Malicki: Pite na scenie piwo podczas koncertu z okazji pożegnania lata było bezalkoholowe a koncerty rockowe rządzą się swoimi prawami

W odpowiedzi na nasze pytania dotyczące zarzutów postawionych przez Stowarzyszenie Moje Miasto Tarnobrzeg, dyrektor kancelarii prezydenta Mastalerza Wojciech Malicki, przysłał do naszej redakcji pismo komentujące zaistniałą sytuację. Poniżej treść pisma:

– Alex Carlin jest autentycznym rockmanem, a koncerty rockowe rządzą się swoimi prawami. Między innymi takim, że organizatorzy często są zaskakiwani zachowaniem wykonawców na scenie. Nie wiedzieliśmy, że w „repertuarze” Aleksa znajdzie się picie piwa na scenie. Zgadzamy się z zarzutem, że takie zachowanie nie powinno mieć miejsca. Choć muzyk sam twierdzi, że było to piwo bezalkoholowe, a kufel piwa to fragment jego rockowego emploi – a dowodem na to, że nie spożywał alkoholu jest fakt, że po koncercie wsiadł za kierownicę swojego auta i wyjechał z miasta. Jednak ponad wszelką wątpliwość Alex Carlin nie zachowywał się nieobyczajnie, obscenicznie, ani nie nawoływał do picia alkoholu – czego dowodem niech będzie fakt, że poza tym pismem – nie otrzymaliśmy ani jednej skargi od mieszkańców, że z jakiś powodów poczuli się dotknięci, czy zniesmaczeni występem Amerykanina. Nie będziemy komentować zarzutów o miernym poziomie artysty – skądinąd z powodzeniem koncertującego na całym świecie, rekordzisty Guinnessa w długości grania na gitarze bez przerwy – bo o gustach się nie dyskutuje, a Alex wystąpił w Tarnobrzegu bez żadnego wynagrodzenia.

O zarzutach Stowarzyszenia Moje Miasto Tarnobrzeg wobec tarnobrzeskiego magistratu możesz dowiedzieć się tutaj

foto: Agata Rybka

Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Olo
8 lat temu

„a dowodem na to, że nie spożywał alkoholu jest fakt, że po koncercie wsiadł za kierownicę swojego auta i wyjechał z miasta.” A to dobre 🙂 Dowodem był by wydruk z alkomatu a nie to, że po piwie ktoś wsiada do auta. Statystyki policyjne mówią same za siebie ilu „takich” jeździ po naszych drogach. W tym momencie nikt nikomu już nic nie udowodni choć każdy normalny człowiek dobrze wie jakie to było piwo.

„Alex Carlin nie zachowywał się nieobyczajnie, obscenicznie, ani nie nawoływał do picia alkoholu – czego dowodem niech będzie fakt, że poza tym pismem – nie otrzymaliśmy ani jednej skargi od mieszkańców, że z jakiś powodów poczuli się dotknięci, czy zniesmaczeni występem Amerykanina.” – ale jedna skarga i film trafił do Stowarzyszenia MM na kilkunastu bawiących się uczestników, których widać na filmie…

Grzegorz Lipiec
8 lat temu

Trochę nieścisłości, ale warto je sprawdzić, zanim wrzuci się do sieci.

siarkoholik
8 lat temu

o kurde, Norbert dopuscil do glosu swojego rzecznika prasowego 😀

Grzegorz Lipiec
8 lat temu

W tym, że są różne wersje: co spożywał artysta, czy otrzymał za koncert wynagrodzenie. http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120928/POWIAT0304/120928750 – w każdy dzień inna wersja.

Piotrek
8 lat temu

Tylko Ty detektywie masz różne wersje, w głowie… Nawet nie wiesz o czym piszesz. Z obu wypowiedzi wynika jasno, że Urząd Miasta nie wydał na tego artystę ani złotówki a Ty zawzięcie szukasz sensacji tam gdzie jej nie ma. Za to pewnie Ci płacą…

Grzegorz Lipiec
8 lat temu

Nie był, a po co mam promować . Przeczytajcie wypowiedzi, a potem poddawajcie ocenie. Dla mojej przyjemności możesz usunąć.

STARUCH
8 lat temu

Facet wszedł na scenę a Palacz przyniósł mu piwo za darmo! Wziun gitarrę i pioł piosnki…Pierdolicie Malicki i Czaplińska. W tym środowisku to nawet jak bąka puścisz to wołają honorarium…

kss
8 lat temu

Kiedyś Kaśka Kowalska na Zwierzyńcu dała koncert nabita jak meserszmit z piwkiem w ręku(normalnym:) i nikt afery nie robił a dziś to szkoda nawet gadać.

HAHAHA
8 lat temu

Maliki chyba wie jakie piwo pije. Jak by nie wiedział to by nie mówił.On wie ,że mówi prawdę żebyście też uwierzyli. Tam serwowali tylko bezalkoholowe prawda Panie Malicki. (Śmierdzi to wszystko Jerzym U)

HAHAHA
8 lat temu

Panie Malicki! …a świstak zawija w sreberka?

spoko
8 lat temu

Noooo… a jak się dobrze wsłuchać, to Carlin za każdym razem jak wrzeszczał PIWO to po cichutku dodawał „bezalkoholowe” 😉

HAHAHA
8 lat temu

Przecie wiadomo że Malicki tak musi jak chce pracować. Biedny facet wystawili go na front ( On zapewne wie jakie to było piwo, ale co gościu może? wiatry dmuchnąć?)

HAHAHA
8 lat temu

Gość podobno jest ekspertem i wie jakie piwo podano

HAHAHA
8 lat temu

A ten Pan Malicki to zna inne piwo jak bezalkoholowe? Bo jak nie zna to nie powinien zabierać głosu w tej sprawie.

HAHAHA
8 lat temu

Wrzućcie jakąś fotkę tego pana bo ja lubię „satyryków”

Fix
8 lat temu

Gdybym musiał odpowiadać za taką pierdołę spowodowaną pseudo luzacką postawą organizatora koncertu – Jakuba Palacza też podobnie bym sie tłumaczył. Może z tym piwem bezalkoholowym Wojtek przesadził 🙂 Ten artysta nie napił by sie piwa gdyby Kuba mu go nie przyniósł. Co innego gdyby sam wlazł na scenę z kuflem piwka i mówił jakie ono jest cool… Kuba narobił kwasu i tyle. Poszumi to trochę, sprawa ucichnie i koniec. Organizatorzy czyli UM Tbg wyciągną kolejną lekcję na przyszłość(pierwszą lekcję dostali z tym nieszczęsnym namiotem) i za rok Wąsikowie będą mieć trudniejsze zadanie aby coś śmierdzącego zwęszyć, chyba że sami to podrzucą… 🙂

Anciula
8 lat temu

Zadziwiające jest to, że we wszystkich sprawach głos zabiera Norbert Mastalerz. teraz sza… Gdzie się podział nasz prezydent? hey hey? prezydencie!!! przecież masz zawsze racje w każdej sprawie. Czyżby rozliczacie około 40 tys za film, który zrealizował Kuba Palacz wakacje tbg?

mar
8 lat temu

Tarnobrzeg miasteczko żenujących rządów Mastalerza.Miejsce korupcji i kolesiostwa .Miejsce marnotrawienia publicznych pieniędzy(niegospodarność)miejsce buty ,arogancji i prywaty za publiczne pieniądze.Obudź się Tarnobrzegu!!!!!

bezrobotny
8 lat temu

Nie będzie Mastalerza to co się zmieni w mieście? Zmienią się osoby u władzy, zmienią się zależne stołki od UM, zmienią się wykonawcy prac i usług wszelakich a biedni i bezrobotni szarzy obywatele nadal będą biedni i bezrobotni. Mami się nas tylko pustymi obietnicami aby w dniu wyborów osiągnąć swoje cele. Mastalerza rozliczymy z obietnic i jego piramidy. Każdy obiecuje, że wszystkim „da” tylko później okazuje się, że nie ma z czego.

HAHAHA
8 lat temu

zaraz będzie” trzynasta”

siarkoholik
8 lat temu

@Anulcia

tez sie zdziwilem ze po dwoch latach dopuscil do glosu swojego „rzecznika prasowego” 😀

roman
8 lat temu

Ludzie przeczytajcie jeszcze raz wypowiedź Malickiego:

Zgadzamy się z zarzutem, że takie zachowanie nie powinno mieć miejsca. Choć muzyk sam twierdzi, że było to piwo bezalkoholowe, a kufel piwa to fragment jego rockowego emploi – a dowodem na to, że nie spożywał alkoholu jest fakt, że po koncercie wsiadł za kierownicę swojego auta i wyjechał z miasta

jak byk stoi, że magistrat zgadza się, że piwa nie powinno być na scenie, a wersję o tym, że było to piwo bezalkoholowe podał sam muzyk, a Malicki ją tylko przytoczył.

opierdolony z marzeń
8 lat temu

Ten jakiś Malicki (gościa nie znam) nie powinien plątać się w takie jajcarskie tłumaczenia. Dzieci z przedszkola uwierzyły. Dorośli wiedzą,że tak musi gadać jak chce być w „klanie” Tragedia władzy.Upadek ludzkiej godności. I to tylko tyle Panie i Panowie

s
8 lat temu

Dla mnie to też jest dziwne,że ludzie albo tak nie mają wyczucia albo są tak wielce skorumpowani.

jan
8 lat temu

Na co poszły nasz pieniądze? Gdzie jest kontrola finansów miasta? Publicznie gadają,że nic do gniota nie dołożyli a kto to sprawdził? Panie Kołek pytamy ! ILE DAŁO MIASTO?

27
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content