Siarkowcy „ostrzelali” Strzelca z Dąbrowicy (fotoreportaż oraz video HD)

Juniorzy Siarki Tarnobrzeg nie mieli większych problemów z pokonaniem drużyny z Dąbrowicy, występującej w klasie okręgowej. W rozegranym dziś sparingu Siarkowcy wygrali 8:2.

W zespole Siarki wystąpili zawodnicy nie dysponujący dużym doświadczeniem w konfrontacji z seniorami. – Jedynie Arek Duda, Paweł Bażant i Marcin Stąpień, pojawiają się w pierwszym składzie Siarki, pozostali to juniorzy, którzy trenowali z nami albo wyróżniali się w juniorach starszych i młodszych – powiedział w rozmowie z portalem NadWisłą 24 trener Siarki, Adam Mażysz. – Chcieliśmy zobaczyć jak nasza młodzież będzie się prezentowała na tle seniorów – dodał.

Już w pierwszej połowie juniorzy Siarki dominowali na boisku, strzelając gościom cztery bramki. Choć dzisiejszy sparing był pierwszym tegorocznym sprawdzianem rywali, trener Mażysz nie miał wątpliwości, która drużyna była lepszą w boiskowej konfrontacji. – Myślę, że wynik wyszedł okazale, chłopcy strzelili osiem bramek zespołowi grającemu w lidze okręgowej. Dlatego tak ważne jest, aby tych sparingów było jak najwięcej, bo jak widać zawodnikom nie brakuje umiejętności, lecz ogrania, cwaniactwa boiskowego i gry z seniorami.

Bramki:

Siarka: Kwieciński (15’, 83’), Rożek (20’ 45’), Stępień ( 35’ karny), Rodzeń (70’, 78’), Witko (86’)


Dąbrowica:
Polek (27’, 40’)

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content