Prezes Siarki D. Dziedzic odpowiada na anonim: Celem było uderzenie w klub i w moją osobę (video)

Pismo zarzucające prezesowi Siarki Tarnobrzeg S.A. nieprawidłowości w działalności firmy KS „Siarka” Zakład Działalności Gospodarczej sp. z o.o, której Dariusz Dziedzic jest jednocześnie prezesem, wpłynęło do mediów i tarnobrzeskich radnych. Anonimowy list zawierał również kilkanaście kserokopii faktur.

Faktury te wskazują iż Dariusz Dziedzic, będą prezesem Zakładu Działalności Gospodarczej zlecał firmie IPROF, której jest właścicielem konkretne usługi i zamówienia. Według autora, w ten sposób wygenerowany przez KS Siarkę ZDG zysk nie trafiał do piłkarskiego klubu Siarki, który obecnie przeżywa ogromne trudności finansowe, lecz poprzez firmę IPROF, bezpośrednio do kieszeni prezesa Dziedzica . Do zarzutów przedstawionych w liście odniósł się w rozmowie z portalem NadWisłą24.pl prezes Dziedzic:

Stanowisko Sławomira Kosakowskiego w sprawie wystąpień publicznych Dariusza Dziedzica – tutaj


Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
sdfg
4 lat temu

odejdź i nie kłam, jeżeli to prawda to jesteś szują

w
4 lat temu

Szują to na pewno jest GK, który zarządził kontrolę i miał dostęp do faktur, na podstawie których sporządził anonim. Widać następny na „Liście do zniszczenia” u JK znalazł się Dziedzic.

999
4 lat temu

Podobna sytuacja jaka zdarzyła się,kiedy materiały wyciekły z U.M.Domyślam się ale to tylko domysły, że pan Kosakowski pokochał robienie z igły widły. Myślę że nie tylko.

krzysiek
4 lat temu

Prezes można powiedzieć jest można powiedzieć prezesem można powiedzieć… Można powiedzieć ch.. du.. i kamieni kupa można powiedzieć oczywiście, rumieńce u prezia można powiedzieć wszystko wyjaśniają tylko patrzeć jak nosio zacznie rosnąć można powiedzieć. Poważnie to niezły kombinator z „prezia można powiedzieć”, co na to prokuratura tylko nie ta lokalna , trzaby obcej zlecić…

Dorian
4 lat temu

nie rozumiem dlaczego kibice pozwalają, żeby Siarka była tak poniewierana przez różnych ludzi, min. pokroju Dziedzica.
Przecież są w ich gronie ludzie wykształceni, z dużą wiedzą o piłce i przede wszystkim miłością do tego klubu, a mimo to żaden z nich nie ma wpływu na losy klubu.

Magura
4 lat temu

Nie wiem czy to zgodne z prawem czy nie takie zlecenia sobie samemu usług i zamówień,ale na pewno po czymś takim każdy człowiek z minimum przyzwoitości powinien zrzec się stanowiska.Moralnie naganne bez dwÓch zdań.A od wyjaśnienia czy to podlega pod paragrafy są do tego powołane odpowiednie służby.I one winne szybko to wyjaśnić.Ale smród zajeżdza straszny i znowu odór dosięga Siarkę.Panowie kibice takich panów chcecie,aby reprezentowali wasz ukochany klub?Piszę po raz kolejny-wrócić do starego stanu K.S.Siarka.Bo i tak te wszystkie działania tylko przedłużają agonię klubu i kwestią czasu jest postawienie spółki wstan upadłości.Nie zaklniemy rzeczywistości.Nie ma akceptacji mieszkańców na działalność tych panów,a zwŁaszcza sposobu w jaki sposób przekształcono klub.I basta!Kibice bierzcie w końcu sprawy w swoje ręce,skoro jesteście tak oddani klubowi.Nie dajcie się wykorzystywać!

Szczenka
4 lat temu

Dziedzic weź sie za robote i ratuj ten klub a nie lans w garniturku za biurkiem bo kolejne lata stracone a derby będą z mokrzyszowem i sobowem a nie z rowerami!

kibic_tbg
4 lat temu

W necie wszyscy mądrzy. Niech któryś mądry znajdzie chętną osobę na fotel prezesa S.A. z długiem około 500.000zł, Potański podkulił ogon i uciekł z tonącego okrętu bo wiedział czym to pachnie. Magura pisze: „wrócić do starego stanu” czyli co? ogłosić upadłość, spaść kilka lig niżej i budować wszystko od podstaw czyli wracać na obecne miejsce przez kolejnych 10 lat lub więcej… Polityka zbytnio wdarła się do klubu i obecny prezydent chce zniszczyć dorobek i oczko w głowie poprzednika. Widać to po jego działaniach. Teraz ten „anonim” z kolejnymi „rewelacjami”. Wcześniej śmierdzący „skandal” z nielegalnym przyłączem wodociągowym Mastalerza i soczyste wypowiedzi prezydenta Kiełba w mediach, dziwne że żadna głowa nie poleciała. Wszystkie te „afery” wynajduje i upublicznia przedsiębiorca z poza Tarnobrzega a urzędujący prezydent chętnie to komentuje w mediach, jaki ma w tym interes jeden i drugi?

kibic
4 lat temu

Ja się pytam tylko o jedno…jeśli Klub ma sponsora technicznego to dlaczego musi sprowadzać sprzęt przez firmę prezesa? Przecież to z daleka widać że prezes ma w tym interes!

łysy
4 lat temu

Szkoda klubu bo pod prezesurą Dziedzica nic z tego dobrego nie będzie.Ten facet nie ma pojęcia o zarządzaniu i sporcie a wyżej dobrze napisał że to tylko przedłużanie agoni sekcji piłki nożnej.

Anonim
4 lat temu

Wygląda to na SKANDAL niestety w wykonaniu pana D

waldi
4 lat temu

Prezesina bez honoru ! Garnie sie do koryta !

lolo
4 lat temu

Skoro ktoś ten balon pod nazwą Ks Siarka nadmuchał ponad miarę,to ten balon musi pęknąć.
Zaklinanie rzeczywistości pod postacią obwiniania miasta czy prezydenta
jest śmieszne jak PIS w Europarlamencie.
Klub jest spółką .Spółka ma właścicieli.Właściciele ,jak
byli u koryta ,to się bawili w mecenasów . Jak ich od koryta
odgoniono to klub nagle stał się sierotą. Może panowie:
Mastalerz,Niedbałowski i tych kilkunastu innych akcjonariuszy
odpowiedzą – Po jaką cholerę się w to bawili? Za cudze to ja
bym chciał Euroligę w Tarnobrzegu ,albo żużel… Też nie mam na to kasy.

edward
4 lat temu

Klamie prosto w oczy , nawet sie swinia nie usmiechnie

Lenka
4 lat temu

yyyy yyyyyy eeee yyyyy
Pan prezes :D:D
zaschło w ustach , serce bije coraz mocniej , bo przekręty wyszły , ja w to wierze . Jeden wielki przekręt tyle na temat tego Pana

16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x