Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: 20 -lecie Małego Księcia

Październik 21, 2012 8:05 PM

20-lecie działalności obchodził w miniony piątek Zespół Szkół Społecznych nr2 im. Małego Księcia w Tarnobrzegu. Uroczysta gala odbyła się w Tarnobrzeskim Domu Kultury.

W wydarzeniu udział wzięli nauczyciele, uczniowie wraz z rodzicami, dyrektorzy tarnobrzeskich placówek oświatowych oraz zaproszeni goście. Nie zabrakło także byłych nauczycieli i absolwentów Małego Księcia.

- Serdecznie witam wszystkich przybyłych na nasze dwudzieste urodziny. Kiedy szesnaście lat temu obejmowałam stanowisko dyrektora, chciałam by było to miejsce wyjątkowe zarówno dla dzieci, jak i dla nauczycieli – mówiła dyrektor Zespołu Szkół Społecznych nr 2 – Anita Woźniak. – Czy tak się faktycznie stało? Ocena należy do Państwa. Mnie od początku ujęła atmosfera czynu, jaka niezmiennie od dwudziestu lat panuje wśród naszej społeczności. Czułam, że nasza szkoła powstaje z potrzeby świadomych, mądrych i nowoczesnych ludzi, choć to wszystko nie było takie proste jak mogłoby się wydawać. Dla nas wychowanie młodzieży jest tak samo ważne jak edukacja. Dziękuję wszystkim ludziom, którzy z takim zapałem tworzyli naszą szkołę – mówiła dyrektorka.

Podczas uroczystej gali odbyła  się prezentacja multimedialna opisująca historię placówki i przedstawiająca jej ofertę dydaktyczną. Wielkie brawa od publiczności zebrali uczniowie, którzy wystąpili w spektaklu poświęconym swojemu patronowi – Małemu Księciu.

info: UM Tarnobrzeg
foto: Dariusz Bajor

One Response to Tarnobrzeg: 20 -lecie Małego Księcia

  1. zibi Odpowiedz

    21 października 2012 at 20:20

    Ponoć fajne “białe szkoły” organizują dla dorosłych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>