„Taniec sztuką wolności”. Karnawałowy koncert FRAM-u (fotoreportaż oraz video HD)

Weekend w Tarnobrzeskim Domu Kultury upłynął pod znakiem karnawałowych koncertów w wykonaniu małych i dużych artystów z FRAM-u. To już tradycja, że początkiem nowego roku, dzieci i młodzież prezentują swoim bliskim to, czego nauczyli się uczęszczając na zajęcia.

Pierwszy z koncertów pn. „Taniec sztuką wolności” odbył się w piątek, w sobotę i niedzielę zaś młodzi artyści zaprezentowali się dwukrotnie. I jak zawsze, gdy występuje FRAM, sala w Tarnobrzeskim Domu Kultury pękała w szwach.

foto&video: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
izunia
4 lat temu

Tańczyłam kiedyś we Framie i nigdy nie zdecydowałabym sie posłać tam swoje dziecko. Na szczęście mieszkam w dużym mieście gdzie wybór takich zajęć jest duży, pozdrowienia dla wszystkich kupelek !

klepisko
4 lat temu

Męczyli dzieci przez 3 dni ,bo dziwaczny „wodzirej” wdzięczył się sponsorom i bawił się sam aż zachrypł a wciskał że dzieci mają święto.

tata
4 lat temu

Gostek ma widać sakramenckie parcie na szkło i nie patrzy że swoim pajacowaniem psuje cała robote dzieci.Krzyczy bez ladu i składu ani to madre było ani smieszne. Szkoda 5 zetów na taki cyrk

siarkowy
4 lat temu

He He nareszcie ktoś dobrze opisał tego małego śmiesznego człowieczka !!!!!!!!!!!!!!

doktor
4 lat temu

Ja bym go prędzej wysłała na leczenie niż do dzieci …

też mama
4 lat temu

Córka koleżanki chodzi na Sambę i jest bardzo zadowolona, prowadzenie pełna profeska. Chyba też swoją przepiszę nie wiem jeszcze czy po feriach czy już dojechać do wakacji

ciocia
4 lat temu
Reply to  też mama

Wykazałaś się „pełną odpowiedzialności mamusieńką” opierając się na odczuciach dziecka.Gratulacje – „niezdrowe” owoce już niebawem.

stara framówa
4 lat temu

Przykro czytać takie komentarze ale jeszcze bardziej było mi przykro jak pokazałam koncert koleżankom z pracy i mało nie zabiły mnie śmiechem. Niestety maja rację to wygląda jak program Polonia 1 w latach 90.Pan Darek ma już chyba z 60 lat a koncerty nie zmieniły się od czasu jak tańczyłam, tworzy taki podest z tyłu na którym tańczą maluchy a jak nie opanowały układu to siedzą i machają nóżkami, światło obowiązkowo niebieskie i czarno-białe stroje. Tak już jest od czasu koedy pamiętam a mieszkam w Warszawie tak długo że wydaje mi się że od zawsze. Niestety teraz w szkołach tańca robi się zupełnie inne rzeczy może warto pojechać i popatrzeć albo przynajmniej zapytać tych dziewczyn które wyjechały kiedyś z Tarnobrzega.

stara framówa
4 lat temu

Przykro się czyta takie komentarze ale jeszcze barzdziej przykro mi było jak koleżanki z pracy chciały zabić mnie śmiechem kiedy pokazałam im nagranie z koncertu. Szefowa zapytała mnie czy wróciły lata 90 i program polonia 1 ? Rzeczywiście nic nie zmieniło się od lat 90 kiedy przyjechałam do Warszawy. Pan Darek (myślę, że ma juz koło 60tki) dalej tworzy z tyłu taki podest na którym tańczą maluchy a jak nie opanują układu to siedzą i machają rączkami, światło koniecznie niebieskie i czarno-białe stroje. Ktoś tam zaśpiewa i na finał wszyscy wyjdą na scenę. Tak już dawno nie robi się koncertów ! Trzeba pojechać tam gdzie są dobre szzkoły tańca i popatrzeć, Rzeszów jest najbliżej, ale zachęcam do obejrzenia tych warszawskich.

pan elektryk
4 lat temu

A może miał fazę i przez to spadek formy :):) ????!!!!!

krzysiek
4 lat temu

Pierwszy raz byłem na takim koncercie i na tańcu sie nie znam ale chyba bardzo źle nie było. Niepotrzebnie tylko koncert był taki długi bo młodsza pociecha nie wytrzymywała i zupełnie niepotrzebnie pan Darek robił cała tą błazenadę. Jak chciał siebie wylansować to zupełnie nie wyszło, nikomu z kim rozmawiałem to sie nie spodobało. Może w przyszłym roku będzie lepiej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content