Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Majowe derby w Tarnobrzegu bez udziału zorganizowanej grupy kibiców Stali Stalowa Wola (video)

Luty 26, 2014 3:58 PM

Prezydent N.Mastalerz zapowiedział, że nie wyda zgody na przyjazd zorganizowanej grupy kibiców Stali Stalowa Wola na majowe derby do Tarnobrzega. Swoją decyzję prezydent opiera na negatywnej opinii dotyczącej tego meczu wydanej przez Komendanta Policji w Tarnobrzegu.

- Przy negatywnej opinii policji nie przewiduję dźwigać ciężaru odpowiedzialności za wybryki, incydenty poza stadionem które miały miejsce w ubiegłym roku – mówił prezydent. – Zapraszamy oczywiście każdego kibica, który będzie podlegał identyfikacji na obie trybuny – dodał.

O ewentualności nie wpuszczenia zorganizowanej grupy kibiców Stali Stalowa Wola na majowe derby mówił prezydent już w październiku ubiegłego roku, kiedy to Siarka rozgrywała mecz w Stalowej Woli. Na ten mecz nie mogła pojechać zorganizowana grupa kibiców Siarki, z powodu braku sektora dla gości na stadionie. Prezydent proponował wtedy zmianę terminarza a ponieważ do niej nie doszło zapowiedział, że w rewanżu nie wpuści fanów Stali wiosną na stadion przy Al. Niepodległości.

Brak zgody dotyczy tylko meczu ze Stalową Wolą.

Odpowiedź Stowarzyszenia Sympatyków Złotej Siarki na decyzję prezydenta tutaj

Więcej w materiale video, zapraszamy.

foto&video: Piotr Morawski

38 Responses to Majowe derby w Tarnobrzegu bez udziału zorganizowanej grupy kibiców Stali Stalowa Wola (video)

  1. vertigo Odpowiedz

    26 lutego 2014 at 16:49

    Bardzo dobrze. Niech rowery stoją za płotem tam gdzie ich miejsce.

  2. kkkkk Odpowiedz

    26 lutego 2014 at 17:13

    to w takim razie jebać takie derby , kibice Siarki powinni zbojkotować ten mecz i nie pojawiać się mimo że to najwiekszy wróg niech sam mastelarz sobie siedzi i ogląda

  3. do kkkkk Odpowiedz

    26 lutego 2014 at 17:36

    Kibice Siarki po pierwsze dopingują i wspierają swoją drużynę, więc nie widzę powodu, żeby bojkotować mecz z powodu kibiców…stalówki. Radzę się zastanowić, kibice zza miedzy jakoś meczu u siebie nie zbojkotowali gdy okazało się, że tamtejsi działacze nie chcą zamiany terminarzu, ani tym bardziej, gdy okazało się, że sektor gości w stw będzie do “usranej śmierci” remontowany. Wiadomo – derby nabierają pikanterii gdy pojawiają się kibice gości, ale my Siarkowcy skupmy się na dopingowaniu naszej drużyny, a nie bawieniu się w polityczne gry mastalerza. Ja osobiście mam to w dalekim poważaniu i myślę, że każdy porządny kibic postąpi tak samo, czyli 11 (bodajże) maja, jak i w każdy inny dzień meczu Siarki oczywiście, uda się na stadion, by wesprzeć gardłem swoją ukochaną drużynę w meczu z największym wrogiem. Pozdro :)

  4. Polak Odpowiedz

    26 lutego 2014 at 17:48

    moze jak by ludzie na stadionach mieli honor ( jak ci skinhedy co o tym tak wielce mówią ) i umieli sie zachować jak i uszanować kibica drugiej drużyny ( w końcu kibicuje swojemu miastu jak i my swojemu ) w końcu jestesmy polakami!! Bezsensowne jest wydawanie pieniędzy podatników na pilnowanie takich kiboli bo oni potrzebują zrobić borute bo take derby kosztuja policje itp

  5. maryjan Odpowiedz

    26 lutego 2014 at 18:39

    Stadion prezydenta, klub prezydenta, drużyna prezydenta – ale kasa z biletów przepada. śmiech na sali, takie rzeczy tylko u nas w Polsce.
    Bo każdy kibic to potencjalny chuligan i bandyta – najlepiej wszystkich do jednego wora i nie wpuścić na stadion.

  6. wacek Odpowiedz

    26 lutego 2014 at 18:50

    Żenada! nie dość, że marny gospodarz to na dodatek człowiek mały i mściwy

  7. hwdnorbertowi Odpowiedz

    26 lutego 2014 at 19:31

    mastalerz to ch uj a nie prezydent derby bez kibicow stalowej to nie to samo a norberta na meczu wygwizdac trzeba i pare chu j ów mu posłac

  8. KS!! Odpowiedz

    26 lutego 2014 at 20:27

    Brawoo!!Prawidłowo!!
    Sektor gości w Tarnobrzegu mieści 250 osób.W tamtym sezonie Stalowej Woli przyjechało około 1100 osób,dostali biletów tyle ile chcieli, oczywiście kosztem kibiców Siarki których sporo nie mogło wejśc z powodu braku biletów.Stalowa odwdzięczyła się nam w taki sposób, że nie chciali słyszec nawet o żadnej innej opcji, np.przełożenia meczu,czy zmiany terminu.Prezes Stali “kibol”zakpił sobie z każdego kibica Siarki “zapraszając” !!”grupy niezorganizowane”.Ironię było czuc na odległośc, i jakoś nikt ze stalowej za kibicami z Tbg się nie ujął, wręcz sie cieszyli.Chcieli takie derby, to beda mieli.
    Brawo pretensje mozecie miec tylko sami do siebie kibice Stalowej W.
    Zapraszamy grupy niezorganizowane.:)

  9. KS!! Odpowiedz

    26 lutego 2014 at 20:31

    DO hwdnorbertowi

    Skąd jesteś pało jedna????WON do Stalowej, Nie jestem zwolennikiem Norberta, ale to raczej tobie hwd.bezmyślny tłuku.

  10. z STW Odpowiedz

    26 lutego 2014 at 21:46

    większość to dziękuje Stalowej Woli za to że ma prace a wasz wielki pan prezydent chyba pomylił prezydentowanie miastem z prezydentowaniem klubem w 2 Abramowicza się bawi co to za drużyna bez wychowanków sami najemnicy z zewnątrz od trenerów po zawodników wszystko ładnie pieknie tylko co dalej ? co będzie jak sie skonczą pieniążki publiczne najemnicy odejdą wychowanków nie ma no ale póki co sielanka trwa

    • as Odpowiedz

      1 marca 2014 at 07:13

      co ty chopie ze wsi wiesz

  11. ksS Odpowiedz

    26 lutego 2014 at 21:51

    1.Tarnobrzeg i jego mieszkańcy radzili sobie zanim pierwsze płazy wyszły z bagna pława 2.temat tyczy się sportu a nie polityki 3. pieniądze skończą się koszykarzom a nie piłkarzom a poza tym to dotyczy każdego klubu nawet twojej parówki więc argument z d.

  12. do ksS Odpowiedz

    26 lutego 2014 at 21:57

    twoja odpowiedz świadczy o twoim małym ilorazie inteligencji po co spinasz pośladki aż takie kompleksy? argument z du.. że drużyna najemników bez wychowanków ? nie sądze ! argument z du.. że zajeliście ostatnie miejsce i powiniście grać lige niżej ? nie sądze ! tylko pewnych rzeczy nie da się zbudować tylko na pieniądzach a pieniądze też kiedyś się kończą a pan prezydent zapomniał chyba jak siarka zajeła ostatnie miejsce i powina grać lige niżej a teraz tak buja w obłokach że za rok nie będzie meczu ze Stalową taki pewny awansu żeby się nie przeliczył

  13. ksS Odpowiedz

    26 lutego 2014 at 22:02

    Iloraz inteligencji mam z pewnością nie mniejszy od twojego a spinasz to się ty i wszyscy przedstawiciele twojego miasta w lesie. “Drużyna najemników bez wychowanków” – pytam w jakim świecie żyjesz? To jest piłka nożna a jeśli nie wiesz o czym piszę, polecam włączyć właśnie TVP!:) Zajęliśmy ostatnie miejsce(szkoda nawet że nie waszym kosztem bo jesteście tak samo marni jak Polonia,Reska czy Unia…) i na jesieni was zlaliśmy więc chyba słusznie że tu jesteśmy:) Bujasz to w obłokach ty, ze swoimi wymysłami co będzie a co nie. Nara.

  14. do ksS Odpowiedz

    26 lutego 2014 at 22:08

    widze że nie masz argumentów na polemike i sam bujasz w obłokach a po twoich wpisach można dojśc do jednego cwaniak w necie reszte się domyśl koniec tematu wielki chuliganie :)

  15. SIARA Odpowiedz

    26 lutego 2014 at 22:17

    do kkkkk
    Do twojej wiadomości wielki siarkowcu, mecz z pedałami jest 10 maja o godz. 17

  16. faktyfaktow Odpowiedz

    26 lutego 2014 at 22:43

    No nie wiem czy bedzie tak fajowo kiedy kibice ze stalowej usiada tam gdzie beda chcieli czyli wsrod kibicow siarki.Bo przeciez nikt im tego nie zabroni jesli zarejestruja sie i beda miec karty kibica a beda je miec napewno jesli beda chcieli.Nikt im takiej karty nie moze odmowic.Wowczas usiada tam gdzie im wygodnie.Czarno to widze .

  17. Fanatyk Odpowiedz

    26 lutego 2014 at 22:57

    Najwyzej tak jak kolega wyzej napisal usiada tam gdzie im wygodnie czyli na mlynie Sraki i rozjebia caly burdel. Po zawodach z gory mowie.

  18. Batman Odpowiedz

    27 lutego 2014 at 08:44

    Poziom tej dyskusji jest przerażająco-żenujący! Na kilometr można rozpoznać wpis stadionowego neandertalczyka. Panie Prezydencie niech pan postawi duże klatki dla tych wszystkich nieokrzesanych tłoków, dokładnie takie w jakich transportuje się małpy do ZOO bo to jedyny słuszny sektor dla tej łysej “arystokracji”. Nie zaszkodzi też w ramach gościnności wstawić im skrzynki z bananami.

  19. Szeryf Odpowiedz

    27 lutego 2014 at 08:59

    Para mściwych politykierów rozjeb…a piękne derby. Z piłkarskiego święta jakim niewątpliwie są derby będziemy mieli wojenkę mściwego – jak oni nam tak my im. Jak zapowiedział obrażony Mastalerz tak zrobi. A co ma władzę, może. Mastalerz jako członek klubu powinien być przez klub rozliczony z działania na szkodę klubu bo z przyjazdu kibiców gości kilkanaście tysiaków wpadło by do kasy klubu.

  20. faktyfaktow Odpowiedz

    27 lutego 2014 at 09:28

    I wpadnie bo przeciez kibice Stalowki przyjada ,zalaza karty kibica,wejda na stadion ale….bedzie to masakra.Usiada miedzy kibicami Siarki a apogelum bedzie kiedy jedna z druzyn strzeli gola lub tez decyzje sedziego nie beda pomysli jednej ze stron.Oj ….wowczas nawet antyterorysi nie opanuja tego co stanie sie na trybunach.Mastalerz zwyczajnie naraza kibicow na ogromne niebezpieczenstwo.Nie moze zabronic nikomu zalozenia sobie karty kibica i wejscia na stadion.

  21. Fanatyk Odpowiedz

    27 lutego 2014 at 10:24

    Drodzy kibice Siarki zróbcie petycje żeby Mastelarz po swojej kadencji Zastąpił Macieja Wróżbite to może wam wywróży Widzewa Łódz w 1 Lidze. Ha ha ha..

  22. radosz Odpowiedz

    27 lutego 2014 at 10:29

    no to mam w dupie takie derby i oby nikt nie poszedł jak ktos pojdzie to ten ze stalowej

  23. radosz Odpowiedz

    27 lutego 2014 at 10:31

    ja nie ide i glos pan prezyden straci

  24. Rozum Odpowiedz

    27 lutego 2014 at 10:43

    Może wreszcie ktoś skończy z głupotą PZPN lub włodarzy decydujących o tym co ma być a co nie. Dziwię się tego typu podobnym decyzją skoro każdy może wejść na trybuny ale wejść nie może zorganizowana grupa. Przecież ze względu bezpieczeństwa wszystkich to jest tak głupie, że aż niewyobrażalne! Co Mastalerz zrobi jak na trybuny wejdzie 1000 nie zorganizowanych kibiców ze Stalowej(mogą ba nawet ich zaprasza!) i zorganizują się na głównej trybunie??? Dojdzie do burd i zamieszek bo to raczej pewne, co k. wtedy zrobi??? Na tym meczu na pewno będą rodziny z dziećmi bo to nie lada wydarzenie, jak k. zapewni im bezpieczeństwo??? Czy nie łatwiej zapanować od wejścia do wyjścia nad dużą grupą ludzi? Zapewnić im i otoczeniu bezpieczeństwa od początku do końca?

  25. Rozum Odpowiedz

    27 lutego 2014 at 10:51

    jeszcze jedno, może mi ktoś powiedzieć co się działo przed i po ostatnich derbach ze Stalową Wolą, że kolejnych z udziałem kibiców przyjezdnych nie będzie. Byłem na tym meczu i oprócz przyśpiewek o k. i ch. żadnych ekscesów nie widziałem, nikt nie wbiegł na boisko, mecz nie został przerwany itp. Telewizje nie pokazywały żadnej apokalipsy przed i po meczu.

  26. Batman Odpowiedz

    27 lutego 2014 at 11:11

    Amerykańska policja wkracza wtedy do murzynowa jak milkną strzały więc proponuję wdrożyć tą samą metodę na derbach. Powybijają się sami.

  27. siarkoholik Odpowiedz

    27 lutego 2014 at 11:36

    Te komentarze to nie glos troglodytów, to glos zakompleksionych gimnazjalistów.

    Maslerz zjebal święto. Powinni dac im 300 biletów i tyle. A tak Siarkowcy mogą zbojkotować derby i będzie to mecz niczym z Pelikanem Łowicz. Dziękujemy msciwy celebryto

  28. ANTY-MAST..... Odpowiedz

    27 lutego 2014 at 13:44

    On to sobie nawiecej moze chcieC czy kibice Stalowki przyjada czy nie-gowno ma do tego.Jest wolnosc to mozna sie przemieszczac w dowolne miejsce-a jak nie wpusci na stadion,co teoretycznie moze i pewnie pala jedna zrobi to beda boruty! Wtedy NORBERT CWEL MASTALERZ pojdzie w odstawke.j…C TAKIE DERBY!¬!!

  29. (- -) Odpowiedz

    27 lutego 2014 at 15:16

    Jak to jest że Stalowa wami poniewiera, wyzywa ,grozi gwałtem, a wy im w dupsko włazicie. Gówno mnie obchodzą wieśniaki z pława. Kosa to kosa, i nienawiść występuje na wielu płaszczyznach miedzy naszymi miastami. Nie chcieli zamiany terminów, to niech się teraz w dupę pocałują. Koniec kropka.

  30. darooo Odpowiedz

    27 lutego 2014 at 16:16

    w 17-38 minucie ten drugi kolo powiedział żę prezydent jest optymistą w tej “MAFII” hahaha i tyle w temacie

  31. buhehehe Odpowiedz

    27 lutego 2014 at 20:55

    Co te komuch bredzi? Jakie incydenty? Że jeden pijany zgniłek pedał ponapinał się przez okno? Przecież na tej wichurze nawet dobrych awantur nie macie:)

  32. stw Odpowiedz

    28 lutego 2014 at 12:49

    siareczka tylko płakać umie ze my im stadionu nie otworzyliśmy na derby hahah daliście się wtedy wyje*** i tyle ^^ byliście jesteście i będziecie bici :) PZDR

  33. Szpak Odpowiedz

    28 lutego 2014 at 22:11

    Bufon jakich mało!Pomijając już kwestię nacisku na komendanta policji,z wielką mściwością i w ogólnym zadowoleniu ze swojej osoby,realizuje to co obiecał jesienią,czyli to,że derby odbędą się bez kibiców gości.Szkoda tylko,że tak konsekwentny nie jest w poszukiwaniu inwestorów do parku w Zakrzowie a także tworzeniu miejsc pracy dla mieszkańców,nie tylko tych wybranych…

  34. dariusz Odpowiedz

    1 marca 2014 at 21:46

    Spierdalaj debilu z tego miasta.

  35. as Odpowiedz

    2 marca 2014 at 16:46

    dariusz, jesteś jak zmija bez jadu,