Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zapraszamy na transmisję konferencji prasowej prezydenta Tarnobrzega, Grzegorza Kiełba (video)

Grudzień 6, 2016 9:47 PM

Portal NadWisłą24. pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej prezydenta Tarnobrzega, podczas której Grzegorz Kiełb odniesie się do informacji przekazanych w trakcie dzisiejszej konferencji Prawa i Sprawiedliwości – link do konferencji tutaj

Konferencja odbędzie się w środę 7. grudnia, początek godzina 12.

Retransmisja dostępna będzie tuż po zakończeniu konferencji.

15 Responses to Zapraszamy na transmisję konferencji prasowej prezydenta Tarnobrzega, Grzegorza Kiełba (video)

  1. arturek Odpowiedz

    6 grudnia 2016 at 22:02

    Czyli sialala napieprzanka trwa. Duże dzieciaki dorwały się do władzy i się naparzają przed kamerami a miasto jak było tak jest w czarnej odbytnicy.

  2. ABW Odpowiedz

    7 grudnia 2016 at 00:16

    Do stolicy nie, do województwa nie ,na sesję też rzadko kiedy !- Ale przed kamerami zawsze Pan Kiełb jest.

  3. Prawnik Odpowiedz

    7 grudnia 2016 at 01:39

    Nie rozumiem tego całego szumu – jeśli Pan Brzezowski czuje się pokrzywdzony decyzją Prezydenta i uważa, że jest ona oparta na nieprawdziwych przesłankach ma różne drogi odwoławcze od tego zarządzenia:

    1. Może wezwać Pana Kiełba w trybie art. 101 ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym (u.s.g.) do usunięcia naruszenia swego interesu prawnego i uprawnień – zaś w przypadku bezskuteczności takiego wezwania (czyli braku pozytywnego ustosunkowania się Prezydenta Kiełbaw ciągu 30 dni od daty wpływu wezwania) – może wnieść skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Rzeszowie w terminie 30 dni od dnia doręczenia odpowiedzi Prezydenta na wezwanie do usunięcia naruszenia interesu, a jeżeli Prezydent nie udzieliłby odpowiedzi na wezwanie – w terminie 60 dni od dnia wniesienia wezwania (art. 53 § 2 p.p.s.a. w zw. z art. 101 ust. 1 u.s.g.).
    2. Może złożyć skargę do Wojewody Podkarpackiego (która należy do PiS tak swoją drogą) i zainicjować postępowanie nadzorcze, które może zakończyć się unieważnieniem zarządzenia
    3. Może złożyć skargę – na zasadach ogólnych k.p.a. (art. 227 w zw. z art. 229 pkt 3 k.p.a.) – do Rady Miasta na działanie Prezydenta
    4. Może wnieść odwołanie do Sądu Rejonowego w Tarnobrzegu – IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych – zgodnie z art. 264 § 1 Kodeksu pracy – w ciągu 7 dni od dnia doręczenia pisma wypowiadającego umowę o pracę (w tym wypadku – zarządzenia o odwołaniu); niestety ten termin upływa 7 grudnia, więc Pan Brzezowski musiałby się pospieszyć (albo np. rozchorować i posiadać odpowiednie zaświadczenie lekarskie, które mogłoby stanowić podstawę do przywrócenia terminu w trybie art. 265 k.p.).

    Tak więc istnieją środki kontrolne w stosunku do decyzji Prezydenta Kiełba i jeśli Pan Brzezowski uważa, że racja leży po jego stronie, powinien z któregoś z nich (może też i ze wszystkich jednocześnie) środków skorzystać. Co więcej, z punktów 1-3 może skorzystać każdy, kto czuje się pokrzywdzony tą decyzją, bądź uważa, że jest ona bezprawna. Także członkowie PiSu – wszystko zależy od Was ;) Postępowanie jest praktycznie bezkosztowe na etapie inicjacyjnym, więc można kierować skargi :)

    A tak mówiąc poważnie, to jest to naprawdę smutne, jakie mamy elity w tym mieście…

  4. palik Odpowiedz

    7 grudnia 2016 at 08:04

    oni wszyscy siebie warci.
    tylko czekać zbawcy z Baranowa co przebiera już nóżkami.

    najlepszą scenę odegrał Motyka,jaki smutny,złamali mu kręgosłup ale co myślał ?
    przecież jest sekciarzem pisowskim.

    Kiełb też żałosny i zakłamany,zostanie się mu jeno Jola.

  5. Ciekawy Odpowiedz

    7 grudnia 2016 at 09:01

    Czy obecni wczoraj na sali radni, w tym przewodniczący rady miasta na czas tego typu konferencji biorą urlop w swoich miejscach zatrudnienia? Było by nie w porządku gdyby wykonywali czynności polityczne w godzinach swojej etatowej pracy. Chcę aby dziennikarze, o ile takich mamy w Tarnobrzegu zajęli się tym tematem.

  6. Chryzantemy zlociste Odpowiedz

    7 grudnia 2016 at 10:11

    Boże uchowaj Tarnobrzeg przed Pluta. Wybierajcie kogo chcecie nawet Zycha Ale nie Pluta.

  7. mariano Odpowiedz

    7 grudnia 2016 at 11:15

    Jeśli chcemy mieć wreszcie prezydentem e dorosłego poukładanego i mądrego facetaa nie kłótliwych dzieciaków albo nawiedzonego płaczka to trzeba wybrać właśnie Plutę.

  8. Rafał Odpowiedz

    7 grudnia 2016 at 11:55

    Ciekawy jestem co dziś Kiełb powie

  9. ABW Odpowiedz

    7 grudnia 2016 at 13:53

    A może Pan Kiełb się pochwali co do tej pory zrobił samodzielnie ?

  10. adam Odpowiedz

    7 grudnia 2016 at 13:53

    ale jaja! 36 tysięcy dla firmy na szkolenie dla ilu ludzi z wydziału oświaty? 6???

  11. barbara Odpowiedz

    7 grudnia 2016 at 15:04

    Prezydent zaorał trzech tenorów. Brawo!

    • ABW Odpowiedz

      7 grudnia 2016 at 15:29

      A co niby takiego fajnego według Ciebie powiedział ? Bo jak dla mnie to mało konkretny jest prezydent !

      • Baltazar Odpowiedz

        7 grudnia 2016 at 15:45

        Na pewno jest bardziej konkretny niż jego poprzednik na tym stanowisku, który gadał co mu ślina na język przyniosła. Liczą się konkrety i te konkrety zostały podane,aczkolwiek taka wojna na półmetku prezydentury Grzegorza Kiełba nie służy nikomu, a już na pewno nie mieszkańcom Tarnobrzega.

  12. Mieszkaniec Odpowiedz

    7 grudnia 2016 at 16:18

    Mam dość tego Pisowskiego miasta – BRAWO PREZYDENCIE – zastępcy są po to aby pracować dla Prezydenta , myśleli , że będą “pierdieć” w stołki hehhe.

    • ABW Odpowiedz

      7 grudnia 2016 at 18:19

      Masz dość PiS-u ? Hmmm, a ciekawe czy czasami pierwszy wniosku o 500 plus nie składałeś !? Prawda jest taka , że jak PiS coś daje to wtedy jest cacy, a za chwilę się o tym zapomina !
      Ja akurat jestem im wdzięczny, bo nigdy od żadnego rządu nic nie dostałem !!!