą nasze miasto.

Xxx
1 miesiąc temu
Reply to  Ala

Proszę pierwszy lepszy wynik z PKw. Nie trudno sobie poszukać.

inbound2939710524505850878
Xxx
1 miesiąc temu
Reply to  Ala

Druga część

inbound5300943365562513212
Stanisława
1 miesiąc temu

Niedoszła radna BZ, miała również w tym miejscu niezły wynik.

anonimka
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo

idź i zapytaj dlaczego? Nie na wszystko są środki, nie na wszystko można środki pozyskać. Nie sztuka wydawać środki własne. Wystarczy tylko pomyśleć. A poza tym dlaczego nie masz pretensji do kiełba , że robił kibel i nie wyremontował parkingu? Mógł to zrobić, bo niczym innym się nie skalał.

Top
1 miesiąc temu

Dariusz z Krosna zebrał Tęgie baty dziś w debacie

Mariusz
1 miesiąc temu
Reply to  Top

Oj, Łukasz akurat wyglądał jak wystraszony uczen. Zginął intelektualnie przy DB. Sorry Łukasz, z czym do ludzi 😉

Franek
1 miesiąc temu
Reply to  Mariusz

Chyba oglądaliśmy inną debatę

proboszcz
1 miesiąc temu
Reply to  Franek

Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.

Głosuję na Nowaka !
1 miesiąc temu
Reply to  Mariusz

Pozwolę sie nie zgodzić. Łukasz nie obiecuje gruszek na wierzbie, nie rzuca słow na wiatr jak Bożek. Mówi jak jest na daną chwilę. Dobrze wiemy ile z tego co Bożek mówił tu i w debacie prezydenckiej jest rzeczywistością a ile kłamstwem . A to ile oni od Bożka chcieli zrobić i jakie mieli dobre chęci to nikogo to nie obchodzi, oceniamy po owocach

Franek
1 miesiąc temu

Poza tym, Bożek nie mówi całej prawdy. Np. temat spalarni śmieci, który według niego „nie jest otwarty, ani nie jest zamknięty”. A tak na serio, to do tej pory lobbował za powstaniem spalarni nad jeziorem.
Schował temat, bo jest niewygodny przed II turą wyborów.

Obserwator
1 miesiąc temu
Reply to  Franek

Właśnie nie lobbował i dlatego ignoranci ugrali wśród nieuków referendum

Gosia
1 miesiąc temu

Ale jest z PIS. A PIS w tej kadencji ma niewiele do powiedzenia

AGata
1 miesiąc temu

To oceń po owocach, wszędzie widać zmany na lepsze. Na każdej ulicy, na obwodnicy, na osiedlach, nad jeziorem. Nie da się zakrzyczeć rzeczywistości. Tylko ludzie przyjezdni potrafią docenić zmiany, mieszkańcom ciągle coś nie tak, za mało, za dużo, nie tu, można inaczej….

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  AGata

W tym problem
” Tylko ludzie przyjezdni”

A KTO KÓPVA wybiera bożka ???
mieszkańcy czy turyści ???

Spierd??? na drzewo z tymi przyjezdnymi turystami ,

oni tu podatków nie płacą, nie spłacają kredytów, pożyczek,
nie płacą za wodę, śmiecie itd .

Wypierd???? Z TYMI przyjezdnymi i turystami ?

AGata
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

To że jesteś idiotą i chamem pokazujesz na każdym kroku

Yossarian
1 miesiąc temu

Ta konferencja to przez to, że musieli napisać na karteczce współpracownicy co Nowakowi odpowiedzieć, bo samemu na debacie się nie było w stanie nic sensownego wymyśleć?

Marek
1 miesiąc temu
Reply to  Yossarian

A Nowak z kartek nie korzystał? bądź sprawiedliwy.

Roman
1 miesiąc temu

Ale wyłonilo się hejterow z PiS nie ma pracy w siarkopolu i robią wszystko żeby Łukaszek ich przygarnął.

Janek
1 miesiąc temu
Reply to  Roman

A co słychać na szczęście u byłego kierownika ARiMR?

Kaśka
1 miesiąc temu
Reply to  Roman

O tak. Rzuca się w oczy, że presji już nie wytrzymują i jedynie potrafią siać frrment wyborcy PIS

Franek
1 miesiąc temu
Reply to  Kaśka

Plotki krążą takie, że w ostatnim tygodniu w UM zwiększyło się zużycie papieru toaletowego

Mnich
1 miesiąc temu
Reply to  Franek

Nie tylko, wazeliny w mieście też brakuje!!

Urzędnik
1 miesiąc temu
Reply to  Franek

Od kogo usłyszałeś tą plotkę ? Pewnie od baby pod kościołem albo na bazarze

Gosia
1 miesiąc temu
Reply to  Roman

Oj Taaak. Najwięcej bezrobotnych głosowało na PIS

brzoza
1 miesiąc temu

Dlaczego prezydent w godzinach pracy,kiedy powinien załatwiać sprawy miasta i mieszkańców,w godzinach sprawowania jeszcze urzędu robi kampanię i organizuje konferencje?

meloman
1 miesiąc temu
Reply to  brzoza

Jak zaczniesz kiedyś pracować to dowiesz się co to jest urlop.

Edziu
1 miesiąc temu
Reply to  meloman

No to ma sporo dni urlopu skoro wystarcza mu na dwie tury wyborów…

Wreszcie
1 miesiąc temu

Wreszcie na gościach nie jest taki uśmiechnięty

wiedzący
1 miesiąc temu

Prośba do redakcji NW24. Z dobrze poinformowanego źródła wiem, że Pluta nadal będzie wiceprezydentem tylko zamiast inwestycji będą to sprawy społeczne i oświatowe. Prezydent Bożek na ostatniej konferencji przedstawił kandydata na swojego zastępcę który ma przejąć obowiązki Pluty. Proszę zatem o zadanie pytania czy Pluta pozostanie w urzędzie tylko zmienią się jego kompetencje.

proboszcz
1 miesiąc temu
Reply to  wiedzący

Podobnie proszę o zadanie pytania Łukaszowi – jaki będzie zakres obowiązków Pani AP jako wiceprezydent.

Wyborca
1 miesiąc temu
Reply to  wiedzący

Prośba do redakcji. Z dobrze poinformowanego źródła wiem, że Nowak chciał być prezesem Spółdzielni Siarkowiec, ale go zmusili do startu, bo żaden tarnobrzeski pisior nie ma szans w wyborach. Ale szykują desant na stanowiska- Kalinka na wice, Stasiak do WORD, Maślanka skarbnik, Kłeczkowa dyrektor LO…. Podoba się? Proszę zatem docisnąć Nowaka o potwierdzenie informacji

Ewcia
1 miesiąc temu
Reply to  Wyborca

😀 😀 😀 co za kretyn wymyślił te bzdury? Fajny sztab ma Bożek… taki z ogromną wyobraźnią 😀

Roman
1 miesiąc temu

Droga redakcjo poziom komentarzy jest żenujący. Mam nadzieje że w Internecie nic nie ginie i będzie możliwość wyśledzenia komentujących.

Mieszkaniec
1 miesiąc temu

Patrząc na to co dany prezydent może załatwić dla TBG. Nowak nie staruje z Pis bo mu wstyd. Marszałek będzie z Pis ale rząd wojewoda już jest z PO-PSL-Lewica a oni popierają Bożka. Wydaje mi sie że po wyborach Bożek spokojnie dogada się i z Pis jak wcześniej.

Mieszkanka
1 miesiąc temu

Tak, że ten.

FB_IMG_1713254407387
Stop
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkanka

Spalarnia

Fot.2.-768x513
proboszcz
1 miesiąc temu
Reply to  Stop

Tak, ale u Lucjusza. Dajmy mu zarobić!

Glosuje na Łukasza
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkanka

Twoim tokiem rozumowania Bożek ma też nikłe szanse i nie wygra, bo dostał tylko 32,79% hue hue hue

Bez-tytulu
proboszcz
1 miesiąc temu

40% nie głosowało oni na jednego ani na drugiego. Odpiwiedz sobie na pytanie czy te 40% zagłosuje za PiSem?

S, ZERODMIESCIE
1 miesiąc temu

TEN CZLOWIEK JEST ODREALNIONY OD RZECZYWISTOSCI WG NIEGO BEZROBOCIE W MIESCIE ZNACZNIE SPADLO, A STREFA PRZEMYSLOWA ROZWIJA SIE TYLKO PYTAM Z KTOREJ STRONY, NIECH ON SOBIE SPROBUJE ZNALEZC DOBRA PRACE? BEDZIE MIAL KU TEMU ZA TYDZIEN, JAK JUZ KORYTO W BIALYM DOMU SIE SKONCZY, OPOWIADA BAJKI OBIECUJAC LUDZIOM CUDA NA KIJU, KTO GLUPI TEN TO KUPI

Bożena
1 miesiąc temu

No nie idzie się nie zgodzić

Robin
1 miesiąc temu

Ta opalenizna prezydenta Bozka to wynik pobytu w Turcji czy pobyt w Tarnobrzeskim solarium? Proszę uważnie posłuchaś tych osobników. Po pierwsze primo. Środki będą rozdawane uczciwie czyli Nowak dostanie tyle co Bożek. Bożek dostanie na seniorów i małych emigrantów a Nowak może na inwestycje bo w odróżnieniu od Bożka wie co to inwestycje a co konsumpcja. Po drugie primo. Po drugiej kadencji Bożka wice wojewoda już nie popełni gafy bo Bozek z emerytami już całkiem przetańczy Tarnobrzeg. Będzie w nim urzedował burmistrz tak jak proroczo (?) stwierdził wojewoda. Po trzecie primo. Jedyną osobą która powinna wstydzić się pokazywać bublicznie to jest prezydent Bożek. On powinien się tylko pokazywać na tle dworca PKP i Szpitala Wojewodzkiego w Tarnobrzegu. Te dwa obiekty obrazują doskonale prezydenturę Bożka. Nie było dobrego gospodarza przez ostatnie lata w mieście i dlatego nie mamy dworca PKP I połączeń kolejowych z krajem, Nie mamy oddziału wewnętrznego w szpitalu już 3 rok !!! nie mamy dalej stacjonarnego punktu poboru krwi. Nie mamy pogotowia ratunkowego bo za prezydentury Bożka to nasze wchłonął Mielec. TYM SIE PREZYDENT NIE POCHWALIŁ W OBECNOŚCI WOJEWODY I jeszcze jedno proszę nie mówić za wszystkich mieszkańców miasta. Ja się wstydzę że MOJE MIASTO nie miało prawdziwego… Czytaj więcej »

Marek
1 miesiąc temu

Sprawdź dane, są oficjalne. To tylko wycie, że nie ma pracy, coraz więcej firm szuka pracowników. Ale lenie wolą narzekać, bo przyzwyczaili się brać 500+, wyprawki, zasiłki…

Tarnobrzeg nie chce rządów PIS !
1 miesiąc temu

Tarnobrzeg nie chce rządów PIS !

po
proboszcz
1 miesiąc temu

Dobre! Pytanie jest jednak ciekawsze. Jak postąpi 40% wyborców którzy pójdą do urn? Czy zagłosują na „siwego bajeranta” czy na „opcję PiS”?

Glosuje na Łukasza
1 miesiąc temu
Reply to  proboszcz

Co to za elektorat, to tak kłamie jak z nut i pomawia drugiego kandydata. Pan Łukasz nie jest z PiSu. Nie należy do partii i jest niezależnym kandydatem. Trochę uczciwości. A w wyborach prezydenckich i tak nie wybiera się partii.

Bez-tytulu
proboszcz
1 miesiąc temu

Wybiera się człowieka. Wyborcy podejmując decyzję zasługują na informację kogo mogą wybrać w pakiecie. Milczenie w tym temacie Łukasza tylko potwierdza, że to Kamil Kalinka będzie wice.

Wyborca
1 miesiąc temu

Pan Łukasz oszukuje ludzi już na samym początku, nie mówiąc, kto za nim stoi. Schował pisiorów i udaje niezależnego. Poza tym, jak on manipuluje danymi, które ty powielasz to jest ok? A podobne ulotki roznoszone przez przybocznych Nowaka nie są pojawianiem i żerowaniem na głupocie wiernych wyznawców? Nie wierzę, że nie jest to wyrachowanie.

Bożena
1 miesiąc temu

Wiedziałam, że to robota sztabu bożkowego. Ujawnił to na tej swojej pożal się Boże konferencji

Jan
1 miesiąc temu

Nie Tarnobrzeg tylko zydo-komuna która się w życiu nienarobiła i teraz zdrowa i niewyzyta razem z prezydentem Bozkiem chcą dalej tańczyć za pieniądze pozostałych mieszkańców.

Bożena
1 miesiąc temu

Ależ Bożek leje wodę… jak to nauczyciel

Wiktor
1 miesiąc temu

Ale siẹ boją, desant z Rzeszowa i Stalowej woli sciągnẹli.

proboszcz
1 miesiąc temu
Reply to  Wiktor

Do Nowaka nawet podrzędny pisiak nie przyjechał o JarKaczu nie wspominając. A mógł na kwadrans o Tarnobrzeg zahaczyć. No ale każdy niech mierzy swoją miarą.

Bożena
1 miesiąc temu
Reply to  proboszcz

Ale po co mu to? Żebyś miał o czym pisać?

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Wiktor

Cię widzieć na zaraza zawitała do Tbg .

A najzabawniejsza baba ze stalowej .
Przyjżdża miernota kolejna miernota ze stalowej do Tbg popierać postkomuniste ” bezpartyjnego ” – tym razem z PO

a w Stalowej nic nie może ???

Ile jeszcze takie ścierwo że stalowej będzie mówiło kogo w Tbg wybrać ?

Bożena
1 miesiąc temu

Panie Bożek, nosek panu rośnie

proboszcz
1 miesiąc temu
Reply to  Bożena

Łukaszowi chyba brzuch bo marynarka się nie dopina.

Bożena
1 miesiąc temu
Reply to  proboszcz

Taki styl… natomiast kłamstwa to taka mentalność…

Gosia
1 miesiąc temu

Tylko Bożek. PIS już pokazał co potrafi. Przestępcy i złodzieje. Ludowi dali ochłap a sami dla siebie miliony. Niedouczeni iniekompetentni, samo zło.

Bożena
1 miesiąc temu
Reply to  Gosia

Bożek też nam już pokazał co potrafi i co kocha najbardziej (błysk fleszy).

Wiesiek
1 miesiąc temu
Reply to  Gosia

Tylko, że nasz naród kocha złodziei, zawsze ich usprawiedliwi, że chcieli dobrze. Gdyby nie to, dawno nie byłoby PISu

Wiktor
1 miesiąc temu
Reply to  Gosia

Na razie to platforma wypuszcza alimenciarzy. Inaczej zaspiewasz jak dostaniesz w lipcu rachunek za prąd i zatankujesz za 5,19 0,5 l benzyny.

Gosia
1 miesiąc temu

Słychać wycie, znakomicie. Tylko Bożek. PIS miał swoje 8 lat które zmarnował

Fidel
1 miesiąc temu
Reply to  Gosia

Zmarnował?Rozejrzyj się po Polsce .Marnuje to teraz jeb..e PO i ta jego komunistyczna zbieranina.

Gosia
1 miesiąc temu
Reply to  Fidel

Zobacz jak nas zapożyczył. Pokolenia będą spłacać. Gierek to był mały Pikuś

proboszcz
1 miesiąc temu
Reply to  Fidel

Gdzie duża kasa z UE? Gdzie praworządność? Co PiS zrobił poza marnowaniem kasy i podziałem Polaków? Dał pińcetplus. Z naszych wspólnych kieszeni. Bo nie z budżetu partyjnego.

Wiktor
1 miesiąc temu
Reply to  proboszcz

Zobacz jak spadają akcje orlenu,ile firm przenosi się za granice,np do Rumuni.

Janek
1 miesiąc temu

Biedni Ci tarnorzeżanie… zamiast na swoich to głosowali na obcych i teraz .uja mają, a nie ludzi w Sejmiku. I teraz Ci obcy ludzie przyjechali wspierać Dariusza, mimo że i tak .uja załatwią. A wiecie czego? Bo w województwie rządzi PIS – dlatego trzeba wybrać Łukasza Nowaka.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Janek

Nie biedni tylko GŁUPI .

teraz Prz bywa do Tbg cała POSTKOMUNA z SLD, ZSL, PO, KO i reszta czerwonej ZARAZY

ABY bożka popierać
I oglupić mieszkanców !

Jeśli mieszkańcy dadzą się nabrać po raz kolejny na komuchów, oszustów, kłamców z ZSL, SLD, ko. PO itd

to będą dalej okradani przez ZŁODZIEI z prawdy i pieniędzy tak jak obecnie !

Wiola
1 miesiąc temu
Reply to  Janek

I gówno z tego będzie. Sejmik dostaje od rządu. Gdyby to ode mnie zależało dałabym pisiorom tyle, ile oni dawali nie swoim.

kapelan
1 miesiąc temu

Wypominasz Łukaszowi siwy bajerancie zaplecze z PIS a sam otaczasz sie leśnymi dziadami z platformy, psl’u i co najgorsze jakims sbkiem z lewicy… zabieraj Mireczka i nie wracaj!

Jan
1 miesiąc temu
Reply to  kapelan

Najgorzej z PIS trzymać. Tylko wiocha z Podkarpacia ich popiera. To chyba coś znaczy

Misio
1 miesiąc temu

W końcu jakieś konkretne dwa pytania od prasy do jednego z kandydatów. Hipokryzja z jednej i z drugiej strony, walka o stołek dla swoich. Jeden walczy o dosiedzenie do emerytury (składka zdrowotna się zgadza), drugi o miejsce miękkiego lądowania dla swoich kolegów z partii, tu i tu pętla na szyi się zaciska. Szkoda wielka że nie ma na kogo głosować w tych wyborach, że nie zebrała się grupka ludzi którzy naprawdę chcą popracować dla miasta i mają jakieś faktycznie doświadczenie w zarządzanie ludźmi, inwestycjami oraz pozyskiwaniem pieniędzy z zewnątrz. Szkoda.

Bożena
1 miesiąc temu
Reply to  Misio

Wierz mi, że takie doświadczenie ma p. Łukasz. Poza tym jak już mamy wybierać między nimi dwoma (tak wskazała I tura, nie ma się co obrażać), to wybierzmy młodość, świeżość i energię. Siwy bajerant już pokazał na co go stać

Misio
1 miesiąc temu
Reply to  Bożena

Nie mogę wierzyć, za to jestem pewien że gdyby takie doświadczenie miał usłyszeli byśmy o tym w kampanii.. Co więcej obawiam się że wśród swojego zaplecza nie posiada takich ludzi, bo mając takie osoby wypadało by się nimi pochwalić. Proponowany przez prezydenta Bożka nowy vice z opinii jakie otrzymałem na jego temat (niestety ale nie znam człowieka) nie mówią nic o jego wiedzy, doświadczeniu oraz sukcesach w takim zakresie w jakim został zaprezentowany (niczym takim się sam nie pochwalił na konferencji). Gdyby na kartach do głosowania była trzecia opcja „żaden z dwóch powyżej się nie nadaje” obaj dostali by prawdziwą statystykę co o nich ludzie myślą, a tak.. niestety ale wybór jak dla mnie żaden 😉

Szymon
1 miesiąc temu

Poparcie wojewody oraz przedstawicieli koalicji rządzącej jest kluczowe dla naszego miasta. Dlatego DB ma mój głos

Messi
1 miesiąc temu
Reply to  Szymon

Oni to mogą popierać włodarzy i interesy swoich miast – Rzeszowa, Stalowej Woli i tam zabiegać o ich głosy. Nie widziałem jak dotąd poparcia tarnobrzeskiej KO. A to dla Bożka kluczowe i jak dotąd go nie widać … dziwne, że nie zabiega o 19% głosów Tarnobrzeżan.

Bożena
1 miesiąc temu
Reply to  Szymon

Ale pani wojewoda powiedziała, że będzie przyznawać pieniądze sprawiedliwie, więc Łukasz też je dostanie. Dlatego ŁN ma mój głos (przynajmniej jest młody i ma doświadczenie w pracy w samorządzie)

Zyga
1 miesiąc temu
Reply to  Bożena

Jak się nauczy pisać wnioski. Czasu mało na naukę. Wygląda na wystraszonego.

Buuuuu
1 miesiąc temu

Więcej takich konferencji Bożka i chłopina sam się pogrąży.Jak takie coś było prezydentem to naprawdę nie kumam.

proboszcz
1 miesiąc temu
Reply to  Buuuuu

Jak takie coś jak ty potrafi pisać w necie i ma prawo głosu? Nie kumam.

Donek serduszko
1 miesiąc temu

Obecny powinien już dać sobie spokój i robić to co mu najlepiej wychodzi, czyli kawka i serniczek w kawiarni. Teraz czas na młodego i ze świeżym podejściem.

Szymon
1 miesiąc temu

Zgadzam się, dlatego czas na pana Szczytyńskiego!

Longinus
1 miesiąc temu

No ja wymiękam jakiż to jest żałosny facet. Kogo tu jeszcze sprowadzi? Pani Minister, Państwo wojewodowie i jakaś taka, nie wiem nie usłyszałem kto zacz, przyjechali by poprzeć chłopaczka. Jakoś w TVP Rzeszów to minka Pana Prezydenta jakaś taka inna była. Czy mamy uznać, że samorządność się skończyła i wracamy do czasów sprzed 89 roku jeżeli o namaszczaniu Prezydenta Miasta mają decydować władze centralne (minister Nowacka) lub wojewódzkie, państwo wojewodowie. Panie Darku Pan się nie boi, cały rząd i Platforma za Panem stoi (Norbert pewnie też, czemu Pan go ukrywasz?). Swoją drogą ciekawe, co by było jakby alkomat był w akcji?

Jan
1 miesiąc temu
Reply to  Longinus

Dobrze że PIS to nie popiera bo bylby wstyd. Nigdy więcej PIS

Felek Kartofelek
1 miesiąc temu

Za długa ta konferencja typowe lanie wody jak u nauczycieli

jurij
1 miesiąc temu

Co miałeś z polaka w gimbazie? Trójkę?

proboszcz
1 miesiąc temu

Jak tylko potrafisz poświęcić uwagę na dwuminutowe tiktoki to głosowałeś zapewne na Norberta Kolano. Głosuj więc na Nowaka.

Tomek
1 miesiąc temu

PełOwcom jest taki prezyden na rękę. Dostanie jakiś ochłap na potańcówki i przedszkole dzender bo przecież piniędzy nima I nie będzie .
O szybką kolej z Rzesxowa przez Tarnobrzeg I Radom nie zapyta bo jego gawiedź dalej może jeździć do stolicy okrężnie przez Lublin. O szpital nie zapyta bo to wojewódzki i leczy ufoludków a nie mieszkańców Tarnobrzega. Taki im jest na rękę więc go popierają przed wyborami nie wiedząc dokładnie jak ma na nazwisko i czy jest prezydentem, burmistrzem czy sołtysem

meloman
1 miesiąc temu
Reply to  Tomek

Przypominam, że argument o szpitalu nie jest dobry dla zaplecza Łukasza Nowaka. Szpital popada w coraz większą ruinę pod auspicjami marszałka sejmiku Ortyla, PiS.

Robin
1 miesiąc temu
Reply to  meloman

Tego samego Ortyla którego Bożek odznaczał. Tego samego który na sesji RM obiecywał coś Bozkowi i bezradnymi. A czego prezydent Bożek nie potrafił dopilnować.

Jan
1 miesiąc temu
Reply to  Tomek

Tylko podkarpackie wybiera PIS. I to raczej wiochy nie miasta

Gosia
1 miesiąc temu
Reply to  Jan

Nie tylko podkarpackie. Ależ w obozie Bożka manipulacja… to wasza codzienność?

S, ZERODMIESCIE
1 miesiąc temu

TYLKO PAN NOWAK GWARANTUJE WSZECHSTRONNY ROZWOJ TARNOBRZEGA, DLATEGO TO NA NIEGO ODDAM SWOJ GLOS, BOZEK TYLKO CORAZ TO NOWE BAJKI TWORZY DLA NAIWNYCH BO MU SIE KORYTO PALI, NIGDY WIECEJ DRUGI RAZ NA BOZKA NIE ZAGLOSUJE DOSC BYLO OPOWIESCI PRZEZ 5 LAT O GEJZERACH NAD JEZIOREM, KOLEKCJI DZIKOWSKIEJ, CZWORMIESCIE, Z KTOREGO TARNOBRZEG NIC NIE MA, O NOCACH I DNIACH NA SERBINOWIE,O GALERII W CENTRUM ITP,ITD A GDZIE NOWE MIEJSCA PRACY W MIESCIE?

proboszcz
1 miesiąc temu

Po co nam nowe miejsca pracy w mieście? Wystarczy nam tu dobrze, wygodnie i miło żyć. I wydawać tu kaskę zarobioną w Stalowej, Mielcu czy Gorzycach. Niech tamte miasta tworzą miejsca pracy a my skupmy się na byciu sypialnią, uzdrowiskiem itd.

Anna
1 miesiąc temu

Jedno pytanie red. Morawskiego i…całe wywody nic nie warte 🙂 😉

SIARKOWIEC
1 miesiąc temu
Reply to  Anna

Od której minuty wleciało to pytanie? 🙂

proboszcz
1 miesiąc temu
Reply to  Anna

Oczywiście. Tylko Łukasz jest mesjaszem.

Ddd
1 miesiąc temu

Czy tylko ja widzę tu brak lokalnego poparcia KO. Chyba najpierw trzeba być w dobrych stosunkach na gruncie lokalnym a potem zabiegać o resztę. No chyba że prezydent nie potrzebuje glosów radnych z KO

proboszcz
1 miesiąc temu
Reply to  Ddd

Poczekaj. Na pewno nie poprą Łukasza.

Longinus
1 miesiąc temu
Reply to  Ddd

Lokalne PO pewnie trochę rozbite. Gdyby Norbert nie uparł się by startować w wyborach, to pewnie ich kandydat byłby w II turze. Poza tym Norbert swoją kampanię oparł na atakowaniu Bożka (jeszcze na długo przed kampanią) z przyczyn taktycznych i pewnie osobistych (pamiętliwy chłop). A co najważniejsze poparcie od Norberta to pocałunek śmierci dla Dariusza. Ale jak Bożek wygra to oczywiście będą go popierać jak będzie realizował ich żądania. A będzie bo zaciągnął bardzo poważne zobowiązania (cała ekipa wojewodów, Minister Nowacka) i oni mu nie odpuszczą, nie stać ich na wizerunek pożytecznych idiotów. Poza tym jak lokalne PO dostanie prikaz z góry, to ruki po szwam. A u Ortyla pewnie jest spalony i ciężko mu będzie współdziałać z Sejmikiem.

Top
1 miesiąc temu

Brawo dla red. Morawskiego , jedno konkretne pytanie i całe to smutne pieprzenie zostało spuszczone w kiblu

SIARKOWIEC
1 miesiąc temu
Reply to  Top

Od której minuty wleciało to pytanie? 🙂

proboszcz
1 miesiąc temu
Reply to  Top

Konkretne pytanie? Mieszkaniec TTBS go podpuścił nieco. Nie chodziło o rozliczenie roczne a półroczne. Za okres czerwiec-grudzień. Mieszkańcy masowo zaniżają swoje zużycia czy zaliczki a później kwiczą bo dostają dopłaty. Ja np. za gaz czy wodę zaliczki wolę delikatnie zawyżyć płacąc co miesiąc lub dwa nieco więcej niż borykać się z wizją dopłaty. Prąd mamy rozliczany w miarę regularnie co 2 miesiące i zastanawiamy się czy nie przejść na rozliczenie 1xmies elektroniczne, bo zdarzają się spore różnice miesięczne. Po to by móc jeszcze lepiej zapanować nad budżetem.

Paweł
1 miesiąc temu
Reply to  proboszcz

Ujadasz jak zwykły wściekły pies …
Już nawet nie wiesz co masz napisać żeby obronić gościa którego nikt w mieście nie trawi za jego charakter i arogancję ukrytą pod przykrywką miłego dziadka.
Niezłe musisz mieć profity z tego szczekania.
A o TBS nie masz pojęcia żadnego więc nie zabieraj głosu bo to świadczy tylko o nie znajomości tematu i cwaniactwie. Pleciesz co tam Ci huczy w głowie ale sensu w tym nie ma. Taki niezbyt inteligentny jesteś, na ale nick jaki sobie wybrałeś też wiele mówi.

Edward
1 miesiąc temu

Oj, chyba grunt się pali pod nogami prezydentowi. NIE, NIE, NIE. Miał Pan swoją szanse.

Mika
1 miesiąc temu
Reply to  Edward

Jaki grunt się pali pod nogami???? Prezydent Bożek miał swoją szansę i ma nadal. To człowiek dobry, uczciwy, ciepły, empatyczny, dobroduszny, bezinteresowny, grzeczny, komunikatywny, troskliwy, uczuciowy, wyrozumiały i życzliwy. To człowiek o wielkim sercu z duszą anielską. Taki powinien być Prezydent Miasta Tarnobrzega. Idźmy na wybory i rozsądnie zagłosujmy.

Alf
1 miesiąc temu
Reply to  Mika

Miastu nie jest potrzebny lanser tylko człowiek z pomysłami na przyszłość.

Alf
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

Bezinteresowny ??? Zwłaszcza po maksymalnej podwyżce na jaką prawo pozwala na jaką się zgodził. Dla mnie to pazerność w tym biednym mieście

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Mika

Łżesz kobieto !

Longinus
1 miesiąc temu
Reply to  Mika

No, aż tak kpić z człowieka, to nie można, nie można.

jurij
1 miesiąc temu
Reply to  Edward

Grunt i widmo wtopy kasy swojej i swoich kolegów to grozi obydwu stronom. Jedna posunie się nieco dalej ale druga będzie trzymała fason. Co do tego wątpliwości mieć nie możemy. Każdy ma swoje asy w rękawie i każdy ich użyje kiedy będzie taka konieczność. Obserwuj czwartek szczególnie. W piatek też może być ciekawie jeśli tylko ŁN wypali z kolejną „piaskownicą”. Wszak haki są lubiane szczególnie przez PiS. Wiem też, że w drugą stronę kontrhaków nikt nie lubi dostawać. Ośmiorniczek w UM nie było za czasów DB, Prezentów, zegarków też nie. Ale są rzeczy o których wiedzą nieliczni. To czym strzela DiM to kapiszony.

Zibi
1 miesiąc temu

Bozek zenada chlopie nawet Tusk ci nie pomoze

jurij
1 miesiąc temu
Reply to  Zibi

Spokojnie, Twój wymarzony Tusk przyjedzie 20go kwietnia w przeddzień wyborów. Nawet dziennikarze będą mogli zadawać pytania.

Zibi
1 miesiąc temu
Reply to  jurij

Jurij najlepiej popros lukaszenke aby go wsparl

jurij
1 miesiąc temu
Reply to  Zibi

Do Łukasza nawet marszałek Ortyl się nie pofatyguje. Nie mówiąc o kimś niższego szczebla ministra..a zapomniałem, minister żaden z poparciem nie przyjedzie na pewno. Bo tyle PiS znaczy dla większości prawdziwych Polaków.

Bożek musi odejść
1 miesiąc temu

Precz z Bożkiem

jurij
1 miesiąc temu

Precz z preczem.

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu

Szkoda że papa smerf nie pokazał zestawienia Bożek kontra pozostali kandydaci startujący w wyborach na prezydenta.:)

Wiki
1 miesiąc temu

Wspomnicie, wygra Prezydent Bożek. Tarnobrzeżanie mądrze wybiorą. Wyluzujcie z tym chamskim hejtem. Jakie możliwości ma radny Nowak to pokazal podczas sesji, gdy urządził pokazówkę w sprawie remontu piaskownicy za 4,5 tys zł . Każde osiedle dysponuje w ramach budżetu osiedlowego kwota 50 tys zł która można na takie potrzeby przeznaczyć, ale lepiej urządzić spektakl na sesji i grać pod publiczkę. Bajerantem niestety ale jest Nowak.

jurij
1 miesiąc temu
Reply to  Wiki

Wygra, o ile część mieszkańców nie da się zmanipulować tą przysłowiową piaskownicą. Radny gdyby tylko chciał to by te 4,5 tysiąca przeznaczył na tę piaskownicę i okoliczni mieszkańcy nosili go na rękach. To raptem góra 4 jego diety spośród ponad 60. No ale widocznie trudno było.

Bożena
1 miesiąc temu
Reply to  jurij

I w ten sposób można załatwiać wszystkie sprawy osiedla, bo dlaczego nie? Powiem więcej, kiedy Bożek nie otrzymał dofinansowania, to też mógł pokryć go z własnej kieszeni… no przecież przez 5,5 roku trochę naszej kasy wpadło mu do kieszeni… i co więcej drugą kadencję miałby pewną, bo tarnobrzeżanie nosiliby go na rękach.

S, ZERODMIESCIE
1 miesiąc temu

NAWET NIEKTORZY TUTAJ CZEPIAJA SIE NOWAKA ZA JEGO UBIOR PODCZAS DEBATY W TV RZESZOW, PAN NOWAK TO MLODY CZLOWIEK I JEMU W KAZDEJ KREACJI JEST OK, NAJWAZNIEJSZE ,ZE WYGLADAL SCHLUDNIE I SWIEZO, O CZYM BOZEK TYLKO MOZE POMARZYC BO WYGLADAL NA BARDZO NADETEGO W TYM JEGO ,,UNIFORMIE,,NO ALE COZ TO STARSZY PAN NIE WSZYSTKO MU WYPADA

Wiki
1 miesiąc temu

Spokojna twoja rozczochrana i tak wygra Pan Prezydent Dariusz Bożek

aldona
1 miesiąc temu
Reply to  Wiki

Jak już piszecie o stroju to kupcie Lisowi jakieś normalne buty bo wyglądał wieśniacko jak amant z dyskoteki w Chodkowie.

jurij
1 miesiąc temu
Reply to  aldona

I takich wyborców, bywalców i znawców mody z Chodkowa nam nie trzeba. Oni niech sobie na Łukasza głosują. Wszak mamy wolność wyboru, którą każdy powinien sznować.

Krzychu
1 miesiąc temu
Reply to  Wiki

No ja mam problem bo żona bankowo zagłosuje na Bożka a ja na Nowaka i co mam zrobić ? Chyba muszę złożyć pozew o rozwód bo jak inaczej

biskup
1 miesiąc temu
Reply to  Krzychu

Dam Wam rozwód. Musicie tylko wybrać czy bez orzekania o winie czy z Twojej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
248
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content