Ośrodek Doskonalenia Masażu: Profesjonalne kursy masażu w całej Polsce

Ośrodek Doskonalenia Masażu zajmuje się kształceniem wszystkich osób, które pragną rozwijać się w dziedzinie wywodzącej się z prastarych dziejów jaką jest masaż. Szkolenie prowadzone są w całej Polsce przez doświadczonych profesjonalistów a co najważniejsze pasjonatów.

Nasza wykwalifikowana kadra to specjaliści z zakresu masażu, fizjoterapii, odnowy biologicznej, pielęgnacji urody oraz promocji zdrowia. Dzięki nam poznasz tajniki orientalnych masaży świata, masaży wykorzystywanych w kosmetyce i medycynie estetycznej, masaży oraz metod stosowanych w nowoczesnej fizjoterapii.

PRZEDE WSZYSTKIM PRAKTYKA

Jak wiadomo aby zostać dobrym masażystą należy stale ćwiczyć oraz poszerzać swoje umiejętności, dlatego 90 % czasu naszego szkolenia to zajęcia czysto praktyczne na których każdy kursant poznaje dużą ilość technik ale również tajniki oraz bardzo istotne podpowiedzi praktyczne.

Stawiając na jakość a nie na ilość nigdy nie proponujemy więcej niż naukę 2 technik podczas jednego dnia szkoleniowego. Każda metoda jest nauczana do momentu aż kursant nie uzna, że poznał dobrze wszystkie techniki.

SZKOLENIA INDYWIDUALNE I GRUPOWE

W szkoleniach mogą brać udział osoby, które planują podjąć pracę w zawodzie masażysty oraz kosmetycznych lub chciałyby pogłębić swoją wiedzę merytoryczną i doskonalić umiejętności praktyczne.

Podczas szkoleń prowadzimy konsulting spa (jak najłatwiej założyć własną działalność gospodarczą aby przynosiła jak największe dochody).

Posiadamy gabinety w największych miastach w Polsce, gdzie można odbyć szkolenie indywidualne lub grupowe. Przyjeżdżamy również do miejsca zamieszkania.

Po zakończeniu każdego kursu absolwenci otrzymają następujące dokumenty:

1. Zaświadczenie ukończenia kursu – wydawane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia ministra edukacji narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (dz. U. poz. 186).
2.Dyplom ukończenia kursu.
3. Certyfikat.

Oferta oraz cena indywidualnych kursów masażu oraz pakietów komponowane są w sposób unikalny, dopasowując się do potrzeb każdego kursanta.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

tel: 501 027 884
odm.szkolamasazu@gmail.com
Więcej informacji na: http://www.szkolamasazu.com

artykuł sponsorowany

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content