Finał akcji „Kolędowania dla bliźniego” z Golec uOrkiestra (fotoreportaż oraz video HD)

Gwiazdą niedzielnego finału akcji był zespół Golec uOrksiestra. Koncertu muzykalnych bliźniaków wysłuchało prawie 3 tys. osób. Podczas akcji  zbierano pieniądze na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dzieciom niepełnosprawnym Bartkowi Wojasowi i Michałowi Czajce oraz dla Anety Dul – 33 letniej matki dwójki małych dzieci walczącej z ciężką chorobą nowotworową.

Finał rozpoczęły Wielkie Tarnobrzeskie Jasełka, prezentowne wcześniej w  tarnobrzeskich kościołach, podczas dwóch pierwszych etapów akcji. W zrealizowanym  z wielkim rozmachem widowisku wzięło udział ponad 230 osób.

Przed występem Golców odbyła się licytacja zgromadzonych na ten cel przedmiotów. Aukcja zakończyła się sukcesem, wszystkie wystawione unikaty znalazły nowych właścicieli.

Zespół Golec uOkiestra doskonale wkomponował swój repertuar w klimat akcji, muzycy zaprezentowali przede wszystkim kolędy i pastorałki w ciekawych, nowoczesnych aranżacjach. Podczas finału, w kuluarach hali trwała ciesząca się wielkim powodzeniem loteria fantowa.

Na zakończenie imprezy wśród posiadaczy wcześniej zakupionych cegiełek rozlosowano cenne nagrody.

1. Video: Piotr Morawski

2. Foto: Piotr Morawski

3. Foto: Tomasz Młyniec

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ash
12 lat temu

Bardzo chciałbym uzyskać informację w kwestii zapewnienia bezpieczeństwa na tej imprezie. Dwa dni wcześniej na hali odbył się koncert Wyszkoni, również w szczytnym celu, z tego co mi wiadomo było tam nieco ponad 1500 osób, tyle, ile wymaga Straż Pożarna przy podpisywaniu zgody na zorganizowanie imprezy. Na Kolędowaniu było prawie dwa razy tyle, rodzi się pytanie, kto wydał zgodę na tak dużą liczbę widzów. Czy w takim razie wszyscy , którzy przyszli tego dnia do hali wesprzeć akcje, byli nieodpowiednio chronieni przez organizatorów. Czy impreza odbyła się zgodnie z maksymą: A może się i tym razem uda? Czy w grę wchodzi totalna krótkowzroczność władz miasta i organizatorów?

max
12 lat temu

Chłopie , ALKAIDA miała ferie , bylismy wszyscy bezpieczni . Siwy nad wszystkim czuwał . Ale Ty chyba miałeś pełne gacie . Bo w lewym sektorze na trybunach czuc było jakiś smród. To chyba od Ciebie ash -prawda ??

ash
12 lat temu

tak bardzo bałem się o Ciebie, max

Postaw mi kawę na buycoffee.to
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content