Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Stanowisko Sławomira Kosakowskiego w sprawie wystąpień publicznych Dariusza Dziedzica

Styczeń 18, 2016 9:56 PM

Od Sławomira Kosakowskiego otrzymaliśmy pismo, w którym odnosi się do wypowiedzi Dariusza Dziedzica, prezesa ZGD “Siarka Tarnobrzeg”. – link do materiału. Cała treść pisma poniżej.

“W związku z publicznym wystąpieniem p. Dariusza Dziedzica dotyczącym nieprawidłowości w ZDG KS Siarka, który próbuje uwikłać mnie w swoją aferę przekazuje swoje stanowisko w tej sprawie.

Jestem oburzony bezpodstawnymi oskarżeniami pana Dziedzica i groźbami kierowanymi pod moim adresem. Zarazem irytujące jest to, że kolejny aferzysta próbuje skierować oskarżenia i zainteresowanie w moja stronę zamiast wyjaśnić nieprawidłowości i domniemane swoje przekręty. Sugestia, że interesuje mnie dorabianie na boku prezesa Dziedzica jest po prostu śmieszna, aczkolwiek takie działanie w mojej ocenie to skandal.

Z uwagi na to, że jak słusznie zauważył pan Dziedzic zapoznałem się z częścią dokumentów dotyczących ZDG KS Siarka, z których wynikają dużo poważniejsze nieprawidłowości niż omawiane w mediach, oraz z powodu tego, że pan Dziedzic nie miał oporów przed bezpodstawnymi medialnymi oskarżeniami i groźbami wobec mojej osoby, jednocześnie twierdząc, że jest bez skazy wzywam go publicznie do spotkania w obecności mediów lokalnych, w czasie którego będzie mógł się wypowiedzieć na temat zgromadzonych przeze mnie materiałów na temat nieprawidłowości w kierowanej przez niego firmie. Aby ułatwić panu Dziedzicowi podjęcie decyzji i przygotowanie się do spotkania wspomnę, że chodzi o antydatowanie dokumentów, poświadczanie nieprawdy w dokumentach, oraz fakturowanie i pobieranie opłat za towary lub/i usługi które nie istniały.

Ze zgromadzonych dokumentów wynika wysoce uzasadnione podejrzenie poważnych nadużyć, więc p. Dziedzic będzie mógł bez żadnych przeszkód w trakcie spotkania oddalić wszelkie zarzuty i udzielić wyjaśnień.

Na koniec pragnę zauważyć, że nie planowałem publikacji bądź publicznej debaty na temat tych materiałów, oraz nieprawidłowości jednak działania i słowa pana Dziedzica zmusiły mnie do zmiany decyzji.

Sławomir Kosakowski”

foto:archiwum

17 Responses to Stanowisko Sławomira Kosakowskiego w sprawie wystąpień publicznych Dariusza Dziedzica

  1. gosc Odpowiedz

    19 stycznia 2016 at 00:09

    A kiedy zajmie sie tym prokurator ????????

  2. Dorian Odpowiedz

    19 stycznia 2016 at 10:01

    Dziedzic jest skompromitowany,a jako prezes nieudolny, powinien odejść i przestać w końcu robić smród wokół Siarki!

  3. Dromlin Odpowiedz

    19 stycznia 2016 at 10:21

    Kosakowski, stary krętaczu od Kiełba…

  4. franek Odpowiedz

    19 stycznia 2016 at 12:10

    kossakowski idz z tym do porokuratora,a nie piszesz jakies odniesienia ,masz papiery to wal smiało tam gdzie trzeba .W dooopie byłes i wiesz co widziałes,pisac to można wszystko ,tak mi powiedział szalony antek M WCZORAJ PRZY WÓDCE

  5. Wicio Odpowiedz

    19 stycznia 2016 at 12:30

    Jaki cel ma przedsiębiorca z innego odległego miasta w opluwaniu miejscowych, rzucaniu “aferami” bez pokrycia??? Klub Siarka Tarnobrzeg to oczko w głowie urzędującego prezydenta, który robi wszystko aby go zniszczyć lub maksymalnie utrudnić mu byt nawet przy współudziale obcych. Osoba ta swoimi “rewelacjami” pomogła na pewno oczernić poprzednią władzę i przy okazji wygrać Kiełbowi wybory.

  6. gosc Odpowiedz

    19 stycznia 2016 at 13:11

    Ile to zycie byloby spokojniejsze w tym miasteczku gdyby nie bylo takich balastow jak pilka nozna w II lidze tylko w a klasie ,kosz w III lidze polamatorski i inne fanaberie ktore tylko dnenuja buz=dzet a tak naprawde niczego nie daja. Ktos powie to rozrywka jedyna w miescie ?hahah jedz na prawdziwy mecz do Krakowa,Rzeszowa na siatke,i juz bedzie rozrywka.A Tarnobrzeg to ma byc spokojne powiatowe miasteczko.Prowadzone tanim kosztem i dbajace o podstawowe rzeczy mieszkancow aby zylo sie stabilnie,bezpiecznie i czysto.No i cieplo.

    • Karo Odpowiedz

      19 stycznia 2016 at 14:56

      Mierzysz bardzo nisko.
      Spokój by był w mieście, gdyby rządził nim sprawny manager, a nie zawistny zaściankowiec w jaskrawych krawatach…

      • fanatyk Odpowiedz

        19 stycznia 2016 at 16:00

        też tęsknię za zapachem jajecznicy ;)

        • Lopez Odpowiedz

          19 stycznia 2016 at 19:00

          A Grzesiek ci nie usmaży?

          Btw, za ten bełkot też kiedyś odpowie.

    • Zuzu Odpowiedz

      19 stycznia 2016 at 21:47

      Z pewnością większym balastem dla miasta jest EDUKACJA, to dopiero zbyt duża kotwica. A poziom, że hoho! Widać to na ulicy. Dzieciaki rozwydrzone i chamskie, a pnie nauczycielki napuszone i wszechwiedzące Damusie. Jakie kształcenie taka elita.

  7. Brawo ! Odpowiedz

    19 stycznia 2016 at 15:18

    Sławomir ! Sławomir ! Sławomir ! Sławomir !

  8. adamiak Odpowiedz

    19 stycznia 2016 at 20:47

    celem poznania prawdy dobrze by było zobaczyc debate Dziezic-Kossakowski i co kto ma do powiedzenia ;

  9. rozsądny Odpowiedz

    19 stycznia 2016 at 22:36

    Za “edukację” czyli pensyjki i przywileje nauczycieli płacimy wszyscy. Ok. 100mln złotych rocznie. Na cały sport w mieście(zawodowy i amatorski) idzie ok 1 mln zł. Więc mówiąc o oszczędzaniu w mieście i wielu ważnych wydatkach zabierając piłce czy koszykówce, w sumie kilkaset tysięcy (skazując ich na to na degradacje) a nie ruszając oświaty jest mega świństwem i tyle w tym temacie. Kiełb i inni jego towarzysze ciągle powtarzają że nie stać nas na II ligę i ekstraklasę. A stać nas na przepłacanie oświacie? Kiełb i Kociuba dobrze wiedzą jak jest źle gdyż sami o tym głośno mówili. I co z tego wynikło? Nadal nie zlikwidujemy żadnej szkoły czy przedszkola pomimo że w niektóre są zapełnione w 50%. Cóż począć jak ktoś ma ikrę zamiast jaj.

    • Lopez Odpowiedz

      21 stycznia 2016 at 08:35

      W końcu głos rozsądku!

  10. Ola Odpowiedz

    20 stycznia 2016 at 18:53

    A niech się wreszcie ktoś zapyta jakie nagrody są wypłacane naczelnik Oświaty niejakiej Kociupie???!!!
    Co pół roku bierzę po 6 tysiaków i to jest w porządku??? A za co ona to bierze??? A że Konradek Kociupa dostał robotę w Osirze (jest obecnie na warunkowym) to też dobrze??? To dopiero jest tałatajstwo i qrestwo!!!

  11. 999 Odpowiedz

    20 stycznia 2016 at 19:11

    PAN KOSAKOWSKI! JEST NAKRĘCANY PRZEZ G.K. CO ZA WSTYD.JOLKA TEŻ DORZUCA.PANIE KOSAKOWSKI MAM PYTANIE: DOSTAŁ PAN PIENIĄDZE OD U.M. TARNOBRZEG? CZEMU TAKI FACET SZUKA W TARNOBRZEGU? JAK NA RAZIE DOSTAJE PAN LANIE ZA SWOJE GŁUPIE WYPOWIEDZI! LEKARZA PAN ZMIENIŁ? KTO PANA NAKRĘCA? G.K. CZY JOLKA?

  12. Frank Odpowiedz

    24 stycznia 2016 at 09:58

    Komu zależy na zamykaniu szkół? Ciągle ten temat jest wyciagany. Mi odpowiada fakt że dzieci mają dobre warunki nauczania. U mojego syna jest 28 uczniów w klasie i sądzę że powinno być o dziesięć mniej wiec jeszcze mamy do czego dążyć idealnie nie jest. Mieszkamy w powiatowym mieście gdzie jest dosyć spokojnie i bezpiecznie i dobra edukacja rekompensuje nam zasciankowosc. Gdy szkoły będą marne to i atutów na mieszkanie tu będzie mniej.