Rodzinny piknik w „Dziesiątce” (fotoreportaż)

Kolejny już raz społeczność szkoły podstawowej nr 10 zaprosiła mieszkańców Tarnobrzega do udziału w rodzinnym pikniku. – To jest bardzo dobra okazja aby pokazać, że szkoła nie tylko edukuje i uczestniczy w wychowaniu dzieci, także prowadzi działania na rzecz społeczności lokalnej, integrując społeczność osiedla i Tarnobrzega ze społecznością szkoły nr 10 rozumianej jako uczniowie i nauczyciele – tłumaczy w rozmowie z portalem NadWisłą24 Paweł Paradowski, dyrektor placówki.

Oferta pikniku była jak zawsze bogata, obok artystycznych występów uczniów, na scenie swoje umiejętności prezentował zespół FRAM oraz grupa karate. Profesjonalny trening piłkarski przeprowadzili piłkarze Siarki Tarnobrzeg a grupa harcerska zaprosiła dzieci do udziału w grze terenowej. – Każdy mógł czegoś ciekawego doświadczyć – opowiada NW24 dyrektor Paradowski. – Staramy się zaprezentować szkołę z innej strony, pokazując działania m.in. na rzecz ekologii i zdrowego stylu życia – dodaje.

Dodatkową atrakcją pikniku była przejażdżka dla dzieci dwukondygnacyjnym autobusem z Londynu. Swoje stoiska mieli również przedstawiciele Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt „Ogród św. Franciszka” oraz służby zdrowia.

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content