Sandomierz: Budżet Obywatelski 2017. Głosować można osobiście, listownie lub za pośrednictwem internetu

Od poniedziałku 1 sierpnia br. rusza głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego Sandomierza 2017. Pod głosowanie dopuszczonych zostało sześć projektów.

Tzw. małe projekty, których realizacja nie przekracza kwoty 25 tysięcy złotych to: „Od Sandomierza do NBA”, „Zachować tradycję czyli Dożynkowy Festyn Rodzinny w Nadbrzeziu”, „Budowa oświetlenia napowietrznego ogródków działkowych ROD im.T. Kościuszki” oraz „CrosSan Mini, Intro oraz Rekrut w Sandomierzu”.

Duże projekty czyli przekraczające 25 tysięcy zł to: „Jasno, czysto i bezpiecznie. Zagospodarowanie terenu przy ul Schinzla obok szpitala” oraz „Mobilne Miasteczko Ruchu Drogowego”. – lista projektów dopuszczonych pod głosowanie dostępna jest tutaj

GŁOSOWANIE OSOBIŚCIE, LISTOWNIE I PRZEZ INTERNET

Każdy mieszkaniec Sandomierza, który najpóźniej w dniu głosowania ukończył 18 lat będzie mógł oddać głos tylko raz na jeden projekt. Głosować można na trzy sposoby: osobiście, listownie i przez internet.

Kartę do głosowania można pobrać z Biura Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Sandomierzu lub ze strony www.sandomierz.pl, wydrukować i wypełnić, a następnie wrzucić do urn znajdujących się w Biurze Obsługi Interesanta, plac Poniatowskiego 3.

Możliwe jest też przesłanie wypełnionej karty do głosowania listownie na adres Urzędu Miejskiego w Sandomierzu, plac Poniatowskiego 3. Za datę złożenia uznaje się wówczas datę stempla pocztowego.

Głosować można także przez internet, przesyłając skan wypełnionego i podpisanego formularza na adres: budzetobywatelski@um.sandomierz.pl.

info: UM Sandomierz

Jaki alkomat kupić?

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content