Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Były prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb pójdzie do więzienia. „Nie będę występował o żadne odroczenia, chcę jak najszybciej ten temat zakończyć”

Październik 23, 2019 12:48 PM

- Nie będę występował o żadne odroczenia, chcę jak najszybciej ten temat zakończyć – komentuje dla NW24.pl dzisiejszy wyrok sądu Grzegorz Kiełb. Oznacza to, że skazany prawomocnym wyrokiem były prezydent Tarnobrzega pójdzie do więzienia.

Zgodnie w treścią wyroku Sądu Rejonowego a utrzymanego przez Sąd Apelacyjny, Grzegorz Kiełb został uznany winnym korupcji, za co został skazany na 1 rok i 4 miesiące pozbawienia wolności oraz karę grzywny (szczegóły tutaj). Na poczet kary pozbawienia wolności byłemu prezydentowi Tarnobrzega zaliczono jednak okres aresztu tymczasowego, a wiec do odsiedzenia G. Kiełb ma jeszcze 11 miesięcy.

Mimo iż adwokat G. Kiełba mówił dziś o ewentualnych możliwościach odroczenia odbycia kary ( szczegóły tutaj), w rozmowie z naszym portalem były prezydent Tarnobrzega odrzuca możliwość skorzystania z tych ścieżek.

- Jestem rozczarowany wyrokiem. Z jeden strony brałem to pod rozwagę, że taki wyrok może zapaść ale podtrzymuję to co mówiłem od początku, jestem niewinny i nie do końca potrafię zrozumieć dlaczego taki wyrok zapadł a nie inny – tłumaczy G. Kiełb.

- Nie ukrywam, że przeżyłem prawie dwa lata gehenny i w tym momencie chcę jak najszybciej ten temat zakończyć. Jedyny plus tego wszystkiego, w cudzysłowie, jest taki, że się to wszystko zakończyło. Dla mnie bardzo niekorzystnie, ale nie będę występował o żadne odroczenia, chcę jak najszybciej ten temat zakończyć – dodaje.

Jednocześnie G. Kiełb powiedział, że wystąpi o kasację wyroku do Sądu Najwyższego, co nie oznacza odroczenia odbywania kary.

- Mam nadzieję, że kiedyś te materiały które są obecnie utajnione ujrzą światło dzienne i każdy będzie mógł zobaczyć jak w rzeczywistości było – dodaje.

O warunkowe zwolnienie można ubiegać się po odbyciu połowy zasądzonej kary.

foto: archiwum

65 Responses to Były prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb pójdzie do więzienia. „Nie będę występował o żadne odroczenia, chcę jak najszybciej ten temat zakończyć”

 1. a453777 Odpowiedz

  23 października 2019 at 14:26

  Przykra historia , kara nawet chyba nadmierna do winy , tym bardziej w sytuacji gdy inni „bohaterowie” hasaja po świecie , kolek moralnie skończony tak jak i kiełb , tylko jeden siedzi a drugi w Krakowie , a dobra zmiana mocno osadzona na stolkach od wordu po machów . Tak świat nas uczy że sprawiedliwość jest bardzo subiektywna .

  • Zofia Odpowiedz

   23 października 2019 at 14:36

   A ty się z własnym ch… na łby pozamieniałeś? Będziesz niewinnych obwiniał, a kryminalistę, skazanego prawomocnym wyrokiem sądu wybielał?
   Razem z Kiełbem jesteście siebie warci!

   • Marysia Odpowiedz

    23 października 2019 at 14:41

    Uspoj nerwy Nie uciekniesz o nie Za znasz spokoju Nie tylko przez okres siedzenia Kielba w celi ale również po jej opuszczeniu.
    Już był w tym mieście jeden pucz gdy zniszczono prezydenta Wszyscy którzy brali w nim udział marnie skończyli.
    Idź i pomodl się o Boże wybaczenie

    • Zofia Odpowiedz

     23 października 2019 at 14:47

     Nie mam się o co modlić, może lepiej ty pomódl się za swoje bóstwo, które właśnie idzie siedzieć… Co trzeba mieć w głowie, żeby litować się i bronić złoczyńcy?!

     • Bozo

      23 października 2019 at 18:14

      Proponuję wnieść go na ołtarze jako męczennika, a nasz ciemny lud tarnobrzeski będzie się modlił do pana swego

     • Alf

      23 października 2019 at 18:44

      Jak dobrze się przygotuje ustawkę , to praktycznie każdego idzie w coś wrobić. Psełdo bohaterowie tej afery działali z prymitywnych pobudek. Pieniądze i władza. Cel jak widać został osiągnięty. Wyszło ,że wszyscy umoczyli. Jedni poszli do więzienia drudzy są skończeni i politycznie i moralnie. Ostatnie wybory dobitnie to pokazują. Wszyscy siebie warci.

    • 3wit Odpowiedz

     28 października 2019 at 19:40

     Marysiu pisać to za mało trzeba DZIAŁAĆ!

   • suweren Odpowiedz

    25 października 2019 at 12:23

    Podważanie wyroków sądów powszechnych jest podejmowane przez tego skazanego zawsze gdy nie jest zgodne z jego wolą ale to juz wiemy na podstawie wielu skazujących go wyroków. Ktoś taki był prezydentem izamiast wyrazić skruchę i przeprosić za wse niecne czyny nadal judzi i oskarża. Prokurator winien był rozważyć podniesienie kary do maksymalnej wysokośći wymiaru kary. Na poczętku sprawy w dniu kiedy go złapano na gorącym uczynku wyparł się wszystkiego nie przyznając się doprzyjęcia pieniędzy. Gdy okazono dowody z zatrzymania mecenasi namówili do zmiany frontu i wskazali na rzekomą pożyczkę ponieważ doskonale wiedzieli że grozić to będzie dużo większymi konsekwencjami wymiaru kary.
    Hejtu osób nieżyczliwych wymiarowi sprawiedliwości nie zamierzam komentować.

   • Niż Jarosław Odpowiedz

    29 października 2019 at 06:50

    Kanalie, stare zdradzieckie mordy ujawnijcie cały materiał dowodowy ze sprawy, co jest na nagraniu? NIC?

  • Zofia Odpowiedz

   23 października 2019 at 14:37

   A ty się z własnym ch… na łby pozamieniałeś? Przykra historia?! Będziesz niewinnych obwiniał, a kryminalistę, skazanego prawomocnym wyrokiem sądu wybielał?
   Razem z Kiełbem jesteście siebie warci!

   • ZULU GULA Odpowiedz

    23 października 2019 at 19:24

    Pani Zofijio !
    Piszę do Pani Szanownej tę wypowiedź i jeszcze może ze trzy zawijasy by się Pan Szanowna Pani przydało. Na ch… to się może Pani by tak zamieniła z głową. Trzeba poczekać a nie złoczyńcą orzekać kogoś, kogo być może bandziory tarnobrzeskie ( dokładnie tak jak ponad dwadzieścia lat temu prezydenta Żwiruka załatwili, bo chciał coś dla miasta zrobić i padł ofiarą oszustwa) ale liczą się czyste intencje, a nie to że ktoś da się podejść i jest zbyt nieuważny lub naiwny. Choć w tym wypadku powiedziałbym o nieuważności. Ale dla dobrze obeznanych w skurwysyństwie graczy takie ustawki to chleb powszedni. Sprawiedliwe i jasne by było, gdyby zgodnie z wolą oskarżanego -UJAWNIONO wszystkie dowody. On jakoś się tego nie boi. Czy to nie zastanawia ? A powinno Sąd utajnia! dla „dobra sprawy” przepraszam czyjego dobra??? Sprawy? a kto jest Sprawą? A może dla dobra tych wszystkich łącznie z prokuraturą i CBA żeby przykryć, że kiepskie te dowody? I naciągane mocno i spreparowane być może mocno? A uzasadnienie wyroku dlaczego sąd utajnił ?? A cóż to tajnego??? Winny to winny. Pokażcie jak bardzo w jasnym, jawnym i oczywistym uzasadnieniu. TAJEMNICA. no mnie życie nauczyło – tylko jak się ma co ukrywać to się ukrywa. A tu najwyraźniej ma – prokuratura, sąd i wszyscy „święci” co za tym stoją. Taka jest logika. A Prawda. No cóż- prędzej czy później wygrywa. Miejmy nadzieję, że ci co posiali – ZBIORĄ to co posiali ;) . Cierpliwości. A Pani Pani Zofijo życzę aby się pani zastanowiła, a dla zdrowia walnąć się o ścianę, może głowa wróci na swoje miejsce.

    • K.Porada Odpowiedz

     26 października 2019 at 18:11

     Zulu Gula! Nie masz pojęcia o pracy CBA więc twoje stanowisko w tej sprawie jest pozbawione racji. Utajnione wiadomości są wiadome dla wymiaru sprawiedliwości, więć wyrok został wydany w oparciu o pełny zakres wiadomości.Ciekawe jest jednak stanowisko pewnej ilości osób, które najpierw atakowały i mieszały z błotem osoby które nie miały żadnego udziału ani w aferze ani w oskarżeniu Grzegorza Kiełba, a teraz stają po stronie przestępcy,manipulanta i oszusta. Zło zagnieździło się w naszej Ojczyźnie i zaczyna górować nad dobrem, prawdą i uczciwością.Widocznie uznani zostali za uczciwych inaczej.

     • gość

      26 października 2019 at 18:15

      Ta i jeszcze pewnie sygnalista zgłosił się w poczuciu obywatelskiego obowiązku… Skoro łapówka dotyczyła planu to dlaczego nie było śledztwa a plan uchwalili w kilka dni po aresztowaniu ? MySlisz, że ludzie są tacy naiwni i nic nie rozumieją?

  • WYBORCA Odpowiedz

   27 października 2019 at 14:31

   Panie Kiełb bardzo proszę nigdy do końca życia nie zapominać kto tą gehennę Panu urządził czyli DK. Oby karma szybko wróciła!

  • exżona Odpowiedz

   28 października 2019 at 19:47

   Przykra historia bo niewinny człowiek pójdzie do więzienia a kanalia kołek rozwodnik, alimenciarz dalej będzie mieszkał w Wojkowie.

 2. suweren Odpowiedz

  23 października 2019 at 15:05

  Jak można być takim zakłamanym człowiekiem – przestępcą skazanym prawomocnym wyrokiem przez przez niezawisły sąd i nadal twierdzić , że winni są inni a on jest niewinny , skrzywdzony i niemal święty. Człowieku, odrobina skruchy i przeproszenie mieszkanców Tarnobrzega za zniewagę urzędu Prezydenta za to że nie potrafiłeś godnie nas reprezentowć. Tym bardziej , że nieświadomi niczego mieszkańcy dali się uwodzić twoim bezczelnym oskarżeniom i opluwaniem wszystkich dookoła. Po tym wyroku sprawa korupcji jest ostatecznie udowodniona. Wstyd mi za takiego prezydenta. Możę kiedyś przyjdzie refleksja nad swoim postępowaniem zarówno skazanemu jak też jego dotąd nieświadomym wielbicielom.

  • ZULU GULA Odpowiedz

   23 października 2019 at 19:33

   Suweren i owen tak se poczytajcie mój list do Pani Zofiji. NIC wyrok nie udowadnia. A wszystko jest dalej tajne. Wyrokiem złym i niesprawiedliwym w tym kraju ludzi niewinnych po dwadzieścia lat trzyma się w więzieniach, wieszają się na leżąco w łóżkach, targają się na swoje życie ludzie, którzy mieli plany na przyszłość i życie przed sobą. Więc przestańcie bredzić o sprawiedliwości i nieomylności wyroków sędziowskich. Litości

  • obywatel Odpowiedz

   24 października 2019 at 14:51

   To że wziął bezsporne i kara jest jaka jest taka jest,
   ale nie obrażaj ludzi ” niezawisły sąd w Tarnobrzegu ” – HA HA HA,
   bo jest sąd (tarnobrzeski) w którym sędziowie pozwalają okradać ludzi
   (czytaj uchwały w sprawie podziału nadwyżek z tzw GZM – bezprawne
   na ponad 2,5 mln zł i to tylko za lata 2008 – 2012)
   i nic z tego nie robi – ba bezczelnie sędziowie ochraniają tych złodziei z SM
   Siarkowiec, ba wręcz współuczestniczą w okradaniu, ochraniają przestępstwa
   ich adwokatów i krzywoprzysięstwo księgowej ze spółdzielni.
   Są to tacy sędziowie co ” Boga się nie boją i zwykłych ludzi mają za nic , którymi można bezczelnie pomiatać, obrażać okradać, okłamywać
   - ot taka dzicz moralna i etyczna pracująca w tym sądzie (czytaj akta sprawy,
   nagrania z rozprawy o sygn akt I C 180/18 SR w Tarnobrzegu.

 3. owen Odpowiedz

  23 października 2019 at 15:40

  Sprawiedliwości stało się zadość, szkoda tylko, że mu nie dołożył jeszcze ten Sąd Okręgowy. A do wielbicieli łapówkarza mam pytanie. Powiedział skazaniec w sądzie, że przyjął te pieniądze w urzędzie, w swoim gabinecie, w godzinach pracy jako prezydent miasta, czy nie powiedział?

  • L74 Odpowiedz

   28 października 2019 at 19:43

   Kanalia do końca życia będzie oglądać się za siebie bo 11 miesięcy szybko minie i co dalej?

 4. Mar Odpowiedz

  23 października 2019 at 16:10

  Nie znamy utajnionej części materiału dowodowego, więc nie możemy mieć pewności, że przyjął łapówkę, ale tak czy inaczej głupio postąpił i teraz za to płaci.

 5. owen Odpowiedz

  23 października 2019 at 16:21

  Głupio postąpił, że się przyznał, czy że wziął łapówkę? :-)

  • Mar Odpowiedz

   23 października 2019 at 16:24

   Że załatwiał temat w czasie pracy w swoim gabinecie ;)

  • obywatel Odpowiedz

   24 października 2019 at 14:55

   HA HA HA przyznał się – ha ha ha.
   To jest prawdziwe oblicze ludzi z mafijnymi naleciałościami
   z postkomunistycznych spółdzielni mieszkaniowych.
   Tatko prezio nie ochronił – czyżby znany i znajomy sędzia (za którego wzieła się prokuratura) nie pomógł – ha ha ha.

 6. Mieszkaniec Odpowiedz

  23 października 2019 at 17:35

  I jaka rymowanke Kiełb wymysli i wrzuci na fejsa cos o fince ostatnio bylo haha. Grzegorz K…….

 7. Sauron Odpowiedz

  23 października 2019 at 17:59

  Człowiek honoru wie kiedy zejść ze sceny! Tu ani honoru, ani skruchy nie widzę.

 8. Bozo Odpowiedz

  23 października 2019 at 18:08

  Proponuję wnieść go na ołtarze jako męczennika, a nasz ciemny lud tarnobrzeski będzie się modlił do swego pana

  • wyborca , Odpowiedz

   23 października 2019 at 18:49

   Tak reagują tylko pisowcy po chrześcijańsku.

   • BARBARA Odpowiedz

    23 października 2019 at 19:38

    a peło jak?podnosi wiek emerytalny.żre ośmiorniczki ,wyprowadza miliardy z ofe i mówi ze piniendzy nima i niebedzie,a mimo to GŁUPI LUD GŁOSUJE DALEJ NA PLATFORME OSZUSTÓW!

   • ZULU GULA Odpowiedz

    23 października 2019 at 19:50

    :) :) ;) tu sami pisowscy chrześcijanie piszą :) .Pilnują, żeby się jakiś głos rozsądku nie przedarł :) bo tego się boją :) oj, oj

 9. Magura Odpowiedz

  23 października 2019 at 19:49

  Dowodów nie znamy i nie chcą ich ujawnić, więc już śmierdzi na odległość.Jedni uwierzą że winny,inni,że niewinny.Nikt nie jest wygrany-Kółek ze zszarganą opinią po wsze czasy,Kalince zastępstwo zaszkodziło, bo pokazało jego nieudolność,niekompetencję i pęd do władzy za wszelką cenę, Kiełbowi gówno, którym dostał nigdy w całości nie spłynie, miasto dostało antyreklamę. A kto naprawdę za tym stał? Ot i jest pytanie.I mała dygresja-p. Kiełb godnie chce zakończyć sprawę, a tym samym też zamyka usta wielu…

  • Interfejs Odpowiedz

   23 października 2019 at 20:12

   Dokładnie. Dlaczego to utajniono, ani Kiełb ani Kółek to żadna szycha, ani Urząd PM Tarnobrzega? Czym jest to powodowane? Jakie są przesłanki do dalszego utajania dowodów, skoro postępowanie zostało zakończone, a przecież początkowo Prokurator twierdziła, że to ze względu na dobro śledztwa? Smród tu się ciągnie na tysiąc mil!

 10. owen Odpowiedz

  23 października 2019 at 20:00

  Godność i kiełb to raczej przesada, albo nadinterpretacja faktu, że wreszcie chce pójść tam gdzie jego miejsce. I nie jestem fanem PiS-u, Kalinki itp. Bo każdy kto potępia kiełba natychmiast jest o to posądzany, jakoś się niektórym w głowach nie mieści, że nie wszyscy kochają łapówkarza jednocześnie nie kochając kalinkowatych.

 11. Obserwator Odpowiedz

  23 października 2019 at 21:58

  A najbardziej się cieszą sfrustrowani pisowcy. Gdyby Kalinka był w sejmie a i słowem by nie bakneli A tak dalej są w szoku powyborczym i mają przyjemność w tym że ktoś został zniszczony. Obrażają się na wyborców Serbinowa bo Kielb tam dostał więcej głosów od Kalinki.
  Kalinka to niech zapomni o karierze polityka. Nie wygra żadnych wyborów poza poziom radnego gminnego.
  Zły zawód mu wybrał tatuś.

  • Bozo Odpowiedz

   23 października 2019 at 23:03

   I tu się mylisz bo ja jestem nie za pisem tylko za Konfederacją. I powinno być tak jak było za marszałka Józefa Piłsudskiego czyli kara śmierci za łapówkarstwo

  • Bozo Odpowiedz

   23 października 2019 at 23:08

   A tak w ogóle to z ciebie taki „obserwator” jak z koziej pały trąbka. Obresrwatorze mediów mainstreamowych

   • Obserwator Odpowiedz

    24 października 2019 at 07:59

    Wzajemnie Marianku Adasiu Krzysiu i Andrzeju
    Miłych dni podczas całej kadencji pisu

  • obywatel Odpowiedz

   24 października 2019 at 14:56

   KK to taki sam typ co GK i słynny kołeczek – wszyscy siebie warci.

   • ... Odpowiedz

    24 października 2019 at 18:09

    Tylko, że KK nie bierze w łapkę…

    • obywatel Odpowiedz

     24 października 2019 at 18:51

     Może i nie bierze ale i tak Wszyscy wiedzą że takie fuchy jak w Word -e
     dostaje się tylko i wyłącznie po uważaniu politycznym a żadnej zasługi
     w tym nie ma osoby takie fuchy piastujące.
     Co to za kraj gdzie politolog jest dyrektorem w takiej jednostce ????

 12. Jan Odpowiedz

  24 października 2019 at 02:21

  Trudny czas dla GK i rodziny.Zycze zdrowia i wytrwałości.Po nieudolnym Bozku Kiełb ma pewna prezydenturę.

  • głupie nie ciekawe Odpowiedz

   24 października 2019 at 10:45

   Chyba u ciebie w piwnicy. Bo skazańcy tam mogą czcić swoje urojone ambicje.

 13. Aster Odpowiedz

  24 października 2019 at 07:11

  Kara jest stanowczo za mała jak za przestestwo urzednika państwowego – dlatego Grzesiek się nie będzie odwoływał – wyjdzie za 3 miechy. Szkoda mi go jako człowieka, ale ktoś musi byc ten pierwszy, a teraz machina poleci.

 14. Kutombo Odpowiedz

  24 października 2019 at 08:07

  PDW GRZEGORZ

 15. Ciekawe Odpowiedz

  24 października 2019 at 09:00

  Ciekawe że opinia publiczna uważa że sprawą została nakręcony Kółek ewidentnie przygotowany i wykorzystany. Ciekawe kto go nauczył podsluchieac własną żonę i nagrywać treść rozmowy nakierowana na Kielba Komu zależało aby pozbyć się konkurenta Jakoś mieszkańcy to sobie w głowach układają

  Ale Mieszkańcy też są wściekli na Kielba że nie miał ograniczonego zaufania do własnych radnych
  Pamiętamy kto okazywał radość z powodu aresztowania Kielba jawnie a kto z ukrycia załatwiał z Kalinka swoje bicje i w ramach próżności załatwił u Kalinki stołki dla swoich przyjaciół którzy z powodu nieudolność sami ie mogli się przebic
  Do tej pory wszyscy maja się dobrze na stoleczkach
  I niech tak będzie Tylko niech coś robią aby aby to było sprawiedliwe idobre dla miasta
  Dlatego wstydzę się za radnych pisu którzy mienia się jedynymi sprawiedliwym i gardxa pozostałymi Czy przykład Kalinki którzy ie lubi ludzi i to jest silniejsze od niego samego i co najciekawsze żaden facet pijarowiec tego nie jest w stanie zmienic
  nie daje radnym pisu do myślenia i zmiany swojego nastawienia do pracy publicznej
  Praca w samorządzie przez ludzi którzy nie lubią innych skazana jest A niepowodzenie
  Kalinka jest niewybieralny jak to już ktoś napisał I to trzeba wiedzieć a nie atakować innych za swoje niepowodzenia.

  • głupie nie ciekawe Odpowiedz

   24 października 2019 at 10:41

   Wyrazicielu opinii publicznej i mieszkańców(argument twojej głupoty)jest już wystarczającym powodem by twoje dyrdymały były wiarygodne.A te awersje do Kalinki są znane już od lat i plujesz nimi w niezmienionej,komuszej upartości dalej.

  • obywatel Odpowiedz

   24 października 2019 at 14:57

   Zapewne nauczyli w SB – tak jak tzw TW (tajnych współpracowników).

 16. tramp Odpowiedz

  24 października 2019 at 13:04

  A dlaczegóż to pan Kołek wręczający łapówkę panu Kiełbowi chodzi na wolności ? Przecież obydwaj uczestnicy takiego procederu powinni karnie odpowiadać i za przyjęcie i za dawanie. A może chodzi o to by dający nie ujawnił autorów intrygi ?

  • głos Odpowiedz

   25 października 2019 at 22:11

   Tumanie dlatego Kołek nie jest karany bo zgłosił przestępstwo do CBA i nie podlega karze,a Kalinke pocałuj w niewinność i nie wplątaj go ty.

 17. a453777 Odpowiedz

  24 października 2019 at 14:32

  Nie ma co bronić Kiełba , choć dalej twierdze ze kara jest za duza do winy i do tego co się dzieje w Polsce , te banasie , Chrzanowscy itp. to duzo większy kaliber i nic … Oburzenie budzi to , że w tym czasie inni „bohaterowie” wplatani w ten wątek nie ponoszą żadnej kary . Druga sprawa , że służby nie ujawniają materiałów czyzby kogos chroniły np. Kołka czy kaliniaka ??!! Kiedy sie dowiemy ?! .

  • głos Odpowiedz

   25 października 2019 at 22:13

   Tumanie obudż się– dlatego Kołek nie jest karany bo zgłosił przestępstwo do CBA i nie podlega karze,a Kalinke pocałuj w niewinność i nie wplątaj go ty.

 18. Janusz Odpowiedz

  24 października 2019 at 17:01

  Resztę pewnie odsiedzi w Chmielowie a tam jest zakład półotwarty więc pewnie do pracy będzie chodził i na sesje rady miasta dostanie przepustkę.

  • Interfejs Odpowiedz

   24 października 2019 at 18:19

   Nie może, pewnie zaraz mu mandat zabiorą.

 19. Tarnobrzeżanin88 Odpowiedz

  24 października 2019 at 17:26

  „Zgodnie w treścią wyroku Sądu Rejonowego a utrzymanego przez Sąd Apelacyjny” – zero rzetelności dziennikarskiej.

 20. owen Odpowiedz

  24 października 2019 at 18:57

  Zwykła pomyłka, sprawa była apelacyjna a sąd oczywiście okręgowy. I co za afera? Czepiasz się takich pierduł ale jakoś wchodzisz na nadwisla24 i tutaj właśnie dowiadujesz się wielu rzeczy o które większości dziennikarzom po prostu nie chce się dopytywać, albo z lenistwa albo żeby się komuś nie narazić. Oj, nieładnie Tarnobrzeżanin88, nieładnie. To takie małostkowe.

 21. suweren Odpowiedz

  25 października 2019 at 11:03

  Dobre samopoczucie nie opuszcza łapówkarza jak i jego naiwnych sympatyków. To sąd zdecydował że przestępca winien ponieść zasłużoną karę. Nie jakieś tam intrygi polityczne a wyłącznie lepkie ręce byłego praezydenta sa powodem skierowania do kryminału . Otwórzcie już oczy nie wymyślajcie niedorzecznych histori w obronie człowieka bez zasad moralnych i społecznych. Tyum bardziej jest godny napiętnowania gdyż pełnił urząd publiczny z wyboru społecznego. Dla jasności sprawy proszę spojrzeć na oświadczenia majątkowe skazanego z kilku lat publikowane na stronie urzedowej miasta. Była tam kwota pożyczki 20 tyś. czy nie było tej kwoty. Bezstronnie należy oceniać sytuację osoby popełniającej czyn przestępczy w kategorii winy i kary słusznie wymierzonej.

  • wyborca , Odpowiedz

   25 października 2019 at 12:42

   Suweren juz tak jesteś zapiekły w tej nienawiści do Kiełba że piszesz o oświadczeniu dotyczącego poprzedni okres niż ten w którym była niby łapówka.Wszystko ,żeby podkręcić ludzi . Niech każdy zostanie przy swoich przemyśleniach . Nie narzucaj innym nienawiści.

   • Bozo Odpowiedz

    25 października 2019 at 17:28

    Napisał po prostu prawdę o owieczkach Kiełba. Ty jesteś jedną z nich

    • do Bozo Odpowiedz

     25 października 2019 at 22:49

     A Ty Bożo jesteś chyba wieczną owieczką Kalinki. Nie pierwszy raz tutaj opiszesz w imieniu swojego pryncypała. Każdy ma swoje owieczki .Zapamiętaj

     • Bozo

      26 października 2019 at 05:02

      Na kalinke też mam wyje**ne

  • Grzesiek Odpowiedz

   26 października 2019 at 08:25

   Pocałujta w du..pę wójta.Mnie jest dobrze w Mokrzyszowie wśród skazanych , bo tam jestem swojakiem.

 22. suweren Odpowiedz

  25 października 2019 at 16:21

  Wyborco z klapkami na oczach, oświadczenie radnego na począterk kadencji 2018-2023 jest tu.
  http://www.tarnobrzeg.eobip.pl/_gAllery/48/45/48451/Grzegorz_Kielb.pdf
  gdybyś sprawdził to nie pisłbyś głupot.
  Z tego jak i z poprzednich oświadczeń nie wynika aby możąna było prowadzić rozległą inwestycję budowy domu. Tak dla pełnego obrazu sprawy. Nie jestem zapiekły w nienawiści tylko mam świadomość faktów , które przeczą uczciwości w tej sprawie. Pódź po rozum to sie może opamiętasz.

 23. suweren Odpowiedz

  25 października 2019 at 16:32

  Wyborco pragnę cię nieco oświecić w sprawie oświadczeń majątkowych osoby publicznej. Tu jest dowód tej sprawy oświadczenie radnego na początek kadencjio 2018-2023.
  http://www.tarnobrzeg.eobip.pl/_gAllery/48/45/48451/Grzegorz_Kielb.pdf
  Nikomu nie sugeruję poświadczenia nieprawdy i nie zagrzewam do jakiejkolwiek formy nienawiści. Fakty są bezsporne . Mam nadzieję, że rozum wróci na swoje właściwe miejsce.

 24. Mieszkaniec Odpowiedz

  26 października 2019 at 10:23

  Grzesiek Chyba nic nie trybisz skoro piszesz o Mokrzyszowie Tam jest elektorat Twój pisowski

 25. resFT Odpowiedz

  30 października 2019 at 01:46

  Poczekajmy jeszcze chwile, zobaczymy czy Kiełb pójdzie do więzienia tak jak sobie tego życzy, czy nie? Jeśli pójdzie,to będzie miał szansę na ubieganie się o uniewinnienie w postaci ujawnienia materiału dowodowego ,upublicznienie tego co teraz jest tajne.
  A co jest tajne? Można się domyśleć na podstawie historii kryminalnych, pewnie ktoś komuś groził, pewnie ktoś ma asa w rękawie ,pewnie ktoś ma większy interes niż te 20 tys i ktoś dyktuje warunki.
  A wy naiwniaki powyżej, szkoda gadać… dajecie się robić w bambuko i łykacie tę śmieszną historyjkę o korupcji jak powietrze… Cóż, cały Tarnobrzeg w swej okazałości…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>