Ukradli rowery…bo nie mieli czym wrócić do domu

Ponad 3 promile alkoholu miał mężczyzna, który ze swoim wspólnikiem ukradł trzy rowery. Łupem złodziei padły dwa rowery dla dorosłych i rower dziecięcy, przypięty z nimi zabezpieczeniem. Sprawcy ukradli jednoślady, bo jak tłumaczyli funkcjonariuszom, nie mieli czym wrócić do domu.

W piątek oficer Policji został powiadomiony o kradzieży trzech rowerów. Właściciel pozostawił jednoślady na klatce schodowej bloku przy ul. Skalana Góra w Tarnobrzegu w czwartek wieczorem. Gdy rano wyszedł z mieszkania po rowerach nie było już śladu. Wszystkie były własnością jednej rodziny. Pokrzywdzony przekazał mundurowym informację na temat wyglądu jednośladów i rodzaj ich modeli.

Poszukiwania złodziei nie trwały długo. Jeszcze tego samego dnia jeden ze złodziei sam postanowił powiadomić Policję. Nie przyznał się jednak do przestępczego procederu, lecz wcielił się w rolę wzorowego obywatela. Na ulicy Mickiewicza zatrzymał patrol Policji, przekazując funkcjonariuszom informację o tym, że był świadkiem nocnej kradzieży rowerów.

W szczegółach opowiadał o tym zdarzeniu, znał również miejsce ukrycia łupów. To wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Mężczyzna został zatrzymany. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec gminy Nowa Dęba. Policjanci zbadali stan jego trzeźwości. Badanie wykazało u niego 3,21 promila alkoholu w organizmie. Podejrzany mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Kilka godzin później do 32-latka dołączył jego wspólnik, 20-letni mieszkaniec Jadachów.

Podejrzani mężczyźni przyznali się policjantom do kradzieży jednośladów. Funkcjonariusze udali się do miejsca ukrycia łupów. W niezamieszkałym domu jednorodzinnym znaleźli skradzione rowery.

Podczas przesłuchania sprawcy wyjaśnili policjantom, że ukradli rowery bo nie mieli czym dojechać do domu. Kilka godzin wcześniej pili alkohol w Tarnobrzegu. Funkcjonariusze przedstawili mężczyznom zarzuty. Za popełnione przestępstwo staną przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

źródło: Policja

Czy tabletki na powiększenie penisa mogą działać korzystnie na sprawność seksualną?

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
rozum
10 lat temu

coraz głupszych mamy złodziei. Dobrze że cała sprawa zakończyła się happy endem, gdyby złodziej sam nie ujawnił się policmajstrom to o rowerach właściciel mógł by zapomnieć.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content