Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Oficjalne wyniki wyborów prezydenckich, w drugiej turze spotkają się Grzegorz Kiełb i Norbert Mastalerz

Listopad 19, 2014 2:52 PM

Są już oficjalne wyniki wyborów na urząd prezydenta Tarnobrzega. W drugiej turze spotkają się Grzegorz Kiełb z KWW Moje Miasto Tarnobrzeg i starający się o reelekcję Norbert Mastalerz (popierany przez Platformę Obywatelską).

Grzegorz Kiełb uzyskał w I turze 5 682 głosów zaś Norbert Mastalerz 4 877 głosów.

Pozostali kandydaci otrzymali: Wiktor Stasiak (KW Prawo i Sprawiedliwość) – 4 557 głosów; Tadeusz Gospodarczyk (KWW Tadeusza Gospodarczyka) – 2 373 głosów; Zbigniew Młodawski (KKW SLD Lewica Razem) – 1 102 głosów; Krzysztof Wianecki (KWW Krzysztof Wianecki) – 293 głosy.

II tura odbędzie się w niedzielę 30 listopada br.

56 Responses to Tarnobrzeg: Oficjalne wyniki wyborów prezydenckich, w drugiej turze spotkają się Grzegorz Kiełb i Norbert Mastalerz

  1. Dzikovia Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 15:04

    Ślicznie, osobiście bardzo się cieszę na dzień 30.11.2014. Z przyjemnością pójdę zagłosować na Pana Grzegorz Kiełba i Państwu jak najbardziej rekomenduję. Niech się skończy w mieście degrengolada.

  2. Pragmatyk Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 15:10

    Apeluje jeszcze raz o zdrowy rozsądek w II turze wyborów. Jako społeczeństwo pokazaliśmy już obecnemu prezydentowi, że jego rządy nie były idealne i musi szczególnie nad sobą popracować, jednak w obecnej sytuacji jest on jedyną gwarancją stabilności i braku totalnej upadłości naszego miasta.

    • Pragmatyk Odpowiedz

      19 listopada 2014 at 15:26

      Może jestem naiwny, ale wierze trochę podobnie jak poprzednik, że wyniki pierwszej tury są w dużym stopniu podyktowane, tym, że ludzie chcieli potocznie mówiąc zrobić na złość Mastalerzowi, żeby trochę zbić jego pewność siebie i to raczej się udało. Myślę, że w obecnej sytuacji trzeba realnie spojrzeć na to co jest i co można zrobić (weźmy przykłady kampanii: jedna merytoryczna a druga oczerniająca i populistyczna), a nie cofać się do czegoś co już było przez wiele lat w tym mieście i przed czym 4 lata temu tak wielu z mieszkańców zagłosowało.

      • olo Odpowiedz

        19 listopada 2014 at 16:55

        Udało się- ale tylko na chwilę, na potrzeby kampanii. Takiego bufoństwa nie da się wyplenić.

  3. tbg Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 15:12

    Wszystko tylko nie Kiełb! Ten człowiek nie nadaje się na prezydenta.

  4. normalny Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 15:16

    Mam pytanie do Pana Kiełba – dlaczego jako sekretarz Rady Nadzorczej TSM pozwala aby Pan Tomasz Lenard rocznie zarabiał 213 tys. zł brutto kosztem spóldzielców!!!! Polecam oświadczenia majątkowe radnych za 2013 r zamieszczone na stronie Urzędu Miasta Tarnobrzega. Czy to nie nazywa się dojeniem spółdzielców? Czy na to stac emerytów i rencistów spółdzielcó aby utrzymywać tak wysoko opłacanego prezesa? Czekam co ma do powiedzenia w tej kwestii Pan Kiełb skoro chce normalności w mieście gdzie prezesTSM rocznie zarabia 213 tys zł. brutto a prezydent miasta odpowiadający za całe miasto tylko 11,5 tys zł.brutto? No chyba że jest to w ramach tej nowej normalności w wydani ala Kiełb.

    • quatros Odpowiedz

      19 listopada 2014 at 17:23

      Chyba ci się coś cyferki pomieniały ,poza tym być może nie pamiętasz Mastalerz też był szefem tej struktury i kręcił lody ktore do dziś nie są rozliczone bo nagle dokumenty zniknęły!i zanik pamięci każdy ma

  5. normalny Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 15:31

    Lenard stworzył imperium na bazie Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, tzn. TVL, Stowarzyszenie Moje Miasto Tarnobrzeg z wysokonakładowym Niecodziennikiem (za co płacą mieszkańcy w swoich czynszach), rękami między innymi Kiełba (sekretarza Rady Nadzorczej). Sfinansował kampanię za grubą kasę (za co płacą mieszkańcy w swoich czynszach) i postawił sobie za cel zawłaszczyć całe Miasto (patrz nazwa stowarzyszenia: “Moje” Miasto Tarnobrzeg).
    Program to odsunąć Mastalerza od władzy. A co później: “To się zobaczy” (często w rozmowach Kiełb to powtarza). Kochani, litości, obudźcie się póki jest ku temu czas.

  6. ala Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 15:43

    Kto wydaje gigantyczne pieniądze na kampanię widać po ilości banerów, przyczep, folderów itp i mam wrażenie, że to akurat nie ci o których piszesz

  7. zaniepokojony obywatel Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 16:10

    Z niepokojem patrzę na opinie o Panu Kiełbie. Widać, że ludzie wiedzą co piszą.
    Poza tym, jak p.Kiełb mógł napisać, że za Mastalerza nie zrobiono żadnych dróg? Jak można wypisywać takie głupoty. Jak wszyscy wiemy- sąd to rozstrzygnął. Może p.Kiełb potrzebował rozgłosu? Nie wiem.

    • Zd Odpowiedz

      21 listopada 2014 at 22:21

      Jestem zszokowany ordynarnymi wpismi dotyczącymi Grzegora Kiełba.Aż samo się nasuwa że ci ludzie co piszą źle o Kiełbie to ostatnie podrygi ekipy obecnego przerostu formy nad treścią czyli obecnego Prezydenta Norberta Mastalerza.Zasiewanie niepokoju przed Kiełbem nie tylko niczym nie jest uzasadnione ale jeszcze budzi wstręt i odruch przekory a więc przyniesie skutek odwrotny od oczekiwanego.Ludzie po prostu na niego zagłosują.Nawet frekwencja wyborcza w naszym mieście wskazuje że trzeba było dużo samozaparcia aby stworyzć sobie tak duży elektorat negatywny jak Norbert Mastalerz.Więc poszliśmy i zagłosowaliśmy przeciwko Norbertowi Mastalerzowi.I zrobimy to dla pewności jeszcze raz.U mnie mobilizacja obejmuje nawet studiujące dzieci.:-) Mają tu przyjechać i zagłosować przeciwko Norbertowi.Za szkoły,za działki, za kumoterstwo,za loty helikopterem,za kostkę brukową,za bufonadę nad jeziorem,za Niedbałowskiego i Bochenka,za najwyższe podatki,za pazerność i oderwanie się od problemów ulicy itp itd Wszyscy którzy znają G.Kiełba lub z nim się zetknęli wiedzą , że jest to człowiek kulturalny i bardzo grzeczny.A nie znam nikogo kto usłyszałby przekleństwo z jego ust.No cóż, właściwie jedyny merytoryczny kandydat jest najbardziej opluwany.Budzi się pytanie: dlaczego?

  8. Leo Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 16:36

    Jedną z perełek działalności pana Norberta Starszego Stajennego jest doprowadzenie Wydziału Architektury, Budownictwa i Inwestycji do stanu niekompetencji, niefachowości i niemożliwości załatwienia skutecznie jakiejkolwiek sprawy. Na Norberta głosują tylko osoby utaplane w jego układzikach bądź ślepe. Precz z narcyzem!

    • gość Odpowiedz

      20 listopada 2014 at 21:36

      Leo, a ja Ci napiszę tak: Naczelnikiem Wydziału Architektury, Budownictwa i Inwestycji był właśnie Pan Kiełb, który narobił takiego
      “bigosu”, że miasto straciło mnóstwo kasy. Poza tym dzięki GK np. nie ma w TBG Tesco, na nowo powstającym osiedlu Borów, nie ma kanalizacji itp.
      Ot cała prawda.

  9. Kotek Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 16:39

    Kiełb to jedna wielka porażka. Czego tacy ludzie pluciem zdobywają pogłos?

  10. brrr Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 16:49

    A powiedz mi co robił Mastalerz jak był bezradnym ??? Czy aby nie zajmował się opluwaniem Dziubińskiego i Spółki i opowiadaniem jak to on wszystko zrobiłby lepiej ??? I co zrobił ??? Przecież Dzibubiński nie radził sobie z komarami, zima, inwestorami … i ogólnie był BE. Nie uważam, żeby był dobrym prezydentem Dziubiński ale czy Mastalerz był lepszym ??? Czy poradził sobie z tym za co krytykował poprzednika ??? Czy był spokój z komarami, czy w zimie było odśnieżone, czy inwestorów wielu pojawiło się w Tarnobrzegu za jego kadencji ???? Ale pluć na innych to potrafił jak nikt. Jak traktował Mastalerz mieszkańców widać choćby na przekładzie placu targowego i nieszczęsnych stołów – czy stoły na siebie zarabiają ??? – Zarabiają. I tu pojawił się głupkowaty uśmiech. A człowiek ??? A człowieka miał w 4 literach. Takich przykładów można by mnożyć. Więc gratuluje tym którzy twierdz, że był dobrym prezydentem. Przeca kolesiostwa też miało nie być. I co ???

  11. tykon Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 16:50

    Ludzie, zastanówcie się. Dlaczego do miasta nie przybywają nowi inwestorzy, dlaczego, inwestorzy zrezygnowali z budowy Tesco bądź lodowiska w miejscu otwartego basenu. Dlaczego nadal tarnovrzeski park technologiczno przemysłowy świeci pustkami. To jest moje zdanie na temat mastalerza. Albo np. Pan mastalerz zamiast spotykać się z mieszkańcami i wsłuchiwać się w ich problemy, to on woli pojechać sobie na meczyk, imprezę strażacka, bądź pokazać swoją osobę w internecie

  12. jagusia Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 16:56

    o i Anitka w zespole Grzesia…. No to już wiadomo skąd wiedział Mastalerz o waszych ruchach w kampanii. Grześ wywal ją bo to sprzedawczyk jest. Za chwilę poleci do Norbusia i będzie mrugać oczkami.

  13. basketmaniak Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 16:58

    Panie Grzegorzu jak Pan wygra prośba od pracowników MOSIRU i wielu mieszkańców miasta, aby Pan zmienił urzędującego Dyrektora MOSIRU Pana GRĄZA! To człowiek, który jest już na emeryturze i niech w końcu na nią się uda. Poza tym kompletnie nie potrafiący współpracować z ludźmi, którzy go otaczają i uważając, że jeśli jest donosicielem Pana Mastalerza to może wszystko OTÓŻ NIE PANIE GRĄZ tak jak Wygryzłeś Strumińskiego tak karma zawsze wraca!

  14. KKK Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 17:26

    Grzegorz, czemu straszysz urzędników. W niedziele o godz 3 nad ranem, przy szkole sp 4 otworzyłeś bezczelnie drzwi auta służbowego i powiedziałeś do kierowcy, ” sracie już ze strachu”, info od osoby która była naocznym świadkiem tego zdarzenia. To tak masz zamiar dziękować za głosy.

  15. Juli Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 17:28

    Panie zaniepokojony obywatel, a jak mastalerz może wypisywać na swoich wielgachnych banerach na całe ściany bloków że zbudował 1400 parkingów? kołek z dybusem prostowali na konferencji, że ot, pomylil się, taka “omyłka pisarska” a w rzeczywistosci chodzi o 1400 MIEJSC parkingowych. To panu nie przeszkadza?
    A do wypowiedzi pana tykona dodam tylko jeszcze, że zimą na początku tego roku tak były ulice i chodniki posypane że izba przyjęć nie nadążała z gipsowaniem połamanych rąk i nóg! Sporo jeszcze by sie takich przykładów “idealnego gospodarowania” znalazło. Ale po co? Wystarczy uważnie przyjrzec się samemu mastalerzowi!
    Osobom zadowolonym z rzadów tego bufona serdecznie gratuluję.

  16. FC Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 17:40

    Wychodzi szydło z worka i jaki Kiełb jest fałszywy. Dlatego pewnie boi się wystąpić w debacie na oczach mieszkańców TBG. Żenujący i beznadziejny typ człowieka.

  17. Marek Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 17:44

    To niestety smutna prawda z tym zastraszaniem przez pana Grzegorza…

  18. karol Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 17:57

    wolę bufona, od zwykłego kłamcy i niezrównoważonego wojciecha w.

  19. komentator Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 18:43

    Widzę, że nie tylko ja mam taką opinię, że spośród tych dwóch kandydatów trzeba wybrać rozsądnie i z myślą o przyszłości. Jak razi mnie trochę zbytnia pewność siebie obecnego prezydenta, tak wolę przysłowiowo przymknąć oko na chechy charakteru, a skupić się na merytoryce i spojrzeć na fakty. Są one takie, że większośc ludzi z którymi Pan Kiełb ma zamiar tworzyć to miasto miała już w przeszłości “swoją szansę” a jak ją wykorzystała to wie każdy kto żyję w tym mieście dłuższą chwile czasu i nie ma klapek na oczach… Choć nie głosowałem na Mastalerza w I turze, tak teraz będzie moim wyborem.

  20. wacek Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 19:00

    widze, że ofensywa przydupasów norberta mściwego pierwszego trwa w najlepsze, przed wyborami byliście pewni swego jak wasz pan i was tu nigdzie nie było, była cisza i spokój bo czujność była uspiona, a teraz post za postem i strach bo się okazało, że Tarnobrzeżanie nie są frajerami i taki człowiek jak Mastalerz nie będzie nimi rządził.
    Pycha zgubiła nie jednego-nie on pierwszy i nie ostatni, takie jest życie.

    Produkujcie się dalej a i tak szampana bedzie pił Kiełb

  21. alanka Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 19:36

    Trzeba by być desperatom żeby głosować na KIEŁBA!!!!

  22. normalny Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 19:37

    Kiełb nieudana podróbka Mastalerza!

  23. alanka Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 19:39

    Trzeba by być desperatom żeby głosować na Kiełba!

  24. Stach Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 19:43

    Wolę Gospodarza który działa, a nie oszczercę i kłamcę. Z całym stowarzyszeniem nieudaczników !!

  25. normalny Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 19:43

    Nawet plakat sobie skopiował. Tragedia. Niby ten sam zapach i opakowanie ale jednak nie ta trwałość.

  26. Szpak Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 19:54

    Dla ujadaczy pospolitych korytkowych od Msciwego zasłuzonego specjalna dedykacja motywująca wasze wzmożone ujadania na forach https://www.youtube.com/watch?v=PKh68MFd2Do

  27. alanka Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 20:18

    Będzie sponsorował dzieci z Grębowa które chodzą do przedszkola do Tarnobrzega ponieważ nie będą płacić za przedszkola .My będziemy za nich płacić z naszych podatków to ciekawe!Co nam Kiełb obiecuje.

  28. alanka Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 20:26

    Kiełb chyba chce przyłączyć Tarnobrzeg do Grębowa i razem będą rządzić ze Skórą.

  29. obsereator Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 21:04

    Grzesiu zapowiedział, że będziemy mieć Warszawe ,w Tarnobrzegu to nieźle będziemy zarabiać .

  30. Michał Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 21:10

    ale ruch tu :)

    musiało zaboleć, że się przegrało.

    Miłość do panującego czy nagle wizja , że trzeba zacząć szukać pracy jak sie straci w spółkach miasta stanowisko i jak zwykły Kowalski przyjdzie żyć za 1600 brutto ??? przecież to nawet ara ziemi sie w ciagu miesiaca nie kupi w cenie promocyjnej oferowanej przez Machów S.A.

    ale piszcie, zawsze jest nadzieja, że Mastalerz znowu zostanie wybrany i odetchniecie z ulgą , chociaż na kolejne 4 lata znowu władzy i pieniędzy.

    sukcesów

    • Potek Odpowiedz

      19 listopada 2014 at 22:14

      Bój się lepiej o siebie. Najlepiej niech każdy zadba o siebie a nie liczy na czyjeś potknięcie.

  31. Darek Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 22:13

    Kiełbowi już dawno odwaliło na głowie, ale teraz to osiągnął szczyt szczytów!
    Będziemy mieć drugi Grębów w TBG, hehe. Żenada Kiełb, żenada.

  32. ktoś Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 22:14

    Mam pytanie dlaczego Pan Kiełb nie chcę spotkać się z Panem Mastalerzem i pokazać wyborcą swoim a może przyszłym w mojej osobie że jest twardy i może stawić czoło obecnemu prezydentowi ludzie z Tarnobrzega chętnie chcieli by oglądnąć taką debatę.Chyba że Pan Kiełb się boi zresztą wszystko na to wskazuję. Radio Rzeszów niech zostanie dla rzeszowiaków mu żyjemy w Tarnobrzegu i tu jest publiczność chyba że odpowiedzi będzie szukał na kartkach wcześniej przygotowanych. Poza tym coś jednak ten prezydent zrobił przez te 4 lata i trochę zmienił ten Tarnobrzeg to chyba widać. Pan Panie Kiełb chce obniżenia podatków zrobienia wielu rzeczy tylko skąd Pan weźmie na to pieniądze . Dużo Pan obiecuję z Panem Wąsikiem za ramieniem pańskim i pewnie po 4 latach Pan powie OJ przepraszam nie wyszło. Chce Pan udowodnić swoje racje i pozyskać nowych wyborców niech Pan spotka się na tej debacie. Ale jak widzę i czytam boi się Pan albo kieruję Panem tylko nienawiść i chęć zemszczenia się razem z Panem Wąsikiem a Tarnobrzeg ma pan daleko gdzieś.

    • Zdumiony Odpowiedz

      19 listopada 2014 at 23:04

      Absolutnie nie chciałbym już oglądać prezydenta Norberta Mastalerza w debacie z Grzegorzem Kiełbem.Uważam że “ataki” ,które tu mu przypisuje prawdopodobnie sztab obecnego prezydenta są czystym wymysłem. Jeśli “agresja ” kandydata Kiełba , o której tu mowa w niektórych (obrzydliwych wręcz) postach ma się przejawiać w:
      1- merytorycznym punktowaniu mielizn obecnych władz miasta,
      2- uzmysławianiu tarnobrzeżanom kolesiowskich klanów funkcjonujących w Tarnobrzegu pod rządami prezydenta NM,
      3-tropieniu szemranych relacji władz z niektórymi firmami,
      4-we wskazywaniu na jakie trudności napotykają inwestorzy w naszym mieście
      5-we wskazywaniu o ile wyższe są podatki u nas a jakie są gdzie indziej
      6-wiadomościach o tym kto jet kim w mieście i radach nadzorczych spółek miejskich i co z tego wynika(np nagrody,działki itp)

      to ja chcę więcej takiej “agresji”.
      Nie jestem w stanie uwierzyć by człowiek z 4 fakultetami mógł powiedzieć że ktoś “sra w gacie ze strachu”.To jest właśnie agresja!!!!Pytanie tylko CZYJA?

  33. Jony Odpowiedz

    19 listopada 2014 at 23:32

    Niech skączy się otumanianie ludzi niech N.Masztalerz i jego banda odejdzie w zapomnienie pora aby ktoś się wziął za zrujnowany tarnobrzeg i jego okolice a nie za sport w który wkładane jest dużo kasy .Gdzie te drogi i parkingi które wybudował N.Masztalerz.Głosujcie na KIEŁBA a nóż on coś zmieni.

  34. Student Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 02:23

    Wynik pierwszej tury to dla mnie szok, nie moge uwierzyc, ze tyle glosow oddano na czlowieka, ktory za klamstwa zostaje skazany przez Sąd! Rozumiem, ze ludzie chca zmian tylko czy to zmiany na lepsze? 30 listopada oddaje swoj glos na Norberta Mastalerza. Jeszcze nic nie jest stracone a jako student chce miec dokad wracac!

    • tropiciel idiotologii Odpowiedz

      21 listopada 2014 at 22:26

      Studencie ty kpisz czy o drogę pytasz? A może jestem synem któregoś z przydupasów to cię rozumiem.Bo tylko tacy mogą tu liczyć na miejsce pracy

  35. Edward Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 07:48

    Kiełb bądź facetem z jajami, a nie szczurem, chowającym się w norze.

    Masz program to go pokaż na debacie.

    Jesteś hipokrytą, pacynką poruszaną przez Dziubińskiego i Wąsika, którzy znając życie zasadzą ci kopa na tyłek przy możliwej okazji. Tacy ludzie nie lubią dzielić się władzą.

  36. tarnobrzeżanin Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 08:10

    Dość kolesiostwa w naszym mieście Panie Mastalerz, myślał Pan że może robić wszystko i będzie Pan miał aprobatę społeczeństwa na ten typ sprawowania mandatu danego przez mieszkańców naszego pięknego miasta otóż NIE! DOŚĆ TEGO KOLESIOSTWA I UKŁADÓW, ZWYKŁEGO TARNOBRZEZANINA MIAŁ PAN W CZTERECH LITRACH

    • Yeti Odpowiedz

      20 listopada 2014 at 09:27

      Janek Dziubiński nie miał cię w du** przez 12 lat?

  37. Michał Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 08:25

    do Potek.
    ja nie ma sie czego bać, dla mnie to bez różnicy czy to Kiełb czy Mastalerz będzie.

    ale wszyscy tutaj ( albo dwie , trzy osoby ktore przybieraja różne nicki :) )
    którzy tak nadaja na Kiełba albo bronią Mastalerza muszą mieć chyba w portkach równo, skoro tak się boją tego pierwszego …

    Wy spicie po nocach ? :) czy Mastalerz Wam na tyle dobrze placi ze do 30 listopada wytrzymacie i bedzicie dalej na forach go tak wychwalac ? ? co ?
    ile dostajcie ?
    i tak jesteście anonimowi to mozecie powiedziec :)

    • Yeti Odpowiedz

      20 listopada 2014 at 09:26

      Nie ma jak być poplecznikiem u Kiełba ;)

      Może wrzuci na jakąś ciepłą posadkę w budżetówce.

      • Michał Odpowiedz

        20 listopada 2014 at 12:15

        przeciez Mastalerz wrzucał swoich do spółek to czemu miałby ktoś odmówić Kiełbowi …. normalna kolej rzeczy..dziwi Cie to ??

  38. Jarek Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 08:45

    Za wyrzuconą moją Panią Dyrektor przedszkola, za wyrzuconego mojego nauczyciela, za próbę zamknięcia mojego przedszkola, za obcięcie godzin nauczycielom, za wyrzucenie księgowych z oświaty do moze, za zamieszanie z 11-stką, za dzieci z ościennych gmin w przedszkolach, za głodujące dzieci w szkołach i miliony wydojone przez sport afro-imigrantów

    DZIĘKUJEMY!

    30 listopada kartony po bananach pod urzędem – niech każdy przyniesie jeden i pomoże obecnej władzy w pakowaniu się.

    • Janek Odpowiedz

      20 listopada 2014 at 09:25

      Chłopie, całkowicie odjechałeś.

      Za prywatyzację! Za Lenina! Za ucisk! Urrraaaa!

      • Jarek Odpowiedz

        20 listopada 2014 at 10:29

        wasze urzędowe ministerstwo propagandy zamkną już za 10 dni. więc śpiesz się pisać posty i za wierszówkę po ostatnią nagrodę do mastuszki.

        umarłemu nawet kadzidło nie pomoże. przykra sprawa.

        a likwidatora Tarnobrzega rozliczymy za kilka dni

        • Piotrus Odpowiedz

          20 listopada 2014 at 11:53

          O mnie się nie martw ;)
          Martw się lepiej o siebie i Kiełba, wspomaganych przez gnidy z TVL i MMT.

    • Kizia Mizia Odpowiedz

      20 listopada 2014 at 11:24

      Jarek
      z twojego wpisu wynika, że dawno nie miałeś kobiety

  39. Lutek Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 11:36

    Składam formalny wniosek do programu wyborczego kandydata na fotel Prezydenta p. Kiełba. Grzegorzu, Grzesiu jeśli załatwisz mi kolację z Joanną Krupą i za nią zapłacisz to deklaruję, że masz mój głos !!!

  40. Grzesiek Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 12:36

    z Joanną nie dam rady ale mogę zorganizowac party z Wąsikiem

  41. Lilly Lopsy Odpowiedz

    20 listopada 2014 at 19:13

    Pozdrawiam basketmaniaka i chcę uzupełnić jego wpis co do pracowników MOSIR
    to,aby oczyścić tam atmosferę, a pracownikom przywrócić godność i szcunek to
    jest jeszcze kilka osób którymi też warto się zająć np,JAKIMÓW a tak na marginesie co z hotelem,którym nie umiał się zająć, gdzie wyposażenie?
    Panie Grzegorzu pracownicy MOSIR błagają o pomoc !!