Porażka Siarki w Chełmie

Siarka przegrała z Chełmianką w Chełmie 0:2 (0:1), w meczu 6 kolejki w grupie 4 III ligi. Podopiecznym trenera Majaka tym razem nie udało się odrobić dwubramkowej straty, jak to miało miejsce w spotkaniach z zespołami ze Starachowic i Lubaczowa.

Po przegranej w Chełmie Siarka wylądowała w strefie spadkowej, z dorobkiem 5 punktów i bilansem jednego zwycięstwa, dwóch remisów i trzech porażek. Gorszy bilans mają tylko zespoły Czarnych z Połańca: 1-0-5 i Świdniczanka ze Świdnika: 0-2-4.

O punkt tarnobrzeską drużynę wyprzedzają rezerwy Wisły Kraków, Naprzód Jędrzejów i Wisłoka z Dębicy. Po wygranej z Avią w Świdniku 2:1, na pozycje lidera awansowało KSZO, które do tej pory na swoim koncie zgromadziło 16 punktów. Druga Avia i trzecia Chełmianka mają o oczko mniej.

Chełmianka – Siarka Tarnobrzeg 2:0 (1:0)

0:1 Krawczun 35′
0:2 Tomczyk 52′

Chełmianka: Wilk – Adamski, Sarnowski, Derkacz, P. Cichocki, Mydlarz (46. Kobiałka), Krawczun, Jabłoński (82. Branecki), Urban (73. M. Cichocki), Korbecki (64. Kiebzak), Tomczyk (82. Babor).

Siarka: Raciniewski – Misztal, Marszalik, Wyparło, Płaneta (61. Wacławek), Słowik (61. Matuszewski), Biś, Kaliniec, Nieczyporenko, Kardyś (73. Szkiela), Mróz (88. Zawół).

żółte kartki: Kiebzak – Płaneta, Biś, Wacławek

W ramach 7 kolejki Siarka podejmie w sobotę 6 września rezerwy Korony Kielce, które do tej pory wygrały trzy mecze, jeden zremisowały i dwa przegrały, plasując się na 6 pozycji. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Mariusz
10 miesiące temu

Dno!

Cóż szkodzi obiecać
10 miesiące temu
Odpowiedź do  Mariusz

Wielu wydawo się że są już na dnie póki nie usłyszeli pukania od spodu.

wasyl
10 miesiące temu
Odpowiedź do  Cóż szkodzi obiecać

Odwróć tabelę Siara na czele !!!!!!

3
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x
Przejdź do treści