14.04 (sobota) Prezentacje Finałowe X edycji Konkursu Recytatorskiego „Dziecięce Interpretacje”

14 kwietnia br. o godz. 10.00 w sali kameralnej Tarnobrzeskiego Domu Kultury rozpoczną się Prezentacje Finałowe X edycji Konkursu Recytatorskiego „Dziecięce Interpretacje” organizowanego przez TDK dla uczniów szkół podstawowych.

Do finału zostało zakwalifikowanych 35 recytatorów z powiatów tarnobrzeskiego i stalowowolskiego, którzy oceniani są w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas I – III i IV – VI.

Prezentacje Finałowe rozpocznie Zespół Teatralny „Foch” z Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Parafii M. B. N. P. w Tarnobrzegu, który zaprezentuje przedstawienie utrzymane w konwencji teatru lakowego pt. „Koza, kózka, wilk” (reż. Barbara Godzina). Przedstawienie zdobyło I nagrodę na Festiwalu Twórczości Artystycznej Uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej „I ja potrafię być aktorem” Rzeszów 2011.

Natomiast o godz.13.30 zapraszamy na spektakl „Mały Smerf i czarodziejski saksofon” przygotowany przez Teatr „Kwadrat” działający przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Ślęzakach (scenariusz Łukasz Jugo, reż. Agata Dobrowolska). Bajka zdobyła I nagrodę w Konkursie Teatrów Obcojęzycznych „Na Scenę 2012”.

Serdecznie zapraszamy. Wstęp bezpłatny.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content