Aktualności z Polskiej Grupy Górniczej – co nowego w największym krajowym koncernie górniczym?

Polska Grupa Górnicza (PGG), lider krajowego rynku górniczego, kontynuuje dostarczanie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie dystrybucji węgla opałowego. Firma regularnie kieruje do sprzedaży w swoim sklepie internetowym około 270-300 tysięcy ton węgla miesięcznie, co stanowi całość bieżącej produkcji. Takie działanie gwarantuje ciągłość dostępności surowca zarówno w e-sklepie, jak i w firmowych składach, co stanowi odpowiedź na pojawiające się w mediach informacje o możliwych brakach węgla w niektórych lokalizacjach. Jakie jeszcze działania wprowadziła firma w ostatnim czasie?

Stabilność dostaw i nowe usługi dla klientów

PGG zwiększa systematycznie liczbę punktów dystrybucji. Obecnie w całej Polsce działa już 198 składów w ramach sieci Kwalifikowanych Dostawców Węgla (KDW). Firma zaznacza, że wszystkie składy KDW oferują bezpłatne wsparcie dla klientów, którzy napotykają trudności z zamówieniem online, co jest szczególnie ważne dla osób starszych lub wykluczonych cyfrowo. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat PGG, możesz skorzystać z tego serwisu – https://biznesalert.pl/tag/gornictwo-w-polsce-pgg/.

Ceny węgla i dostępność różnych asortymentów

PGG informuje, że w ich e-sklepie ekogroszek, popularny wybór wśród użytkowników nowoczesnych pieców z podajnikami, jest dostępny w cenach od 1500 zł za tonę luzem do 1750 zł za tonę w opakowaniach typu big-bag na palecie. Cena groszku zależy od lokalizacji jego wydobycia, z opcjami tańszymi sięgającymi nawet 1320 zł za tonę. Firma oferuje również inne rodzaje węgla, takie jak orzech i kostka w cenach rozpoczynających się od 1200 zł za tonę. W tym miejscu możesz sprawdzić najnowszą cenę węgla – https://biznesalert.pl/tag/ara-wegiel-cena/.

Inicjatywy odpowiadające na potrzeby rynku

Celem PGG jest nie tylko zapewnienie dostępności węgla, ale także dostosowanie oferty do zmieniających się potrzeb i oczekiwań klientów. Rzecznik PGG w wypowiedzi dla jednego z portali podkreśla, że ceny podane w sklepie internetowym są ostatecznymi cenami przy odbiorze zakupionego węgla ze składów KDW, z opcją wyboru przez klienta transportu oferowanego przez skład lub odbioru osobistego.  

Pamiętaj, że Ara węgiel oraz najnowsze informacje na temat Polskiej Grupy Górniczej znajdziesz na portalu biznesalert.pl, który zajmuje się także kwestią wpływu polityki międzynarodowej na ceny energii – https://biznesalert.pl/tag/aleksandr-lukaszenka-co-sie-dzieje/

materiał zewnętrzny

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content