Koncert charytatywny „Wszystkie dzieci nasze są” (fotoreportaż oraz video HD)

W koncercie pt. „Wszystkie dzieci nasze są” udział wzięły przedszkolaki z tarnobrzeskich placówek. Impreza zorganizowana w ramach akcji „Niedziela Palmowa dla bliźniego” odbyła się w sobotę, 16 kwietnia, w hali OSiR.

Koncerty charytatywne z cyklu „Wszystkie dzieci nasze są” odbywają się w Tarnobrzegu od dwudziestu lat. Zgromadzone podczas występu pieniądze przeznaczone zostaną tym razem na pomoc chorej na nieuleczalną chorobę 14 – letniej Mirze.

Kolejnym etapem akcji zorganizowanej przez tarnobrzeską parafię MBNP na Serbinowie będzie Uroczystość Niedzieli Palmowej. O godzinie 13.00 wyruszy procesja z palmami, będą oryginalne palmy przywiezione z Italii, będzie kapłan jadący na osiołku, będą żołnierze rzymscy na koniach. Poświęcenie palm i Msza święta to dwa centralne wydarzenia religijne tych uroczystości. O 14.15 pierwszą część niedzielnych wydarzeń zakończy koncert zespołu klezmerskiego NeoKlez.

Finałem akcji będzie koncert Krzysztofa Krawczyka, na hali OSiR, poprzedzony występem tarnobrzeskich aktorów zawodowych i amatorów, w sztuce teatralnej, opartej na dramacie Zofii Kossak Szczuckiej „Gość oczekiwany”. Początek wydarzeń o godz. 17.30.

Akcja posiada swoje konto: 83 9434 0002 2001 1000 0687 0001

Foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
10 lat temu

Koncert zbiegł się z meczem piłkarskim, ale widzę redakcja stanęła na wysokości zadania i to się chwali. Szkoda tylko, że po raz kolejny są problemy aby dostać się na halę sportową. Troszkę to irytujące, że budujemy stadion, a nie potrafimy znaleźć prostych rozwiązań organizacyjnych jak radzić sobie w tego typu sytuacjach.

Obecny
10 lat temu

Szkoda że fotoreportaż pokazuje tylko jedno przedszkole (a było ich kilka) no cóż widocznie w domu kotlety stygły.

NW24
10 lat temu

To nie kwestia kotletów, tylko odbywającego się równolegle meczu Siarki z Polonią, inna godz. koncertu i fotoreportaż byłby pełniejszy

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content