Tarnobrzeg: Konferencja w magistracie dotycząca zarzutów S.Kosakowskiego, podwykonawcy budowy TPPT (video)

Konferencja dotycząca zarzutów S.Kosakowskiego, podwykonawcy budowy Tarnobrzeskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego odbyła się dzisiaj w tarnobrzeskim magistracie. W konferencji udział wziął m.in. wiceprezydent Tarnobrzega Łukasz Dybus.

Godzinę później w siedzibie Telewizji Lokalnej odbyła się konferencja S.Kosakowskiego. Link do tego wydarzenia tutaj

video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dix
7 lat temu

nikt ci tyle nie da, ile ci Dybus Mastalerza obieca przed II turą wyborów – który z nich jest złotą rybką a który dżinem z lampy?

Ola
7 lat temu

Jak to nikt.. Przecierz Grzegorz sprawi ze beda niskie podatki !!!!!!! Bedzie cudownie rozumiesz… bedzie CUUUUUUUUUDOWNIE !!!! LALALALALA LALALAAL Bawimy sie !!! Jak na wieczorze wyborczym 🙂

Edi
7 lat temu

A konferencja Kossakowskiego GDZIE? W magistracie sie opłaca być a gdzie indziej to juz nie bardzo?

obserwator
7 lat temu

nagle budżet obywatelski nie jest potrzebny ??? o to bardzo ciekawe ??? a o ile podniosą podatki żeby pokryć te wydatki???

Każą głosować ludziom na twz. budżet obywatelski a kiedy grozi przegrana to nagle są pieniądze na wszystko….

Dla mnie to wielkie kłamstwo…
Obiecają wszystko aby otrzymać się przy korycie…

Przedsiębiorca
7 lat temu
Reply to  obserwator

Obserwator jeśli dobrze rozumiem Twoją wypowiedź to nie zgadzasz się na realizację inwestycji które sami mieszkańcy wybrali i zgłosili do budżetu obywatelskiego a które dostały mniej głosów i nie wygrały?? Przecież nawet średnio rozgarnięty człowiek zobaczy w tym zmianę na lepsze tj. wykonanie inwestycji zgłoszonych przez mieszkańców – władza powoli zaczyna słuchać mieszkańców. Fakt że jest to kropla w morzu potrzeb ale widać jakiś postęp (że nie mają gdzieś tych projektów nie chowają do szuflady a zaczęli się im przyglądać). A żeby nie mówić że to tylko pod kampanię to w 2013 głosowano nad remontem m.in. Orzeszkowej, Jędrala, Węgla, Czerwonego Krzyża, Granicznej które nie wygrały a znalazły się z planach na 2014.

rob
7 lat temu

Yyyyyyyy yyyyy yyyyyy czyzby znowu lte zacinal czy juz prawie byly v-ce jest taki rozgadany.sad nakazal prokuraturze wszczecie postepowania czyli cos chyba jest na rzeczy.tylko jak pan Kossakowski podkreslil ze walczy z zarzadem polbudu nie z miastem wiec dlaczego um tlumaczy sie ze wszystkiego.czyzby co niektorzy urzednicy mieli cos za uszami?

Full
7 lat temu

Chyba tylko dla ograniczonych tępaków nie jest jasne, ze skoro sąd zlecil prokuraturze wznowienie sledztwa w tej sprawie to musiał miec ku temu konkretne podstawy.A ze facet wszystkiego nie mówi to ile razy ma powtarzać pani prezes z mastalerzowej tv że zobligowany jest przez prokuratora i policje żeby niektórych faktów nie upubliczniać dla dobra śledztwa?
Z kolei obrazanie się na Kossakowskiego że powiadomił Komisję Europejską jest obrazaniem się na kogos kto powiadomił o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa.Rozumiem, że dla niektórych lepiej by było udawać, że wszystko jest OK!? No i arcyciekawa sprawa: prokuratura tarnobrzeska “uwala” postępowanie….a czy w tej prokuraturze nie pracuje czasem tesciowa Dybusa i jeden prokurator co kupił działke nad jeziorem? Po drugie to skąd UM zna treść pisma do Komisji Europejskiej? Łatwo skojarzyć biorąc pod uwagę chwalenie się mastalerza doskonałymi kontaktami na wysokich szczeblach PO. Czy naprawde mastalerzowa sitwa mysli ze ludzie są tacy głupi i nie potrafia skojarzyc kilku faktów?

Lulu
7 lat temu

No to macie pecha panie dybus& malicki ze akurat dzisiaj sąd wydał takie postanowienie. Proponuję abyscie swoim zwyczajem oskarzyli Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu o kampanie przeciwko mastalerzowi. Tam wasze macki nie siegają? O, to jest jakaś nadzieja na sprawiedliwość i wywleczenie waszych grzechów na światło dzienne.

ewa
7 lat temu

Kim jest ten Pan w lokach?

Heniek Sztygar
7 lat temu
Reply to  ewa

Zbigniew Wodecki

gość
7 lat temu
Reply to  ewa

Mokra włoszka

erer
7 lat temu

Jak słyszę, że stary chłop na konferencji używa określenia należności jako pieniążki to szlak mnie trafia.

Jurek
7 lat temu

A ja jak widzę gębę dybusa to mnie na wymioty bierze bo na malickiego to tylko miałbym ochotę splunąć.
Nawet nie rozumieją ze ludzie ich nienawidzą.

dysio
7 lat temu

Nadinterpretacja, czy kolejne kłamstwo?
Po raz kolejny sensacje ogłoszone przez Sławomira Kosakowskiego z nowosądeckiej firmy Grant, podwykonawcę prac przy budowie Parku Przemysłowo – Technologicznego w Tarnobrzegu okazały się albo kłamstwem,…
tv.tarnobrzeg.pl

Szpak
7 lat temu
Reply to  dysio

Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu Wydział II Karny nakazał wszczęcie śledztwa z artykułu 286 paragraf 1 kk w związku z art 294 par 1 kk i art 12 kk tzn o wielokrotne oszustwo dokonane w krótkich odstępach czasu na szkodę PHU GRANT przez Polbud S.A. i urzędników gminy Tarnobrzeg. Tarnobrzeska prokuratura zdecyduje czy poprowadzi to śledztwo samodzielnie czy przekaże do prokuratury rejonowej w Nowym Sączu, gdzie toczy się podobne postępowanie .
Dysio, poczekaj na rozwój wypadków i wtedy wyrokuj.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content