TDK zaprasza na piknik na zakończenie wakacji w piątek 21 czerwca br.

Kosmokwaki, balony, słodycze i szalona zabawa – to plan na piątkowe popołudnie 21 czerwca. Tego dnia odbędzie się piknik na rozpoczęcie wakacji.

Rok szkolny już prawie za nami, czas na odpoczynek i zabawę. Wakacje w Tarnobrzegu rozpoczną się piknikiem na terenach zielonych nad Wisłą. Tarnobrzeski Dom Kultury zaprasza dzieci i dorosłych do wspólnej zabawy. W dniu zakończenia roku szkolnego, czyli 21 czerwca odbędzie się piknik. Głównym punktem programu będzie koncert zespołu KOSMOKWAKI.

Zespół powstał w roku 2000, zadebiutował w telewizji Polsat takimi piosenkami jak „Brum, brum”, „Ene due” czy „Misio komputerowy”, którymi zyskał sobie ogromną popularność wśród dzieci. Kosmokwaki, czyli Kwakot, Monia i Kwanio to trzy barwne postacie, charakteryzujące się niezwykłym wyglądem przypominającym w pewnym stopniu kaczkę, a także bliżej nieokreśloną, fantazyjną istotę z kosmosu. Potrafią również w oryginalny sposób śpiewać – odrobinę kaczym głosem – i tańczyć. Podczas koncertu będą zatem wesołe piosenki, ale także gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Po występie dzieci będą mogły zrobić sobie ze stworami zdjęcie.

Podczas pikniku nie zabraknie także słodyczy, będą konkursy i zabawy, a także warsztaty plastyczne oraz dmuchańce.

Początek pikniku o godz. 16.00. Wstęp wolny.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
1 miesiąc temu

Na zakończenie wakacji

Postaw mi kawę na buycoffee.to
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content