W Nowej Dębie wykarczowali dęby. – Czy wytną dąb z herbu? – zastanawia się radny Marek Ostapko

Rozłożyste dęby będące symbolem Nowej Dęby zostały wycięte w związku z przebudową nowodębskiego centrum. Radny miasta Marek Ostapko, przeciwnik wycinki przypomina: Podczas dyskusji nad koncepcją przebudowy mieszkańcy zgłaszali, że nie godzą się na wycinkę dębów!.

Sprzeciw mieszkańców jednak nie pomógł, nowodębskie centrum kolejny raz w przeciągu kilku lat będzie przebudowane a ofiarami kosztownej modernizacji padły również nowodębskie dęby.

– Wycięto piękne dęby – drzewa które są symbolem naszego miasta. Jak tak dalej pójdzie to dąb w naszej gminie będzie tylko na herbie. Przecież te drzewa mogły tam zostać. Nawet podczas imprez plenerowych dawałyby odrobinę cienia oglądającym. Na całym świecie walczy się o to by centra miast nie były szare i betonowe tylko nie u nas – tłumaczy radny Marek Ostapko. – Podczas dyskusji nad koncepcją mieszkańcy zgłaszali, że nie godzą się na wycinkę dębów. Także podczas dyskusji samorządowych podnoszono te kwestie i mówiono o tym, że jeśli już to zostaną wycięte inne drzewa ale dęby zostaną nieruszone. Niestety stało się inaczej. Rozumiem i podzielam złość wielu mieszkańców. Nie zgadzam się z argumentami o rzekomych chorobach tych drzew. Mogły one spokojnie żyć jeszcze kilkanaście lat!- dodaje.

O tym dlaczego doszło do wycinki poinformujemy wkrótce. Zapraszamy

info&foto: Marek Ostapko

Czy tabletki na powiększenie penisa mogą działać korzystnie na sprawność seksualną?

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
przybysz z Marsa
10 lat temu

Ma tupet ten radny Ostapko, tak tandetną polityczkę uprawia, że rzygać się chce. Wielki obrońca przyrody się znalazł i ubolewa pod publiczkę nad kilkoma wyciętymi drzewami a kilka miesięcy temu postulował o wycięcie w Nowej Dębie kilku hektarów ochronnego lasu…

ND
10 lat temu

Czego jak czego ale drzew i lasów w ND nie brakuje.

wacek
10 lat temu

to teraz proponuje zmiane nazwy tej smutnej jak pi***da miejscowości na Nowe Pieńki hahaha

Ostatni sprawiedliwy
10 lat temu

Niech się kolega starosty weźmie za robote, którą niedawno dostał, bo w przyszłosci los może być bardziej srogi

Czy konkurs był uczciwy???http://www.wrota.podkarpackie.pl/pl/bip/powiat/tarnobrzeski/starostwo/nabor/nabor061

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content